Kõik Dota 2 Betting Odds kohta

Dota 2 on vaieldamatult kõige populaarsem e-spordimäng, millel on mitu miljonit aktiivset mängijat. Lisaks nendele aktiivsetele mängijatele on palju teisi inimesi, kes olid tavalised Dota 2 mängijad, kuid vaatavad nüüd ainult Dota spordiüritusi. Inimesed mõlemast kogukonnast hakkavad spordiennustustega tegelema, kuna see on põnev.

Kuna sa seda loed, mõtled tõenäoliselt ka Dota 2 kihlvedusse. Kui olete sellel spordialal panustamas uus, peaksite esmalt saama põhjalikuma ülevaate Dota 2 panustamiskoefitsientidest, mis on üks olulisemaid aspekte. Et teid selles aidata, uurime siin üksikasjalikult Dota 2 panustamiskoefitsiente.

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Kõik, mida pead teadma Dota 2 panustamiskoefitsientide kohta

Seal on tonni panustamistingimusi mida peaksite tundma õppima, enne kui saate Dota 2 panuste edukuse määra parandada. Kõige kasulikum ja kõige olulisem panustamistermin, mida peaksite tundma õppima, on aga koefitsiendid. Panustamiskoefitsiendid annavad teile peaaegu kogu teabe, mida panuse kohta vajate. Vähe sellest, igasugune panustamine on ilma koefitsientideta praktiliselt puudulik.

Dota 2 panustamiskoefitsiendid selgitatud

Dota 2 panustamiskoefitsient on termin, mida kasutatakse konkreetse sündmuse toimumise tõenäosuse tähistamiseks. Näiteks Dota 2 matšis võib juhtuda mitu võimalikku sündmust. Meeskond võib võita Dota 2 matši, meeskond võib hävitada esimese torni või konkreetne mängija saab esimese tapmise. Tõenäosus, oletame, NAVI matši võitmist või esimese vere saamist N0tail võib kujutada Dota 2 koefitsiendiga.

Teine oluline asi, mida Dota panustamiskoefitsiendid sulle panuse kohta räägivad, on tootlus, mille saad panuse võitmisel. Kuid viis, kuidas te koefitsientide põhjal kumbagi neist kahest teabest välja arvutate, sõltub koefitsientide esitamiseks kasutatavast vormingust, mida käsitleme järgmistes osades.

Dota 2 panustajad peavad enne panuse tegemist teadma Dota 2 koefitsiente. Selle esimene põhjus on see, et panustamiskoefitsiente teadmata ei saa te teada, milline tulemus tõenäoliselt juhtub. Kui teate, et e-spordi kihlvedude vahendaja arvab, et teatud tulemus on tõenäolisem, saate selle teabe põhjal teha täpseid ennustusi.

Teine põhjus, miks peaksite teadma Dota 2 panustamiskoefitsiente, on see, et see aitab teil aru saada, kas allajäänud meeskonnale panustamine on riski väärt. Selle väljaselgitamiseks piisab, kui vaadata saadavat tulu ja vaadata, kas risk on tasu väärt.

Dota 2 panustamiskoefitsientide tüübid

Nagu oleme maininud, oleneb paaritu vormingust viis, kuidas arvutate välja panuse võitmisest saadava tulu ja selle sündmuse toimumise tõenäosuse. Dota 2 kihlveo puhul kasutatakse kolme peamist koefitsiendi vormingut, sealhulgas kümnendkoefitsient, murdosa koefitsient ja Ameerika koefitsient.

Siiski on spordiennustuste puhul kõige populaarsemad koefitsiendid kümnend- ja murdarvud ning Dota 2 kihlveo puhul ei kasutata Ameerika koefitsiente nii sageli.

Murdkoefitsiendid

Murdvormingus väljendatakse koefitsiente kahe numbriga murdosaga, näiteks 5/2, mida hääldatakse viis kuni kaks. Teine number tähistab teie panuse summat ja esimene number tähistab tootlust, mille saate, kui teete teise numbri väärtuses panuse.

Kümnendkoefitsient

Kümnendvormingus kasutatakse koefitsientide (nt 5.0 või 3.0) väljendamiseks kümnendkohaga arvu. See arv tähistab selle panustamise summa täpset korda, mille saate tagasi. Näiteks kui võidad 5,0 koefitsiendiga ennustuse pärast 10 dollari panustamist, saad vastutasuks kokku 50 dollarit, kusjuures 40 dollarit on teie võit.

Ameerika koefitsiendid

Kuigi need pole Dota 2 kihlveo puhul nii tavalised, võite aeg-ajalt nendega kokku puutuda. Ameerika koefitsiente väljendatakse numbriga ja kas positiivse või negatiivse märgiga. Näiteks -120 või +190. Negatiivse märgiga number tähistab summat, mille peate 100 dollari võitmiseks panustama. Teisest küljest tähistab positiivse märgiga number summat, mille võidate, kui panustate 100 dollarit.

Koefitsiendid ja tõenäosus

Koefitsiendid näitavad teile ka tulemuse tegeliku esinemise tõenäosust. Koefitsientidega tulemustel, mis annavad teile suure tulu, on väiksem tõenäosus. Teisest küljest on neil, mille koefitsientid annavad teile madala tulu, suur tõenäosus.

Kust leida parimaid Dota 2 koefitsiente

Interneti-spordi kihlveokontorid vaatavad mitut aspekti ja toovad seejärel välja Dota 2 ennustuskoefitsiendid kihlveoturgude jaoks. Sel põhjusel võite eeldada, et leiate erinevad koefitsiendid erinevatel saitidel. Kuigi peaaegu kõik kihlvemissaidid nõustuvad kõige tõenäolisemalt juhtuvate sündmustega, on koefitsiendid erinevatel kihlvedusididel pisut erinevad.

Mõned saidid pakuvad suuremat tulusust, samas kui teistel on vähem tulu. Teie jaoks on parimad koefitsiendid, mis annavad teile kõige rohkem tulu. Aga kuidas leida parimaid Dota 2 koefitsiente?

Parimate Dota 2 koefitsientide leidmiseks võite heita pilgu mitmetele võrdsetele kihlveosaitidele, mis pakuvad Dota kihlveoturge, ja seejärel võrrelda samade kihlveoturgude koefitsiente. Pärast seda saate valida kõige suurema tuluga kihlvemissaidi. See on ka suurepärane viis hea espordi kihlvedude saidi välja valimiseks. See on aga aeganõudev ja sellist vaba aega pole paljudel meist.

Õnneks EsportRanker on suurepärane sait, mis on juba vaadanud üle parimad kihlvemissaidid, lähtudes mitmest aspektist, sealhulgas panustamiskoefitsientide kvaliteedist. Saate vaadata saidilt esportsranker.com parimate Dota 2 ennustuskoefitsientidega kihlveosaite.

Parimad reaalajas Dota 2 panustamiskoefitsiendid

Kui tavapärased panused tehakse enne matši algust, siis live-ennustused tehakse pärast selle algust. Teisisõnu, reaalajas panustamise korral teete mängule panuseid selle toimumise ajal. Kuna matši tulemuste olukord muutub pidevalt, korrigeerivad ka kihlveokontorid pidevalt koefitsiente. Neid koefitsiente nimetatakse live-ennustus koefitsiendid.

Paljud inimesed eelistavad tavapäraste koefitsientide asemel kasutada live-ennustuskoefitsiente ja sellel on mitu põhjust. Peamised eelised, mida saate reaalajas panustamise koefitsientidega, on võimalus teha ennustusi palju suurema edumääraga ja saada tohutut tulu.

Esiteks, reaalajas panustamise koefitsientide puhul saate enne panuse tegemist vaadata sündmuse suuremat osa. See võimaldab teil arvestada palju rohkemate muutujatega. Kui võtate sündmusel toimuva kohta üha rohkem teavet, saate teha ennustusi, mille tõenäolisus on suurem.

Teiseks täienevad reaalajas panustamise koefitsiendid. Nende pidevalt muutuvate panustamiskoefitsientide abil ei tea sa kunagi, millal kohtad ennustuskoefitsiente, mis annavad sulle tohutult tulu, mis on võimalus, mida sa ei pruugi soovida kasutamata jätta.

Panusta Dota 2-le pärisrahaga

Dota 2 peale ei saa panustada lihtsalt pärisrahaga, see on tegelikult üsna populaarne. Kui soovite Dotale panustada pärisrahaga, pole vaja muud kui veebipõhiseid spordiennustusi või Dota 2 kihlveoturge pakkuvaid kihlvedusid.

Õnneks on neid palju, mille vahel valida. Pärast kihlvemissaidi valimist saate registreeruda sellele platvormile, teha sissemakseid ja hakata nende sissemaksete abil Dota 2 sündmustele panuseid tegema.

Kui te ei tea, kas Dota 2 panustamine on teie jaoks seda väärt, on tegelikult sellele vastamiseks lihtne viis. Kui teate Dota 2 esportist palju ja olete spordimaastikku vähemalt aasta tähelepanelikult jälginud, võib kihlveod olla teile suurepärane võimalus kõik need teadmised hästi ära kasutada.

Inimestele, kes on juhuslikud mängijad ja vaatavad Dota 2 sporti vaid aeg-ajalt, ei pruugi Dota kihlveod seda väärt olla.

KKK-d

Mis on parim koht Dota 2 panustamiseks?

Dota 2 panustamise jaoks on mitmeid suurepäraseid kohti, kuid parim koht on iga inimese jaoks erinev. See, mida võiksite pidada parimaks kihlveosaitiks, ei pruugi olla parim sait mõne teise inimese jaoks. Parem on mõnda saiti ise proovida ja seejärel valida, milline neist meeldib.

Millised on Dota 2 panustamiskoefitsiendid?

Selle mängu panustamiskoefitsient on meetod, mis näitab Dota 2 matši jooksul toimuva sündmuse tõenäosust ja summat, mille saate Dota 2 ennustuse võitmise eest.

Kuidas leida parimaid Dota 2 ennustuskoefitsiente?

Parimate Dota 2 ennustuskoefitsientide leidmiseks peate kontrollima mitme kihlveosaidi pakutavaid koefitsiente ja seejärel neid võrdlema, et näha, milline neist annab kõige rohkem tulu.

Kas ma saan panustada Dota 2 peale?

Jah, saate panustada Dota 2 peale. Sellele videomängule panustamiseks registreeruge kihlvemissaidile, mis pakub Dota 2 kihlveoturge, ja tehke seejärel mõned sissemaksed, et saaksite neid kasutada Dota 2 sündmuste tulemuste kohta panuste tegemiseks.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

LAN või võrgus: tehke või vaheaeg e-spordi panustajatele
2022-12-29

LAN või võrgus: tehke või vaheaeg e-spordi panustajatele

Ülemaailmne pandeemia on toonud kaasa e-spordi kihlvedude buumi. See peatas ka LAN-turniirid, kuid tõi kaasa online-turniiride tõusu. Ometi naasevad LAN-turniirid, kus lukustused leevenevad ja immuniseerimisprogrammid on osutunud tõhusaks.