Kõik League of Legends Betting Odds kohta

Viimastel aastatel on tohutult kasvanud inimeste arv, kes on hakanud panustama sellistele esportmängudele nagu League of Legends. Üks peamisi tegureid sellele oli regulaarsete spordiürituste sulgemine Covid 19 tõttu.

Kui olete League of Legendsi espordifänn, võite mõelda ka League of Legendsi kihlvedudele. Kuigi see pole enamasti keeruline, peate ühe asja kohta rohkem teada saama, on League of Legendsi panustamiskoefitsiendid, mida me siin väga üksikasjalikult selgitamegi.

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Kõik, mida pead teadma League of Legendsi panustamiskoefitsientide kohta

Enne League of Legendsi kihlvedusse asumist on neid mitu espordi kihlvedude tingimused millest peaksite õppima. Üks tähtsamaid neist terminitest on panustamiskoefitsiendid või meie puhul League of Legendsi kihlveokoefitsiendid.

League of Legendsi ennustuskoefitsientide kohta on palju õppida, näiteks kuidas leida parimaid ja millised tüübid on olemas. Panuste koefitsiendid annab teile ka väärtuslikku teavet panuse kohta, mida kavatsete teha, mis on ülioluline, kui te ei soovi kogu aeg kaotada. League of Legendsi kihlveoga saate väga hästi hakkama, kui teate palju panustamiskoefitsiente ja mitte palju muid tingimusi.

League of Legendsi panustamiskoefitsiendid selgitatud

League of Legends kihlveod on League of Legendsi spordiürituste teatud tulemuste jaoks lihtsalt koefitsiendid. Kihlvedude koefitsiendid annavad edasi kaks e-spordikihlvedude kõige olulisemat elementi, sealhulgas summa, mille saate panuse võitmise korral ja kui tõenäoline võib olla konkreetne tulemus.

Oletame näiteks, et League of Legendsi turniiri suur finaal toimub T1 ja Gen.G vahel. Selles matšis võib juhtuda mitu tulemust. T1 võib ürituse võita, Gen.G võis saada teatud arvu tapmisi või T1 võib saada esimese tapmise.

Kihlveokontorid kasutavad kihlvedude koefitsiente, et määrata kindlaks iga ülalnimetatud tulemuse toimumise tõenäosus. Teine asi, mida panustamiskoefitsiendid meile ütlevad, on rahasumma, mille saate panuse võidu eest.

Panustajad peavad enne panuse tegemist olema teadlikud viimastest koefitsientidest. Teadmine, millise tulemuse tõenäosus on suurem, on väärtuslik teave ja seda ei tohi ignoreerida. Samuti aitab panuse võidu eest saadava summa teadmine otsustada, kas konkreetsele tulemusele panustamine on riski väärt.

LoL-i panustamiskoefitsientide tüübid

Teil võib tekkida küsimus, kuidas saate kihlvedude koefitsiente lugeda, et välja selgitada konkreetse tulemuse täpsed võimalused ja saadav tulu. See oleneb League of Legendsi kihlvedude puhul kasutatavate koefitsientide tüübist, mida nimetatakse ka paaritu vorminguks. Igal paaritu vormingul on nende lugemiseks erinev meetod. Siin on mõned kõige levinumad koefitsientide tüübid LoL.

Murdkoefitsiendid

Murdkoefitsiendid kasutavad murdosa, et esindada saadavat tulu ja tulemuse tõenäosust. Näiteks võib League of Legendsi mängu teatud tulemusel olla murdosa koefitsient 5/3, mida hääldatakse viis kuni kolm.

Esiteks, murdosa koefitsient 5/3 ütleb teile, et kui panustate 3 dollarit ja võidate panuse, saate vastutasuks 5 dollarit, kus 2 dollarit on teie tasu panuse võitmise eest. Samamoodi, kui panustate 6 dollarit, saate vastutasuks 10 dollarit, preemiaks on 4 dollarit.

Teiseks, kuna koefitsient 5/3 annab teile vähem kui kahekordse panusesumma tagasi, on selliste koefitsientidega tulemusel suurem tõenäosus. Teisest küljest on koefitsiendiga 3/1 palju vähem tõenäosust, kuna preemia on kolm korda suurem panuse summast.

Kümnendkoefitsient

Saate teisendada murdosa koefitsiendid kümnendkoefitsientideks otse vastete abil. Koefitsient 5/3 muutub kümnendvormingu puhul 1,67 ja 3/1 muutub 3,0. Kümnendkoefitsiente on kõige lihtsam lugeda. Arv tähistab täpset mitmekordset, mille vastutasuks saate. Näiteks kui panustate 100 dollarit tulemusele, mille koefitsient on 3,0, saate vastutasuks 300 dollarit, millest 200 on teie võidusumma.

Ameerika koefitsiendid

Ameerika koefitsiendid kasutavad positiivse või negatiivse märgiga arvu. Koefitsient -150 tähendab, et 100 dollari võitmiseks peate panustama 150 dollarit. Teisest küljest tähendab koefitsient +150, et 100 dollari panuse eest saate 150 dollarit.

Kust leida parimaid League of Legendsi koefitsiente

League of Legendsile panustamise ajal on üks olulisemaid asju, mida peate teadma, kihlvedude koefitsiendid. Samuti on panustamiskoefitsiendid üks peamisi tegureid, mida peaksite veebipõhise kihlveokontori kasuks otsustamisel arvestama. Soovite valida kihlveokontorid, millel on parimad panustamiskoefitsiendid.

Võite küsida, millised on head panustamiskoefitsiendid. Kuna ennustuskoefitsiendid määravad summa, mille saate panuse võidu eest vastutasuks, on parimad koefitsiendid need, mis annavad teile võidetud panuste eest suurima tulu.

Parimate League of Legendsi koefitsientide leidmiseks võite vaadata, millised koefitsiendid on konkreetse kihlveoturu jaoks saadaval mitmes online kihlveokontoris. Põhjus on selles, et peaaegu kõigil kihlveokontoritel on veidi erinevad koefitsiendid. Mõnel kihlveokontoril on isegi riskantsete panuste puhul koefitsiendid ebamõistlikult väikese tuluga. Peaksite seda tüüpi platvormid välja filtreerima ja valima need, mis pakuvad suure tuluga koefitsiente.

See võib tunduda aeganõudev ja tüütu ülesanne. Siiski ei pea te muretsema. Parimate League of Legendsi koefitsientide leidmiseks on lihtsam viis. Saate vaadata EsportRanker kihlveosaitide arvustuste jaoks, kus mõnda parimat kihlveosaiti hinnatakse mitmete standardite alusel, sealhulgas kihlveokoefitsientide kvaliteeti.

Parimad LoL-i reaalajas panustamise koefitsiendid

Tavalise panustamise korral panustate matši tulemuste peale enne, kui matš on isegi alanud. Siiski on ka teist tüüpi panustamine, mis võimaldab teha panuseid matši toimumise ajal, mida nimetatakse nn reaalajas spordiennustused.

Kuna League of Legendsi mängu olukord võib selle edenedes muutuda, muutub ka konkreetsete tulemuste ilmnemise tõenäosus. Sel põhjusel uuendavad kihlveokontorid pidevalt oma live-ennustuse koefitsiente, kus neid koefitsiente nimetatakse reaalajas panustamise koefitsientideks.

Live-ennustuskoefitsientide kasutamisel on tavakoefitsientide ees mitmeid eeliseid. Esiteks on reaalajas panustamise koefitsiendid palju täpsemad selle kohta, milline tulemus tõenäoliselt saabub, kuna neid värskendatakse vastavalt mängu olukorrale. Teiseks saate live-ennustusega sündmust tähelepanelikult jälgida ja luua parema panustamisstrateegia, et parandada oma eduvõimalusi.

Veel üks reaalajas panustamise koefitsientide kasutamise eelis on see, et mõnikord tekivad meeletud panustamisvõimalused. Need võimalused annavad teile kas ülisuured võimalused panuse võitmiseks või uskumatult suure tulu saamiseks.

Panusta League of Legendsile pärisrahaga

Paljud inimesed sellest ei tea, kuid League of Legendsile saab panustada pärisrahaga. Kõik, mida pead tegema, on leida kihlvedude vahendaja, kes pakub League of Legends esports kihlveoturge. Pärisrahaga LoL-i panustamise protsess on pärast kihlveokontori valimist üsna lihtne.

League of Legendsile pärisrahaga panustamiseks minge valitud kihlveokontori avalehele ja registreeruge seejärel platvormile.

Pärast seda valige saadaolevate hulgast sissemaksevõimalus ja tehke sissemakseid summas, millega soovite panustada. Nüüd saate vaadata mitmeid League of Legendsi sündmusi ja kihlveoturge ning teha panuseid tulemustele, mille osas tunnete end hästi.

Kui olete nõus, et hakkate pärisrahaga League of Legendsi kihlvedusid tegema, on otsuse tegemine väga lihtne. Kõik, mida pead tegema, on endalt küsida: "Kas olete League of Legendsi hea mängija ja kas teate League of Legendsi espordist palju?" Kui vastus on jaatav, peaksite seda kindlasti proovima.

KKK-d

Kas League of Legendsi kihlveod on seaduslikud?

Enamasti on see täiesti seaduslik. Peate siiski olema hasartmängude jaoks nõutavast vanusest vanem ja mängima ainult registreeritud ja litsentsitud platvormidel. Mõned riigid on hasartmängud keelanud, seega tasuks tutvuda ka oma riigi seadustega.

Kust leida parimaid koefitsiente LoL-i kihlveo jaoks?

League of Legendsi jaoks pole parimate koefitsientidega saiti. Peate võrdlema mitmel kihlveosaidil pakutavaid koefitsiente ja seejärel valima selle, mis annab teile suurima tulu.

Mis tüüpi LoL-i ennustuskoefitsiente on olemas?

League of Legendsi jaoks on kolme tüüpi panustamiskoefitsiente, sealhulgas murdarvulised koefitsiendid, kümnendkoefitsiendid ja Ameerika koefitsiendid. Neid tüüpe nimetatakse ka paarituteks vorminguteks.

Kuhu panustada League of Legendsile pärisrahaga?

Saate League of Legendsile panustada pärisrahaga veebipõhistes kihlveokontorites, kus on spordiennustused. Peaaegu kõik spordiennustussaidid pakuvad League of Legendsi ürituste kihlveoturge.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

LAN või võrgus: tehke või vaheaeg e-spordi panustajatele
2022-12-29

LAN või võrgus: tehke või vaheaeg e-spordi panustajatele

Ülemaailmne pandeemia on toonud kaasa e-spordi kihlvedude buumi. See peatas ka LAN-turniirid, kuid tõi kaasa online-turniiride tõusu. Ometi naasevad LAN-turniirid, kus lukustused leevenevad ja immuniseerimisprogrammid on osutunud tõhusaks.