Kõik Age of Empires Betting Odds kohta

Kui olete kogu oma elu FPS-mänge mänginud, pole te tõenäoliselt sellest mängust kuulnud. Siiski oleksite üllatunud, kui kuulete, et Age of Empires on ülipopulaarne videomäng. Age of Empiresil on ka oma esportskeene, kus toimuvad regulaarselt e-spordiüritused.

Teine asi, mis teid üllatada võib, on see, et Age of Empiresi panustamine on samuti väga populaarne. Kui ka sina tahad Age of Empiresi kihlveoga tegeleda, pead Age of Empiresi kihlveokoefitsientide kohta rohkem teada saama. Teie õnneks on Age of Empiresi panustamiskoefitsiendid see, mida me siin väga üksikasjalikult selgitame.

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Kõik, mida pead teadma Age of Empiresi panustamiskoefitsientide kohta

Võib arvata, et te ei pea Age of Empiresi koefitsientide kohta õppima, sest panustamise protsess on üsna lihtne. Mingil määral oleks sul õigus, sest Age of Empires kihlveod või mis tahes muud tüüpi spordiennustused on oma olemuselt üsna lihtsad.

Võtame näiteks TheViperi ja DauT vahel toimuva esportmatši. Oletame, et teil on tugev veendumus selles, milline mängija matši võidab.

Valite kihlveokontori ja panustate raha selle mängija peale, kes teie arvates kõige tõenäolisemalt võidab. Kui teil on tulemuse osas õigus, võidate lisaks oma panusele veidi raha. Kui aga eksite, kaotate panuse summa. Tundub lihtne.

Noh, see on vaid põhiselgitus selle kohta, kuidas kihlveod toimivad. Selle selgituse põhjal ei saa te teada, kui palju täpselt saate võidu korral vastutasuks, ja te ei saa aimata, millised on võimalused, et matši konkreetsed tulemused tegelikult toimuvad.

Mõlemad asjad on aga seletatavad panustamiskoefitsientidega. Sel põhjusel peate enne Age of Empiresi e-spordisündmustele, nagu näiteks Age of Empires, panustamise alustamist rohkem teada saama Age of Empiresi panustamiskoefitsientide kohta Kuldliiga.

Age of Empires'i panustamiskoefitsiendid selgitatud

Nagu me eespool mainisime, näitavad Age of Empiresi panustamiskoefitsiendid teile kaks olulist detaili Age of Empiresi mängu või sündmuse tulemuse kohta. Esiteks näitavad Age of Empiresi panustamiskoefitsiendid teile täpse tootluse, mille saate teatud summa paigutamisel.

Miks see kasulik on? Noh, kui teate täpset tootlust, mille saate panustatava summa eest, saate parema ülevaate sellest, kas risk on tootlust väärt või mitte. Näiteks kui panus on väga riskantne ja 100 dollari panustamise eest saate ainult 20 dollarit tulu, ei pruugi te seda teha. Kui aga panus ei ole nii riskantne ja saate 100 dollari panustamise eest vastutasuks 70 dollarit, siis võite seda teha.

Teine oluline asi, mida Age of Empiresi panustamiskoefitsiendid teile tulemuse kohta näitavad, on selle toimumise tõenäosus. Sündmuse toimumise tõenäosuse tundmine aitab samuti välja selgitada, kas risk on võtmist väärt või mitte.

Mõlemad asjad on üliolulised teabekillud. Selle teabe saamiseks peate aga teadma, kuidas lugeda paaritute vormingute tüübid, mida selgitatakse järgmises jaotises.

Age of Empires Esports Betting Odds

Age of Empires’i kihlveo puhul võid leida kokku kolme tüüpi panustamiskoefitsiente. Neid tüüpe nimetatakse Age of Empire'i kihlveo puhul ka paarituteks vorminguteks. Age of Empire'i panustamise kolm vormingut hõlmavad kümnendvormingut, murdarvu vormingut ja Ameerika vormingut.

Fractiona Odds

Murdvormingus kasutatakse murdu, et näidata tulemuse tõenäosust, näiteks 4/1 või 3/2. Koefitsient 4/1 hääldatakse neli ühele. Murdkoefitsientide korral tähistab esimene number rahasummat, mille saate, kui teete teise numbri väärtuses panuse ja võidate.

Näiteks kui panustate 1 dollari murdosakoefitsiendiga 4/1, saate panuse võidu eest 4 dollarit. Kui panustate $5, saate vastutasuks $20 (5x4). Kuna tegemist on enam kui kahekordse tootlusega, näitab koefitsient 4/1 teile, et tulemuse tõenäosus on väike.

Kümnendkoefitsient

Teine lihtne paaritu vorming on kümnendvorming. Kümnendvormingus on koefitsientide arv kümnendkohaga, näiteks 1,5 või 2,5. Kümnendkoefitsient tähistab täpset kordajat, mille saate võidu korral vastutasuks, mis koefitsiendi 1,5 korral on 1,5-kordne teie panuse summa.

Seega, kui panustate 100 dollarit tulemusele, mille koefitsient on 1,5, saate kogutulu 150 dollarit. Kuna see on vähem kui kahekordne tootlus, näitab ka koefitsient 1,5, et tulemuse tõenäosus on suur.

Ameerika koefitsiendid

Lõpuks on meil American Odds. Nad kasutavad koefitsientide tähistamiseks arvu ja negatiivset või positiivset märki. Koefitsient -120 ütleb teile, et 100 dollari võitmiseks peate panustama 120 dollarit ja koefitsient +120 näitab, et kui panustate 100 dollarit, saate 120 dollarit.

Kust leida parimaid Age of Empiresi koefitsiente

Age of Empiresi panustamiskoefitsiendid aitavad teil otsustada, kas risk on seda väärt või mitte. Kui aga vaadata mitme erineva kihlveokontori Age of Empiresi panustamiskoefitsiente, avastate, et mõne kihlveokontori jaoks tasub see riskida, teiste kihlveokontorite jaoks aga mitte.

Miks see nii on, võite küsida? Asi on selles, et kõigil kihlveokontoritel ei ole samad koefitsiendid. Ühes kihlveokontoris võite saada 100 dollari panustamise eest 20 dollarit, samas kui teistes kihlveokontorites võite saada 25 dollarit. Võib arvata, et see pole nii suur erinevus, kuid see võib muuta konkreetse panuse elujõuliseks valikuks.

Isegi kui see nii ei ole, pole põhjust eelistada panustamiskoefitsiente, mis ei anna teile kindlat tulu. Sel põhjusel peaksite alati otsima parimaid Age of Empiresi ennustuskoefitsiente.

Kui aga hakkad otsima parimate Age of Empiresi panustamiskoefitsientidega kihlveokontorit, saad kohe aru, et see on aeganõudev protsess. Kui te ei soovi kogu seda aega kulutada, võite vaadata esportranker.com, kust leiate parimate Age of Empiresi ennustuskoefitsientide ennustussaite.

Empiresi parimad reaalajas ennustused

Age of Empiresi reaalajas panustamiskoefitsiendid on need, mida kasutatakse Age of Empiresi reaalajas panustamisel. Seda tüüpi kihlveo puhul panustate Age of Empiresi esportmatšile, kuna see toimub reaalajas. Seega näete kogu tegevust ja seejärel otsustate, millise panuse teete vastavalt sellele, kuidas matš kulgeb.

Age of Empiresi reaalajas panustamiskoefitsientide puhul on see, et need muutuvad ka vastavalt sellele, kuidas matš kulgeb. Kui üks tulemus muutub tõenäolisemaks, hakkavad panustamise koefitsiendid muutuma. Nende muutuvate koefitsientide abil võite mõnikord leida suurepäraseid võimalusi, eriti kui teil on mängu kohta palju rohkem teadmisi.

Sel põhjusel peaksid kogenud panustajad seda alati ära kasutama live kihlveod koefitsiendid, kui neil on selleks võimalus.

Panusta mängule Age of Empires pärisrahaga

Kui kavatsete teha panuseid Age of Empires esportspordiüritusele, kasutades pärisraha, siis on teil õnne, sest teil on palju veebiplatvorme, kus saate seda teha. Mitte ainult see, vaid protsess on ka väga lihtne.

Et panustada mängule Age of Empires pärisrahaga, pead leidma kihlveokontori, mis pakub Age of Empiresi kihlveoturge. Pärast seda registreeruge selle kihlveokontorisse ja tehke sissemakseid, kasutades päris sularaha, nagu Visa või MasterCard. Kui see on tehtud, leidke kihlveokontori poolt kaetud sündmus, minge läbi kihlvedude turud ja pange panus teie arvates tõenäolisele tulemusele.

Teil võib tekkida teine mõte, kui panustate mängule Age of Empires pärisrahaga. Kui olete mängu Age of Empires kogenud mängija ja tunnete palju selle e-spordimaastikku, võib Age of Empiresile pärisrahaga panustamine olla teile suurepärane võimalus.

KKK-d

Kas saate Age of Empiresile panustada pärisrahaga?

Jah, Age of Empiresile saab panustada pärisrahaga. Age of Empiresi esportüritused toimuvad regulaarselt igal aastal ja nende jaoks pakuvad kihlveoturge palju online-kihlvedude vahendajaid.

Mida Age of Empiresi kihlvedude koefitsiendid teile ütlevad?

Age of Empires'i panustamiskoefitsiendid ütlevad teile kaks peamist asja. Esiteks ütlevad nad teile täpse summa, mille saate panuse võitmise eest. Teiseks räägivad nad teile panuse võitmise võimalustest.

Kas Age of Empiresi panustamine on ohutu?

Age of Empiresi panustamine on sada protsenti ohutu, kuid ainult seni, kuni kasutate panuste tegemiseks seaduslikke ja mainekaid platvorme. Võite saada pettuse ebaseaduslikel platvormidel.

Kas Age of Empiresi reaalajas panustamise koefitsiendid on paremad?

Oleneb kui kogenud sa oled. Kui olete kogenud panustaja, võite leida suurepäraseid võimalusi live-ennustuste koefitsientide abil. Siiski saate neid proovida isegi siis, kui teil pole palju kogemusi.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask