Beginner's Guide

Turul on palju spordiennustusi, kuid mitte kõik pole piisavalt head, et valida. Peate leidma saidi, mis on piisavalt kaua töötanud, et võita selle kasutajate usaldus. Parima spordiennustussaidi valimisel silmas pidada järgmist:

Maine

E-spordi ennustussaiti valides tuleb esimese asjana vaadata selle mainet. Seal on palju inimesi, kes võisid seda saiti kasutada ja leidnud, et see on usaldusväärne, mis tähendab, et see on ka teie jaoks hea valik. Saate vaadata selle arvustusi Internetis ja lugeda, mida teised on selle kohta öelnud, et otsustada, kas see on teie aega ja raha väärt.

Maksevõimalused

Mõned saidid pakuvad a lai valik maksevõimalusi, samas kui teised võivad pakkuda ainult ühte või kahte tüüpi makseid. Oluline on valida makseviisiga sait, mida saate hõlpsalt ilma probleemideta kasutada. See muudab panuste tegemisel raha sissemaksmise ja väljavõtmise lihtsamaks.

Klienditeeninduse tugi

See on veel üks tegur, mida peate parima saidi valimisel arvestama. Soovite leida saiti, mis pakub head klienditeeninduse tuge, et saaksite neile probleemide korral loota.

Turvalisus

Turvalisus peaks olema üks teie prioriteetidest spordiennustuste saidi valimisel, sest te ei soovi, et pahatahtlikud saidid esineksid legitiimsetena. Otsige saiti, mis on töötanud piisavalt kaua ja mille kasutajate kaebusi on vähe. See tagab, et teie raha jääb turvaliseks ja turvaliseks.

Saadaolevad esportmängud, millele panustada

Saadaolevad esportmängud, millele panustada

Kaaluge alati saadaolevaid mänge, millele panustada saate. Teil on vaja saiti, mis pakub mitut mängu, et saaksite oma panuseid mitmekesistada. See vähendab teie riske, tagades samal ajal teid panustada oma lemmikmängužanritele.

Espordi kihlvedude koefitsiendid

Head koefitsiendid tagavad, et võidu korral saate oma panustest parima tulu.

Ülaltoodud kriteeriumide põhjal on mõned parimad spordiennustuste saidid järgmised:

 • 1xBet
 • 22 BET
 • 10 Bet
 • Betsson
 • Ole nüüd
 • LeoVegas
 • WilliamHill
 • Vahemees
Saadaolevad esportmängud, millele panustada
Mis on spordiennustus?

Mis on spordiennustus?

Kihlveo vorme on palju ja spordiennustus on üks neist. Selle kihlveovormiga panustate pigem elektroonilisele spordile kui füüsilistele spordiüritustele. Esports tähistab elektroonilist sporti ja need on üks põnevamaid spordialasid, mida vaadata, kuna need hõlmavad reaalajas võistlust. See tähendab, et mängija, kes kaotab, võib siiski võita sekundi murdosaga, mistõttu on väga põnev jälgida ja panustada.

Espordiennustus on olnud juba mitu aastat, kuid see on enamiku inimeste jaoks väljaspool mänguringkonda endiselt suhteliselt uus. Seetõttu hakkavad paljud mängufirmad üha enam keskenduma e-spordi panustamisele.

Olulised asjad, millest tuleb hoolida, kui algaja e-spordile panustada

Kas olete esmakordne espordi panustaja? Siin on mõned olulised asjad, mille eest hoolitseda:

 1. Kihlveo saidi valik: Esports kihlvedude areneb, kuid see on veel suhteliselt uus. See tähendab, et väljakujunenud saite, millele panustada, pole palju.
 2. Teie eelarve: Kui otsustate, kui palju esportmatšile panustada, peaksite oma eelarvet alati eelistama kõigele muule. Te ei taha riskida rohkem kui see, mida saate endale lubada kaotada, sest see toob tulevikus kaasa ainult rahalisi probleeme.
 3. Koefitsiendid: Enne panuse tegemist kontrollige alati koefitsiente. See on eriti oluline, kui teete suure riskiga panuse.
 4. Teie oskuste tase: Kui olete algaja ja pole kunagi varem e-sporti mänginud ega vaadanud, siis on väga soovitatav alustada madalate panustega ja püsida seal, kuni teie oskused paranevad piisavalt kõrgemate panustega mängude jaoks.
Mis on spordiennustus?
Esportkihlveo plussid ja miinused

Esportkihlveo plussid ja miinused

Espordiennustus on muutumas üha populaarsemaks, kuid see pole endiselt kõigile. Siin on mõned espordile panustamise plussid ja miinused.

Plussid

 • See on väga põnev viis oma aja veetmiseks. Saate teha panuseid ja vaadata hämmastavaid mänge samal ajal.
 • Interneti-spordiennustus on mugav. Saate panustada siis, kui soovite, kus soovite ja kui palju soovite.
 • Interneti-ennustussaitidel saate palju boonuseid ja tutvustusi.

Miinused

 • On oht sõltuvusse jääda. Kui sa ei ole ettevaatlik, võid hakata panustama palju rohkem, kui suudad endale lubada kaotada. See võib põhjustada rahalisi probleeme.
 • Samuti on oht saada pettusi petturitest online kihlveosaitide poolt.
Esportkihlveo plussid ja miinused
Kuidas spordiennustuse sait töötab?

Kuidas spordiennustuse sait töötab?

Imestan kuidas espordile panustada ja kuidas spordiennustuse saidid töötavad? Enamik e-spordi kihlvedusid on lõpetanud, et algajatele oleks lihtne mängudele ligi pääseda ja panustada. Esportsaidil kihlvedude alustamiseks peate:

Saidiga registreerumine

Kui registreerute saidil, peate tõenäoliselt sisestama isiklikud andmed, nagu aadress, telefoninumber, e-posti aadress ja parool. Kui olete kogu nõutava teabe esitanud, saadab sait teile kinnitusmeili, misjärel logite oma kontole sisse, valite pangameetodi ja deponeerite raha.

Sissemaksed tehakse tavaliselt koheselt, et saaksite kihlvedudega alustada peaaegu kohe pärast registreerumist, ja esportsaidid pakuvad alati laia valikut pangameetodeid. Valige teile sobiv meetod.

Kuidas spordiennustuse sait töötab?
Panuse tegemine

Panuse tegemine

Et asetada a panustage spordiennustus saidil, valige matš, millele soovite panustada, ja valige oma panuse tüüp. Sisestage oma panus (rahasumma, mille soovite konkreetsele matšile panustada) ja kinnitage panus.

Kuigi on olemas spordiennustusi, mis võimaldavad teil oma panust enne avalöögi algust muuta või isegi tagasi võtta, ei anna teised seda mänguruumi. Seetõttu peate enne kinnitamist selgeks lugema mõned olulised spordiennustuse näpunäited ja valima oma panused hoolikalt.

Märkus. Enamik spordiennustusi annab teile pärast esimest sissemakset tervitusboonust. Enne boonuse taotlemist tutvuge boonuse tingimustega. Teades, kuidas boonus töötab, saate neid preemiaid maksimaalselt kasutada, tagades, et need töötavad teie kasuks.

Panuse tegemine
Esportpanuste tüübid

Esportpanuste tüübid

Sarnaselt traditsioonilistele spordialadele on ka esportis lai valik panusetüüpe. See valik tagab, et mängijad valivad nende jaoks sobivaima. Kuigi mõnda tüüpi panuseid on lihtne võita, on teisi raske võita. Soovite valida panuse, mis annab teile parema võimaluse. Mõned kõige levinumad e-spordi ennustuste tüübid on loetletud allpool:

 • Otsesed: See hõlmab kihlvedusid matši võitjale. Otsemängus viike ei ole.
 • Üle/Alla: Seda tüüpi panustamine on sama lihtne kui numbri märkimine. Näiteks on seda tüüpi kihlveo puhul tavaline võitja see, kas mängus on rohkem kui 100 tapmist või alla selle.
 • Turniiri võitja: Seda tüüpi panused on tavaliselt populaarsed suured turniirid. Panustate sellele, milline meeskond turniiri võidab.
 • Veider isegi: Selle kihlveo puhul panustate sellele, kas konkreetse eSpordi matši sündmuste arv on paaritu või paaritu. Näiteks Dota 2 matšis saate ennustada, kas meeskond võidab teatud arvu paaris või paaritu vooru.
 • Õige skoor: see hõlmab antud spordivõistluse õige skoori ennustamist. See võib olla punktide kujul, näiteks 2-0 või 4-3.
Esportpanuste tüübid