Kõik Dignitas kihlveo kohta

Dignitas on 2003. aastal asutatud kuulus esportmeeskond. Meeskond on üks tuntumaid ja äratuntavamaid ettevõtteid oskusliku mänguäri vallas. Neil on ühed suurimad ja populaarseimad spordimeeskonnad. Partneritele, kes otsivad otsest väravat mängu- ja e-sporditurgudele, annab Dignitase ainulaadne ja omanäoline kaubamärgipositsioon kord elus võimaluse. Dignitase ostis NBA Philadelphia 76ers 2016. aasta septembris.

Harris Blitzer Sports & Entertainmenti loominguliste ja edukate ettevõtete perekonda, mis toetab Dignitast, kuuluvad NHL-i New Jersey Devils ja Prudential Center, mitmeotstarbeline asutus Newarkis, NJ juhtivpartnerid Josh Harris ja David Blitzer juhivad investorite rühma, mis omab kõik need. Dignitas lõi New Meta Entertainment (NME), digitaalse spordi- ja meelelahutusettevõtte, mis tegutseb kolmes peamises vertikaalis. Need kolm tegutsevat sektorit on e-spordimeeskonnad, investeeringud, sisu ja turundus. Firma asutati 2019. aasta septembris ja Michael Prindiville on grupi tegevjuht.

Kõik Dignitas kihlveo kohta
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Dignitas mängijad

League of Legendsi divisjon on üsna andekas. Viieliikmelises nimekirjas on Dongwoo 'River' Kim (lõunakorealane), Ersin Gören alias Blue (Belgia), Toàn 'Neo' Trần (Vietnam) ja Vincent 'biofrost' Wang (kanadalane). Dignitasel on ka League of Legendsi akadeemia osakond. Liikmeid on kuus: Trevor 'Spawn' Kerr-Taylor ja Isaac 'Darkwings' Chou, Yujie 'Eclipse' Wu Lawrence 'eXyu' Lin Xu, Juan 'JayJ' Guibert ja Mervin-Angelo Lachica alias Dayos. Eclipse on meeskonna ainus ameeriklane. Ülejäänud on kanadalased.

Dignitase CS: GO divisjonis on kuus mängijat. Viis mängijat on rootslased, sealhulgas Adam 'friberg' Friberg (Rootsi) ja Faruk 'Pita' Pita. Teised mängijad on Ludvig Alonso alias HEAP (Rootsi), Patrik 'f0rest' Lindberg (Rootsi) ja Jonas 'Lekr0' Olofsson (Rootsi). Ainult Håkon 'hallzerk' Fjærli on pärit Norrast.

Teised mängijad

Dignitast esindab ainult kolm mängijat Fortnite võistlused. Need on Matthew 'Mero' Faitel (Ameerika Ühendriigid), Piero Ramirez alias Pgod (Peruu) ja Lucas Cardenas alias Dukez (Mehhiko).
Juliana Maransaldi alias "showliana" (Brasiilia) ja Amanda "rain" Smith (Kanada) kuuluvad viieliikmelisse Valorant Female divisjoni. Ülejäänud kolm Ameerika mängijat on Emmalee 'EMUHLEET' Garrido, Melisa 'nende' Mundorff ja Stefanie 'Stefanie' Jones.

Rocket League'i divisjonis on neli mängijat, sealhulgas Jack 'ApparentlyJack' Benton (Inglismaa) ja Joris 'Joreuz' Robben (hollandlane). Ülejäänud kaks on Kyle 'Scrub Killa' Robertson (Šotimaa) ja Boston Scott alias Boston (USA).

Dignitase tugevaimad mängud

Meeskonnal on tugev võistlusrekord. Dignitas on võitnud mitmeid võistlusi ja võistlusi, kus nad on võistelnud. Pärast esporti sisenemist tunnustasid fännid ja teised rahvusvahelised organisatsioonid Dignitase võimeid kiiresti. Aastate jooksul on rühmitus palju ära teinud. Counter-Strike ja Raketiliiga nimekirjad on olnud meeskonna kõige populaarsemad ja võimsamad kõigist mängudest. Seega võivad fännid neilt meeskondadelt fantastilisi tulemusi oodata.

Counter-Strike: globaalne rünnak

Meeskond sisenes Counter-Strike 2004. aasta oktoobris pärast Darkie, Equxi, Intacti, Syli ja Zenoni allkirjastamist. Hiljem detsembris asendati Syl ja Darkie RaZieli ja GoldPushiga. Dignitas nautis erilist edu alles aastaid hiljem. Meeskonnal on aastate jooksul olnud erinevaid tulemusi. Esimene suurem võit saadi ESL Pro Series Germany Season IX -Finals, offline B-Tier turniiril.

Meeskond ei saanud teist suurt võitu enne, kui CGS 2007: UK Combine, võrguühenduseta A-taseme turniir. Hoolimata nendest võitudest ei võitnud meeskond enne ESL Major Series One Katowice 2014. aastal suurt rahavõitu. Meeskond alistas tugevama pidžaamas ninja 2:0 ja võitis 22 000 dollari suuruse auhinnaraha. Pärast seda tõusis meeskond üheks parimaks espordimeeskonnaks.

Nende esimene suurem võit oli S-taseme turniiril RLCS Season 5 -Finals. Nad alistasid tihedas finaalis NRG Esportsi, võites 4:3. Dignitas Rocket League'i divisjon on võitnud üle 700 000 dollari ja kuulub mängu parimate nimede hulka.

Raketiliiga

Divisjon asutati 2018. aasta jaanuaris pärast seda, kui Dignitas omandas Applesauce'i. Zol, kilpkonn ja Chicago. Kuid mais omandas Dignitas kogu Gale Force eSportsi nimekirja. Kilpkonn, zol ja Chicago kolisid passiivsesse nimekirja. Meeskonna nimekiri on läbi teinud suuri muudatusi ja kuulub mängu kuulsate esportmeeskondade hulka.

Miks on Dignitas populaarne?

Üks asi, mida Dignitas on viimastel aastatel tuntud, on olnud üles korjamine meeskonnad või mängijad võistlusmängu alguses. Varakult tegeles organisatsioon selliste mängudega nagu Smite, Trackmania ja Hearthstone, osaledes samas ka tunnustatumates tiitlites.

Varem polnud Dignitas oma mängude pärast muret. Meeskond ei jälginud ainult kuulsaid isikuid, vaid nad läksid e-spordi tippmängudele, sest neile meeldis mäng. Dignitas püüdis viimastel aastatel kurvi ees püsida, luues uusi ja populaarseid mänge, mis peagi parimate esportmeeskondade võistluste sekka jõuavad. Espordimeeskond on otsinud võimalusi varakult sisse pääseda ja meeskondi värvata.

Miks on selle meeskonna peale populaarne panustada?

Dignitase divisjonid osalevad paljudes võrgu- ja võrguühenduseta võistlusmängudes. Nad on endale nime teinud maailmatasemel mängukorporatsioonina. Mängurid peavad valima neile sobiva saidi. Seejärel peaksid nad boonuseid ära kasutama. Mõned neist kihlveosaitidest pakuvad esport boonus stiimuleid nii uutele kui ka olemasolevatele mängijatele. Need stiimulid suurendavad sularahareserve. Selle tulemusena võimaldavad need mängijatel mängida rohkem pärisraha, parandades nende võiduvõimalusi.

Dignitas Espordi auhinnad ja tulemused

CS: MINNA

Team Dignitas Counter Strike divisjon on erinevatel turniiridel teeninud üle $1 000 000 auhinnaraha. Dignitas võitis EPICENTER 2016, WESG 2016 Euroopa finaalid ja DreamHack European Minor at Tours 2016. Nendel kolmel turniiril teenis meeskond vastavalt 250 000, 29 960 ja 30 000 dollarit. TeamDignitas võitis ka CS: GO Champions League 2. hooaja, alistades HellRaisersi ja teenides 25 000 dollarit.

Dignitas saavutas Esports Championship Series 2. hooaja finaalis kuuenda ja ELEAGUE 2. hooaja viienda koha. Meeskond teenis kahe turniiri auhinnarahana 45 000 ja 50 000 dollarit. Kahjuks kaotas Dignitas Global eSports Cupi 1. hooajal Team EnVyUsile, kuid teenis 50 000 dollarit.

Raketiliiga

Divisjonil on olnud Rocket League turniiridel kiiduväärt edu. Nad võitsid RLCS 2021-22 - Sügis: EL Regional Event 2 - BMW Rocket League Open ja RLCS Season 9 -Europe. Nad said auhinnarahaks vastavalt 30 000 ja 96 397 dollarit.

Team Dignitas võitis ka DreamHack Pro Circuit: Leipzig 2019, RLCS Season 6-Europe, Northern Arena: Rocket League Invitational 2 ja RLCS hooaja 5 finaali. Nende turniiride võitmisega teenis Team Dignitas vastavalt 50 000, 38 531, 15 000 ja 100 000 dollarit.

Üks nende suurimaid võite auhinnaraha osas oli RLCSi 6. hooaja finaalis. Vaatamata sellele, et Dignitas kaotas finaalis 4:1 Cloud9-le, teenis Dignitas 120 000 dollarit.

legendide liiga

LoL-i divisjonil pole viimasel ajal suurt edu olnud. Meeskond saavutas NA LCS Summer 2017 neljanda koha, teenides 20 000 dollarit. Team Dignitas kaotas 2012. aasta Põhja-Ameerika 2. hooaja finaalis Team SoloMidile, kuid teenis 30 000 dollarit. Dignitas teenis 2012. aastal IEM VI hooaja maailmameistrivõistlustel teise koha saavutamise eest ka 20 000 dollarit. 2012. aasta maailmameistrivõistluste 2. hooajal saavutas Team Dignitas 12. koha, kuid teenis 25 000 dollarit.

Valorantne

Naiste divisjon on võitnud kolm turniirid. Team Dignitas alistas 2021. aasta Missharvey Invitationalil TSM X-i ja Fly High Invitationali finaalis alistas ka AIMPUNCHi. Dignitas saavutas VCT 2022: Game Changers North America Series 1 kolmanda koha, kaotades 2:1 Shopify Rebellionile.
Põhidivisjonil oli vähem edu enne selle laialisaatmist 2020. aastal. Pop Flash 2010 saavutasid nad neljanda ja Pittsburgh Knights Before Christmas-2020 teise koha.

Dignitase parimad ja populaarseimad mängijad

Mero

Matthew Faitel püstitas enamiku NA-E FNCS-i võitude rekordi. Tema enesekindel ja ülemeelik käitumine viiekordse FNCS-i tšempionina sisendab vastastesse hirmu, kui nad kavandavad, kuidas teda vältida. Ta ületas 4. hooaja 2. peatüki finaalis üksi kõiki teisi kolmikuid/meeskondi, saades Põhja-Ameerika parima fraggeri tiitli, ning kogukond valis ta 2021. aasta parimaks mängijaks.

17-aastane Mero on praegu 2022. aasta kõrgeima asetusega mängija ja üritab võita FNCS-i meistritiitleid.

Pgod

Piero Ramirez on professionaalne Fortnite'i mängija, kes on 21-aastane. Ta avastas Fortnite'i 2018. aasta alguses ja saavutas end kiiresti mängu ühe suurima sihtmärgina. Pgod kasvas konkurentsivõimelise mängija ja mõjutajana oma kauaoodatud Twitchi naasmisel, saades üheks Põhja-Ameerika suurimaks löögikutsujaks, kogudes samal ajal miljoneid jälgijaid. Ta laiendas oma Twitchi vaatajaskonda üheks aktiivsemaks ja toetavamaks, mille tulemuseks oli sadu fännisaite, tema moearmastus tulihingeline jälgija ja suur soov IRL-i sisu järele.

Dukez

Lucas Cardenase varane edu Fortnite'is tulenes loomingulistest mängurežiimidest, nagu tsoonisõjad ja kastilahingud, kus tema visuaalselt kaunis mänguviis tõmbas koheselt oluliste kogukonnaliikmete tähelepanu. Võistlusstseen seadis kahtluse alla Dukezi võime muuta oma pimestavad mängud turniirikohtadeks, kui ta jätkas oma loomingulise mehaanilise oskuse demonstreerimist. Dukez võttis omaks oma allajääja rolli ja šokeeris kõiki, võites 2. peatükis, 7. hooajal oma esimese FNCS-i meistritiitli.

Kus ja kuidas Dignitas Esportsile panustada?

Dignitase matšidest huvitatud inimesed võivad leida igalt esport-ennustussaidilt unikaalseid panustamisvõimalusi, tagades erilise kihlveokogemuse, eriti erinevatel meistrivõistlustel. Panustajad peaksid end Dignitas Esportsile panustades mugavalt tundma, kuna nende meeskondades on kõrgelt kvalifitseeritud mängijad.

The suurimad spordiennustusplatvormid meeskonnale panustamiseks on GGBet Rivalry, ArcaneBet ja Betway. Meeskond on suurepärane valik neile, kes soovivad mängida CS: GO või Rocket League'i mängides. Neid peetakse üheks parimaks Counter-Strike'i meeskonnaks maailmas ja nad alistavad kergesti isegi kõige hirmuäratavamad vastased. Otsemängudele ja matši võitjatele tehtud panustel on algajatele suur võiduvõimalus.

Dignitas Esportsile panustamise strateegiad

Teised meeskonnad on veidi ohtlikumad, peamiselt seetõttu, et nad ei saa jalga. Mängu võitja panuseid tuleks kasutada ainult siis, kui meeskond mängib väiksema või võrdse vastase vastu, samas kui otsepanused sobivad suurepäraselt väiksemateks võistlusteks.

Mängijad saavad Dignitas Esportsi meeskondade kohta lisateavet, vaadates vooge ja eelmisi mänge. Põnev on vaadata nende jõudmist The Internationali finaali ning see annab ka üksikisikutele hulgaliselt teadmisi Dignitase meeskonnast. Kõige olulisem asi, mida panustajad peavad enne panuste tegemist tegema, on kodutöö. Rocket League ja Counter-Strike on seevastu mõistlikult turvalised valikud.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask