Uudised

May 9, 2024

Zveni julge samm: liitumine Dignitasega 2024. aasta LCS-i suvise jagamise jaoks

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Võtmed kaasavõtmiseks

  • Zven naaseb suurejooneliselt LCS-i Dignitase AD-na 2024. aasta suvevaheajal, eemaldudes oma lühikesest tugitööst.
  • Hiilgava karjääriga, sealhulgas neli LEC- ja LCS-tiitlit, soovib Zven oma kogemusi ära kasutada ja võib-olla kindlustada Dignitase kõigi aegade esimese LCS-tiitli.
  • Dignitas tugevdab oma koosseisu, ühendades Zveni uuesti Islesiga, tema endise meeskonnakaaslasega Cloud9-st, ning sõlmides lepingu veteranist tipplaer Licorice'iga.

Jesper "Zven" Svenningsen, mis on kujunemas üheks aasta kõige intrigeerivamaks nimekirja liikumiseks, on väidetavalt naasmas League of Legends Championship Series (LCS) sarja, kandes seekord Dignitase särgi oma AD-kandjana. 2024. aasta suvelahend. See areng, millest esmakordselt teatas Sheep Esports, ei viita mitte ainult Zveni meeskonnavahetusele, vaid ka naasmisele tema juurte juurde AD kandja rollis pärast lühikest katset, mis oli 2023. aastal toeks.

Zveni julge samm: liitumine Dignitasega 2024. aasta LCS-i suvise jagamise jaoks

Pilk Zveni tähekarjäärile

Zvenil, mis on Western League of Legendsi stseenis edu sünonüüm, on kadestusväärne trofeekapp, kus kaheksa peamist tiitlit on võrdselt jagatud LEC-i ja LCS-i vahel. Tema üleminek tagasi AD kandepositsioonile on omamoodi kojutulek, mille eesmärk on taastada vorm, mille tulemusena ta võitis Cloud9-ga 2023. aasta LCS-i kevadised playoffid. Vaatamata tagasilöögile LCS meistrivõistluste finaalis NRG vastu ja teda asendas Kim "Berserker" Min-cheol, räägib Zveni rekord palju. Märkimisväärne on see, et talle kuulub LCS-i ajaloo kõige rohkemate pentakillide rekord, mis annab tunnistust tema oskustest ja järjekindlusest lõhedel.

Dignitase strateegiline näidend

Dignitas, püüdes tabamatut LCS-i tiitlit, on Zveniga lepingu sõlmimisega teinud kaalutletud sammu. Ta asendab Frank "Tomo" Lami ning eeldatavasti toob meeskonda rikkalikult kogemusi ja võidumentaliteeti. Eriti tähelepanuväärne on taaskohtumine Jonah "Isles" Rosarioga, tema endise Cloud9 meeskonnakaaslasega. Nende eelnev ühendus võib olla katalüsaator, mida Dignitas vajab oma robotite raja tugevdamiseks ja meeskonna sünergia suurendamiseks.

Eric "Licorice" Ritchie lisamine ülemisse sõiduraja varem maikuus rõhutab veelgi Dignitase ambitsioone. Lagritsa, kellel oli pärast Golden Guardiani lahkumist LCS-ist lühike paus, on veel üks kogenud mängija, kelle kogemused võivad osutuda hindamatuks. Oma põhikoosseisuga, kuhu kuuluvad ka eXyu ja Dove, positsioneerib Dignitas end eelseisvas jagunemises suure kandidaadina.

Tee Ees

Dignitase jaoks võib Zveni tulek tähistada uue peatüki algust. Meeskond on ammu igatsenud LCS-i kuulsust ning kogenud veteranide ja olemasolevate talentide seguga on neil võimalus narratiive ümber kirjutada. Zveni ja Islesi vaheline sünergia koos Lacorice'i vastupidavusega ülemises sõidurajas annab Dignitase fännidele lootust.

2024. aasta LCS Summer Spliti lähenedes on kõigi pilgud suunatud Zvenile ja tema uutele meeskonnakaaslastele. Kas nad saavad kasutada oma kollektiivset kogemust ja ambitsiooni, et võita Dignitase esimene LCS-i tiitel? Ainult aeg näitab, kuid üks on kindel: lava on seatud elektrifitseerivaks League of Legendsi suveks.

(Esmakordselt teatas: Sheep Esports)

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Uudised