Uudised

October 20, 2022

Betsafe CS:GO kihlveopartnerid koos GODSENTiga

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Betsafe'ist sai Godsenti eksklusiivne kihlveopartner pärast kahe ettevõtte vahelise lepingu allkirjastamist. Kihlvedude vahendaja on teatanud, et fookus on CS: GO-l, kuigi ettevõte koosneb professionaalsetest espordimeeskondadest, mängijatest ja sisutootjatest kümnest erinevad esportmängud, sealhulgas League of Legends ja Dota 2.

Betsafe CS:GO kihlveopartnerid koos GODSENTiga

Esport on viimasel paaril aastal kõvasti hoogu sisse saanud. Kuna kevadel lükati kõik suuremad spordiüritused edasi, sai esport suuremat tähelepanu, mis suurendas nende atraktiivsust laiema publiku jaoks. Betsson Groupi Rootsi turundusjuhi Kim Ekelundi sõnul on ülemaailmne pandeemia e-spordi positsiooni veelgi tugevdanud.

Betsafe, üks julgemaid ja aktiivsemaid ettevõtteid, oli esport meeskondi valik selle sponsorluse jaoks. Mõlemad rühmad usuvad, et tulevikus on esporditööstuses palju rohkem edusamme. Seetõttu on see ambitsioonika GODSENTi ja Betsafe'i vaheline sponsorlus käegakatsutav näide nende pühendumisest espordi tulevikule.

Partnerluse mõju Godsentile

Leping hõlmab kõiki GODSENTi jaoks kavandatud andmerikka ja asjakohase sisuga mänge. Mitte-endeemiliste kaubanduspartnerite huvi espordi vastu saab kasutada selle kasvu mõõtmiseks ning GODSENTi partnerlus BetSafe'iga rõhutab eriti CS: GO edusamme. 

Pole üllatav, et kihlveofirma valis oma esimeseks e-spordipartneriks kõrgelt hinnatud organisatsiooni CS: GO, sest mäng on juba pikka aega e-spordimängurite seas lemmik olnud.

GODSENTi tegevjuht Ludwig Sandgren ütles pressiavalduses, et neil on hea meel, et Betsafe, kes on oma pika ajalooga investeerinud ainulaadsesse sisu ja sponsorlusse, on neile selle pikaajalise kohustuse täitnud. Betsafe on GODSENTi jaoks ideaalne partner tänu oma tohututele ambitsioonidele. Kui meeskond areneb esimese astme ettevõtteks, on sellel nende jaoks oluline roll CS: GO divisjon ja olla suurepärane strateegiline partner.

Partnerluse mõju Betsafe'ile

See on Betsafe'i esimene esportsponsorleping, väidab spordiennustusettevõte. Partnerluse eesmärk on parandada Betsafe'i kihlveopakkumist, keskendudes kahe osapoole koostööle ja sotsiaalmeedia aktiveerimisele. 

Tänu oma populaarsusele Euroopa spordiennustajate seas on oodata, et ettevõte keskendub peamiselt CS: GO-le. Lisaks eeldatakse, et kogu partnerluse jooksul toodetakse kaadritaguseid kaadreid.

Operaator ütleb ka, et korraldus rõhutab lisaks bränditeadlikkusele ja rahalisele toetusele tugevalt tihedat koostööd ja sotsiaalmeedia kaasamist. Tehing sai teoks tänu Godsenti ja andmepakkuja GRID Esportsi koostööle. Korralduse osana pakub GRID mitmesuguseid sisu Godsenti eelseisvateks võistlusteks.

Kas Godsent on populaarne spordimeeskond?

Counter-Strike'i, Call of Duty, League of Legendsi ja PUBG osakondadega Godsent on tuntud Rootsi professionaalne e-spordiettevõte. Pronax alustas oma meeskonna moodustamist pärast eelmisest lahkumist Fnatic rivistus.

15. augustil 2016 võttis GODSENT üle suurema osa eelmisest koosseisust, kuhu kuulusid Jesper "JW" Wecksell, pronax, Freddy "Krimz" Johansson ja Robin "flusha" Rönnquist. See juhtus mängijate vahetamise tulemusena Rootsi CS: GO pro-stseenis, kuna Fnatic omandas nii Simon "twist" Eliassoni kui ka Jonas "Lekr0" Olofssoni. Math Lekr0 ja KRiMZ vahetati hiljem Fnaticu ja GODSENTi vahel teises kauplemisvoorus tagasi.

ELliiga 2. hooaja kvalifikatsioonis kaotas GODSENT Alternate aTTaX-ile ja diskvalifitseeriti seega liigast. Võrguühenduseta kvalifikatsioonikoht eelseisvaks CS: GO Major, ELEAGUE Major, Atlanta, oli kindel pärast seda, kui meeskond alistas 6. novembril 2016 toimunud Euroopa meistrivõistluste finaalis Hellraisersi.

Meeskond teatas 21. juunil 2018, et peatab esialgu kõik tegevused. GODSENTi sõnul nõustusid organisatsiooni sulgemise otsusega kõik selle juhtimisega seotud osapooled ning see oli iga huvigrupi jaoks parim lahendus.

Godsenti saavutused

Pärast ühinemist Rootsi esportkontserniga The Final Tribe alustas GODSENT uuesti tegevust 2019. aasta septembris. Novembris ostis ta samal aastal SMASH Esportsi CS:GO-sarja.

Godsent on võitnud palju võistlusi, sh DreamHack avatud September 2021: Põhja-Ameerika, kui alistati meistrivõistluste mängus Extra Salt. Meeskond triumfeeris Gambit Youngstersi üle ka LOOT.BET/CS 7. hooajal 2020. aastal. Samal aastal tulid nad ICE Challenge 2020 võistlusel neljandaks.

TACO, latto, dumau, cky, adr ja dead ostis 00 Nation GODSENTilt 30. juunil. Lisaks vabastati märtsis allkirjastatud HEN1. Meeskonna ainuke CS:GO mängija hetkel on Bruno "b4rtiN" Câmara. 2021. aasta jaanuaris omandati brasiillane. Sportlane jätkab koondise edule kaasa aitamist, sest on silma paistnud mitmel teisel võistlusel. 

B4rtiN on triumfeerinud mitmel võistlusel, sealhulgas DreamHack Open: Põhja-Ameerika september 2021 ja ESEA Cash Cup: Põhja-Ameerika, 2021. aasta suvi #2.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni
2024-06-02

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni

Uudised