Panusta: Apex Legends Global Series 2024

Apex Legends on tipptasemel e-spordimäng, mille on välja töötanud Respawn Entertainment ja avaldanud Electronic Arts. See tasuta mängitav mäng on praegu saadaval PlayStationi, Xboxi ja Microsoft Windowsi operatsioonisüsteemide jaoks. Mängu mobiiliversioon Apex Legends Mobile on saadaval ka Androidi ja iOS-i jaoks. Mobiiliversioon ei toeta aga platvormidevahelist mängimist.

Electronic Arts kirjeldab Apex Legends Global Seriesit kui konkurentsivõimelist ökosüsteemi, mis toetab kõiki mängu tipptiime ja ambitsioonikaid väljakutsujaid kogu maailmas, mis kumuleerub ALGS meistrivõistlusteks.

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Kõik Apex Legends Global Seriesi kohta

Mängijate võistlusteekond algab Challengeri ringrajal, mis hõlmab võistlusi Pro-liigadesse kvalifitseerumiseks. ALGS Pro League'is on põhihooajal võistlemas 40 tippmeeskonda, kellest parima tulemusega meeskonnad osaleb Apex Legends Global Series Championshipil.

Apex Legendsi kohta

Töötage Mäng Apex Legends sai alguse juba 2016. aastal. Seda hoiti aga saladuses kuni vaid paar nädalat enne selle lansseerimist 2019. aastal. Mäng sai arvukalt positiivseid arvustusi, mis aitas tal kiiresti esile tõsta.

Esimese nädala lõpuks pärast selle avaldamist oli mängu mänginud juba üle 25 miljoni mängija. Praegu on see üks neist enim mängitud videomängud kõigi aegade mängijate arvu osas.

Mängu käik

Mängijad alustavad moodustades end meeskondadeks, millest igaühes on kaks või kolm mängijat. Seejärel peab iga mängija valima kasutatava tegelase. Mängu legendidena tuntud tegelaskujudel on erinevad võimed. Järgmine samm on mängurežiimi valimine kahe saadaoleva valiku hulgast.

Esimene mängurežiim kannab nime Battle Royale. See toetab kuni 20 kolme mängijaga meeskonda või 30 kahe mängijaga meeskonda. Mängu tegevus toimub saarel, kus mängijad peavad otsima tarvikuid ja relvi ning püüdma teisi meeskondi alistada.

Mänguala ehk saar kahaneb mängu jätkudes, sundides kõiki mängijaid edasi liikuma, et vältida end mängualast väljas leidmist. Mängualalt välja kolimine saab tegelasele saatuslikuks. Viimasena ellu jäänud meeskond võidab vooru.

Teist režiimi nimetatakse Arenas. Režiimi mängimiseks peavad mängijad moodustama kolmest mängijast koosnevad meeskonnad, mis tähendab, et ühes voorus saab mängida maksimaalselt kuus mängijat. Võitja selgitamiseks peab meeskond voorude seerias võitlema teise meeskonnaga. Võistkond võidab, kui kogub vähemalt kolm punkti ja juhib kahega.

Apex Legends Global Series Championshipi ennustuskoefitsiendid

Apex Legends Global Seriesi peale võivad panustada kõik panustajad, olenemata oma kihlveokogemusest online turniirid. Kuid teadmised mängust ja meeskonna esitustest võivad olla lisaeelis, kuna need aitavad panustajatel teha teadlikumaid panustamisotsuseid.

Kõikidel matšidel on erinevad koefitsiendid, mida mõjutavad mitmed tegurid, sealhulgas kasutatav eSpordi kihlvedude sait. Allpool on esile tõstetud mõned kõige populaarsemad panusetüübid, mis pakuvad parimaid koefitsiente.

Otsesed panused

Otsepanused on kõige lihtsamad, sobivad isegi uutele panustajatele. Need hõlmavad panustamist sellele, milline meeskond võidab meistritiitli või millised mängijad saavad kindlad auhinnad. Otsepanuste koefitsiendid on tavaliselt soovitavad, eriti allajäänud meeskondade puhul. Ent panustajad peavad ootama sündmuse lõpuni, et teada saada oma panuste saatust.

Mängu võitja ennustused

Mängu võitja ennustused on samuti lihtsad. Panustajad panustavad meeskonnale, kes võidab konkreetse matši. Selliste panuste koefitsiendid varieeruvad tavaliselt olenevalt meeskonna võidu tõenäosusest, kusjuures koefitsiendid on võrdsemad matšide puhul, kus mõlemad meeskonnad on võidusoosikud.

Esimesed vereennustused

Apex Legends Global Series turniiridele panustavate panuste tegemisel, mida tuntakse ka kui esimese tapmise panuseid, tehakse panused selle peale, milline mängija saab matšis esimese tapmise. Panusetüüp sobib rohkem kogenud Apex Legendsi panustajatele, kes teavad kõigi antud matši mängijate mängustiile.

Miks on Apex Legends Global Series turniirid populaarsed panustamiseks?

Apex Legends Global Series liigad on uskumatult populaarsed, eriti e-spordi mängijate seas. Kõige ilmsem põhjus on see, et turniirid pakuvad arvukalt kihlveoturge, mis pakuvad panustajatele võimalusi. Suurimate Apex Legends Global Series turniiride populaarsus tagab, et enamik parimaid e-spordi kihlvedude pakkujaid pakuvad oma turniiride jaoks palju kihlveoturge.

Parimate Apex Legends Global Series turniiride populaarsuse teine peamine põhjus on see, et kihlveoturgudel on tavaliselt atraktiivsed koefitsiendid. Kihlvedude pakkujad pakuvad tavaliselt parimad võimalikud koefitsiendid meelitada oma platvormidele rohkem panustajaid, kuna e-spordi kihlveotööstus on muutunud tihedaks konkurentsiks. Ideaalis tähendavad paremad koefitsiendid suuremat potentsiaalset võitu.

Boonused ja mängustiimulid on veel üks strateegia, mida e-spordi kihlvedude pakkujad kasutavad kõrge konkurentsiga e-spordi kihlveotööstuses püsimiseks. Enamik veebipõhised e-spordi kihlvedusid Tavaliselt pakuvad Apex Legends Global Series meistrivõistluste jaoks atraktiivseid boonuseid, muutes turniirid veelgi populaarsemaks pakkumisi kasutada soovivate mängijate seas.

Major Apex Legends Global Series turniirid on ka mängijate seas populaarsed oma põnevuse ja meelelahutuse poolest. See kehtib eriti nende mängijate seas, kes kipuvad videomängude reaalajas panustama. Nad saavad nautida kogu turniiride pakutavat meelelahutust, kogudes samal ajal kogu asjakohase teabe, mida nad vajavad live-panuste tegemiseks.

Apex Legends Global Series võitnud meeskonnad ja suurimad hetked

Esimene Apex Legends Global Series toimus 2021. aastal, kus osales 60 maailma parimat meeskonda, kes võistlesid suurima Apex Legends Global Series 2,58 miljoni dollari suuruse auhinnafondi nimel. Kõik võistkonnad ja mängijad näitasid suurepäraseid esitusi, kuid oli ka paar, mis teiste seas silma paistsid.

Võitnud meeskonnad

2021. aasta Apex Legends Global Seriesi võitjameeskond oli SCARZ. See on Jaapani e-spordi organisatsioon, mis asutati 2012. aastal ja on võistelnud e-spordi turniiride ja ürituste nimekirjas.

Aktiivsed mängijad, kes seeria võitsid, olid kaitsemängija nimega Mande, Reconi mängija nimega Taisheen ja ründemängija nimega RPR. Taisheen võitis hämmastavalt Apex Predator Awardi, jagades seda Fire Beaveri meeskonna mängija Danillaga.

Meistrivõistluste Põhja-Ameerika versioon lõppes võistkonna Kungarna NA võiduga, millega saadi 265 591 dollari suurune rahaline auhind. Põhja-Ameerika meeskonda kuulusid mängijad Vein, Onmuu ja Scuwry. Pilv 9 saavutas muljetavaldava teise koha ja sai auhinnaks $132 875. Sel ajal olid aktiivsed mängijad Zach Mazer, Paris Gouzoulis ja McKenzie Beckwith.

2021. aasta APAC South ALGS meistrivõistluste võitjameeskond oli Wolfpack Arctic. Turniir oli vähem võitluslik ja selle auhinnafond oli suhteliselt madalam, võitjameeskond viis koju 68 100 dollarit. Sellest hoolimata üllatas Indoneesias asuv frantsiis kõiki turniiri võitmisega, kuna tegemist oli suhteliselt uue meeskonnaga, mis moodustati 2020. aasta märtsis.

Lõuna-Ameerika ALGS-i meistritiitli võitis meeskond Paradox Esports, kes sai auhinnaks 42 000 dollarit. Teised parima tulemusega meeskonnad sellel meistrivõistlustel olid Fenix I, mis sai 21 000 dollarit, ja Dynamics, kellele anti 12 000 dollarit.

2022. aasta Apex Legends Global Series Championship

2022. aasta Apex Legends Global Series Championship oli kavas 7. juulist 10. juulini. Meistrivõistlused jagunesid kolmeks etapiks, kus võitjad võistkonnad pääsesid grupietapist edasi edetabelisse ja seejärel finaali.

Alagrupi etapis osales 40 võistkonda, mis olid jagatud kümnesse gruppi. Kõik võistkonnad pääsesid edasi bracket gruppi, kusjuures kümme paremat võistkonda alustasid võitjate ja alumise kümne kaotajate seas.

2022. aasta Apex Legends Global Series Championshipi auhinnafond on 2 miljonit dollarit, võitjad saavad 500 000 dollarit. 2. koha meeskond saab 300 000 dollarit ja 3. koht 200 000 dollarit. Lisaks autasustatakse enim väljalangenud mängijat Apex Predatorit 3000 dollariga.

Kuhu panustada Apex Legendsi globaalsele sarjale?

Mängijad saavad Apex Legends Global Seriesile panuseid teha enamikul e-spordi kihlveosaitidel. Kuid sajad e-spordi kihlveosaidid pakuvad Apex of Legendsi kihlveoturge, mis muudab enamiku mängijate jaoks parima e-spordi kihlveosaidi valimise keeruliseks.

Mõned parimad valikud leiate mainekatelt e-spordi kihlvedude reitingusaitidelt. Oluline on tagada, et valitud e-spordi kihlveosait pakuks Apex Legends Global Series kihlveoturge.

Järgmine samm pärast sobiva ennustussaidi valimist on raha sissemakse ennustuskontole. Sissemakse summa sõltub sellest, mida panustaja kavatseb teha, kuid see ei tohiks olla väiksem kui kihlvedude pakkuja määratud minimaalne sissemakse limiit. Enamik kihlveo pakkujaid pakub arvukalt makseviise, mis muudavad sissemakseprotsessi lihtsaks ja mugavaks.

Apex Legendsi globaalse seeria kihlveoprotsess

Panustamine algab sellega, et panustajad valivad olemasolevate valikute hulgast sobivad kihlveoturud. Eelistused, koefitsiendid ja panustamisstrateegiad mõjutavad peamiselt valikuid. Tavaliselt võimaldavad enamik panustamissaite panustajatel teha kogunenud panuseid, parandades koefitsiente ja suurendades potentsiaalset võidusummat.

Seejärel saavad panustajad otsustada iga ennustuse jaoks panustava rahasumma üle ja järgida panuse tegemisel kihlvedude pakkuja pakutavat asjakohast protseduuri.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

2022. aasta 5 parimat espordiennustusturniiri
2022-12-08

2022. aasta 5 parimat espordiennustusturniiri

Esports laieneb ning kihlveoturgudele on kaasatud rohkem võistlusi ja mänge. Arvestades, kui populaarseks on spordivõistlused viimastel aastatel muutunud, pole üllatav näha esportkihlvedude populaarsuse kasvu.