Kõik Gambit Esports kihlveo kohta

Gambit Esports on Venemaa parim e-spordi meeskond. Venemaa telekommunikatsioonifirmale MTS kuulunud meeskond oli algselt tuntud kui Gambit Gaming. Gambit asutati 2013. aasta jaanuaris pärast Moscow Five vana League of Legends meeskonna omandamist. Apex Legends, Dota 2 ja Valorant on nende mängude hulgas, kus Gambitil võistlevad parimad e-spordi meeskonnad. Sellel oli League of Legendsi mängus meeskond, mis võistles kogu Euroopa League of Legends meistrivõistluste sarjas. Meeskond osales varem ka League of Legends Continental League'is.

Diamondprox, Darien, Alex Ich, Edward ja Genja olid Gambiti League of Legendsi meeskonna algmängijad. See kuulus meeskond võitis IEM Global Challenge Katowice vähem kui nädal pärast asutamist. Gambit Esports oli esimene meeskond väljaspool Aasia mandrit, kes alistas kaks Lõuna-Korea parimat meeskonda teel meistritiitlile.

Kõik Gambit Esports kihlveo kohta
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Gambit Esports mängijad

Meeskond saavutas 2020. aasta märtsis Saksamaal peetud IEM-i maailmameistrivõistlustel kolmanda koha, kaotades vaid ühe matši. Saksamaal Kölnis peetud LCS Euroliigas jõudis Gambit kahel korral esikolmikusse. Meeskonna debüütaasta lõppes IEM Kölnis võiduga. Aastate jooksul on Gambit arenenud maailma populaarseimate e-spordimeeskondade hulka.

Dota 2 meeskond esitab erinevatel võistlustel staaride nimekirja. See rahvusvaheline meeskond pandi kokku 2021. aasta lõpus ja võistleb praegu DPC EEU teises divisjonis. Mängijad on Aleksey Sviridov, alias Smiling CARRY (Valgevene) ja Maksym' Mellojul' Pnov (Ukraina).

Ülejäänud Dota 2 liikmed on kõik venelased, sealhulgas Vasilii Shishkin, alias AfterLife. Teised on Oleg 'sayuw' Kalenbet ja Nikita Balaganin alias pantomem. Meeskonna peatreener on Timur' Ahillese kulmuhambetov. Aleksandr 'StrangeR' Solomonov on peadirektor, Ivan Karpov alias ivan_4sv on haldur.

Gambit esitab ka nimekirja Apex Legendsis, mis koosneb kolmest mängijast ja mänedžerist Alexander 'Sweetypotz' Scherbakovist. Teised mängijad on Leonid Grishin, alias Leogri3x6, ARTur' Artyco' Tishchenko ja Konstantin Kozlov alias Hardecki. Kõik mängijad on venelased, välja arvatud Artyco, kes on ukrainlane.

Valorantide nimekirjas on seitse venelast. Mängijate hulka kuulub ka meeskonna mänedžer Vladimir 'Kayos' Ivanovic. Igor Vlasov, alias Redgar, Ayaz' nAts' Akhmetshin ja Nikita' d3ffo' Sudakov on samuti Gambit Esportsi Valorant mängijad. Bogdan' Sheydose Naumov ja peatreener Andrey Sholokhov, alias Engh, täidavad nimekirja.

Gambit Esportsi tugevaimad mängud

Praegu on meeskonnal kolme mängu nimekirjad. Nad on neile kolmele palju tähelepanu pööranud, muutes need tugevamaks.

Dota 2

Gambit moodustas a Dota 2 sektsioonis mais 2017. Dota 2 rivistus võitis ESL One’i maailmameistrivõistlustel Katowices ja Hamburgis teise koha medaleid. Gambit Esports lõpetas kolmandana, võites Singapuris ONE eSportsil pronksmedali. Meeskond pääses peaaegu aasta suurvõistlusele The International Shanghais. See juhtus pärast seda, kui nad olid Kiievis ja Bukarestis alaealiste arvestuses teiseks. Moskvas toimunud DPC 2018-19 hooajal Major jõudis meeskond kaheksa parima meeskonna hulka.

Apexi legendid

Gambit Esports alustas Apex Legendsi filiaali 2019. aasta augustis. Meeskonnal oli selles valdkonnas fantastiline jooks oma esimeses LAN-matšis, jõudes Krakowi turniiri finaali. 2020. aastaks kuulus Gambit Esports kontinendi kolme parima Euroopa meeskonna hulka. 18 nädalat oli Gambiti Apexi meeskond Euroopa kõrgeima positsiooniga meeskond.

Valorantne

Septembris 2020 alustas Gambit Valorantne jaotus. Võistkond võitis SRÜ võistlustel kaks ala ja viis koju pronksmedali. Valorant grupp oli esimene SRÜ meeskond, kes võitis VCT Mastersi 2021. aasta märtsi lõpus. Gambit Esports võitis augustis VCT EMEA Challengersi. Samamoodi saavutas meeskond septembris esikoha VCT Mastersil Berliinis. Detsembris toimunud Valorant Championsi avavõistlusel saavutas meeskond teise koha.

Miks on Gambit Esports populaarne?

The eSpordi meeskond on kogunud miljoneid jälgijaid üle kogu maailma. Gambit Esportsil on õnnestunud luua partnerlussuhteid tunnustatud kaubamärkidega, mis on aidanud kaasa nende edenemisele.
Partnerite hulgas on WASD.TV ja Abios. Interaktiivne meediaplatvorm WASD.TV on voogedastusteenus, mille alusel MTS töötab välja erinevaid otsuseid mängude, professionaalse e-spordi ja multimeediumisisu vallas. Gambit Esports on platvormi peamine partner.

Abios on olnud oluline B2B e-spordi andmete ja statistika allikas alates 2013. aastast. Nende API pakub kõige üksikasjalikumat teavet ja kõige ulatuslikumat matšide katvust, mistõttu on see ideaalne mistahes andmenõude jaoks.

Miks on Gambit Esports populaarne panustamiseks?

Vaatamata võtmemängijate kaotamisele ja keelevahetusele võitis Gambit Esportsi meeskond LoL-is teist aastat järjest IEM Kölni. See oli meeskonna kuues järjestikune esikolmiku koht IEM-i üritusel, millega nende liigameeskond sai mitteametliku tiitli "Intel Extreme Masters Masters"

Gambit Esports on ainulaadne selle poolest, et nad mängivad erinevate kuulsate eSpordi meeskondadega, mis teeb Gambit Esportsi kihlveo veebis avastamise lihtsaks. See on lihtne leida panustamise koefitsiendid nende Dota 2, Apex Legendsi ja Valorant meeskondades. Lisaks on peagi võimalik panustada mõnel põneval eSpordi võistlusel, kus osalevad Gambiti meeskonnad, näiteks Valorant Champions.

Gambit Esportsi auhinnad ja tulemused

Valorantne

Meeskond on võitnud erinevatelt võistlustelt üle 450 000 dollari. 2021. aasta oli meeskonna jaoks väga edukas, kui nad võitsid 150 000 dollarit ja 225 000 dollarit Valorantsed meistrid Vastavalt 2021 ja VCT 2021: Stage 3 Masters Berlin, vastavalt. Gambit Esports võitis VCT 2021: EMEA Stage 3 Challengers Playoffid ja VCT 2021: CIS Stage 3 Challengers 1.

Gambit Esports võitis aasta alguses neli VCT 2021 turniiri. Need olid vastavalt CIS Stage 1 Challengers 2, CIS Stage 1 Masters ja CIS Stage 2 Challengers 2.

Apexi legendid

Selle distsipliini esimese maailmameistrivõistluste ees on Gambit Apexi legendid koosseis avaldati 2019. aasta augustis. Gambiti meeskond võistleb regulaarselt rahvusvaheliste turniiride finaalturniiridel ning on esimene ja ainus Euroopa meeskond, kes on võitnud kolm ALGS Euroopa kvalifikatsiooni. Meeskond on võitnud erinevatelt võistlustelt üle 160 000 dollari. Sel aastal saavutas meeskond kolmanda koha mängus ALGS: 2022 Split 1 Playoffs – EMEA, kus nad said auhinnaks 25 000 dollarit.

2021. aastal olid neil aga erinevad tulemused. Nad alustasid ALGS Winter Circuit #4 – Euroopa võiduga ja lõpetasid aasta ALGS: 2021 Split 1 Pro League – EMEA võiduga. Eelmisel turniiril võitsid nad 30 000 dollarit. Aasta vahepeal saavutasid nad aga ALGS Championship 2021 -EMEA kaheksanda koha, võites pärast GLL Masters Spring - Show Matchi võitu $15 025. Samuti saavutasid nad teise ja kolmanda koha GLL Master Spring -Europe ja ALGS Winter Circuit Playoffs -EMEA arvestuses. 2020. aastal võitis meeskond ALGS Online #3 -Europe ja ALGS Summer Circuit #1 -EMEA.

Dota 2

Meeskond on Gambiti kõige edukam riietus. Dota 2 meeskond on võitnud erinevatelt võistlustelt üle 700 000 dollari. See rahvusvaheline meeskond pandi kokku 2021. aasta lõpus ja võistleb praegu DPC EEU teises divisjonis. Gambit pole veel kvalifitseerunud RahvusvahelineSRÜ populaarseima MOBA põhisündmus, kuid meeskond sihib seda.

Vaatamata sellele, et turniiril on kokkuvõttes vähem esifinišeid, on meeskond olnud samadel turniiridel ärilise eduga. Nad võitsid 54 000 dollarit ja 42 000 dollarit mängudes StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor Season 3 ja WePlay! Bukovel! Alaealine vastavalt 2020.a. Varem võitsid nad erinevate turniiride kaudu kokku 470 000 dollarit. Kõige rohkem oli The Bucharest Minor ja StarLadder ImbaTV Dota 2 Minor 1. hooaeg, kus nad võitsid kumbki 70 000 dollarit pärast teiseks jäämist.

Gambit Esportsi parimad ja populaarseimad mängijad

Naeratav rüütel

Ametlikult Aleksei Sviridovi nime all tuntud 20-aastane Valgevene mängija on töökas, rahulik ja mõistlik. Ta mängib Dota 2-s Carry rolli, mis nõuab mängijatelt õiget otsust, ja ta on siiani olnud selles osas edukas.

Mellojul

21-aastane Ukraina mängija on ametlikult tuntud kui Maksym Pnov. Mellojul on meeskonnamängija, kes ei karda vastutust võtta. Tema sügav kangelaste kogum ja võime tunda end mugavalt erinevates Dota 2 meeskonnastrateegiates tõstavad ta oma kolleegide seas esile. Ta on kogunud oma sotsiaalmeedias ja Twitchis tuhandeid jälgijaid.

AfterLife

25-aastane Vassili Šiškin on vaikne ja mitte jutukas IRL. Afterlife on SRÜ üks kogenumaid offlanereid. Ta mängis oma esimesel Dota 2 majoril 2016. aastal, aasta enne Gambiti esimese Dota 2 meeskonna loomist.

Redgar

Andekas inimene, kes on ekspert kõiges. Igor jõudis EUW-l League of Legends Grandmasteri tasemele ja Hearthstone'is 100 parima hulka ning võitis Moskvas ülikooliliiga meistritiitli mängus Counter-Strike: Global Offensive. 24-aastane venelane on ametlikult tuntud kui Igor Vlasov.

Kus ja kuidas Gambit Esportsile panustada?

See on põnev hetk mängida Gambit Esportsi meeskondades, kui nad võistlevad valdkonna parimatega. 1xBet, Betway, Betwinner, Pixel.bet ja Betfair on parimad e-spordi kihlvedusid Gambit Esportsi koefitsientide leidmiseks.

Kui mängijad panustavad mõne Gambiti eSpordi meeskonna võidu peale, on neil võimalus raha teenida. Kuid mõned meeskonnad on teistest paremad ja võivad olla turvalisem valik. Gambitil on võimas Dota 2 meeskond. 2021. aasta märtsis saavutas Gambit Apex ka Euroopa edetabelis esikoha.

Gambit Valorant oli esimene SRÜ eSpordiliiga meeskond, kes võitis VCT Mastersi. Mängu võitja duo hulka kuulus ka Gambit Fortnite'i mängija Ilja "Toose" Tšernõšov DreamHack avatud Fortnite Duo võistlus.

Milline on parim strateegia Gambit Esportsile panustamiseks?

Mängijatel on valida erinevate panustamisvõimaluste vahel, mida kõiki saab testida tasuta. Kuid kasutajad peavad olema valmis panustama aega, et uurida ja arendada oma arusaamist konkreetsetest kihlveotehnikatest. Strateegia toob mängijate e-spordiennustustele pikas perspektiivis kahtlemata kasu.

Mängueelne panustamine on üks parimaid viise panustada iga Gambit Esportsi meeskonna peale. Panustajatel on võimalik teha panuseid kindlatele turgudele enne e-spordi matši algust. Lisaks tavapärastele matšide võitjaturgudele lubavad mõned kihlveokontorid mängijatel panustada ka muudele mängupõhistele sündmustele.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask