Team Spirit omandab imelise snaipri

Uudised

2022-08-18

Nende kaudu Dota 2 divisjon, Team Spirit on kogenud tohutut populaarsust. Nende tuntusele on kaasa aidanud tippfinišid mitmel võistlusel, kus alistati tuntud sportlasi. Fännid vaatasid Team Spiriti võidukäiku ühel põnevaimal turniiril The International 10. 

Team Spirit omandab imelise snaipri

Kui nad alistasid eelmised võitjad OG Esports, osutus Team Spirit hooaja parimaks tumedaks hobuseks. See oli hetk, mil nad kogusid suurima populaarsuse ja sellest ajast alates on nad muutunud populaarseks valikuks online-spordiennustustes.

Team Spirit teatab oma nimekirja lisandumisest

Igor w0nderful Zhdanov on valitud cyberspordi organisatsioon Team Spirit CS: GO meeskonnas snaipri ametikoha täitmiseks pärast ulatuslikke läbivaatusi ja teste. 17-aastane noormees mängis oma kaheaastase professionaalse mängu jooksul koos MAJESTY, Project X, Trasko Esportsi ja HellRaisersiga. Praegu on ta üks lootustandvamaid mängijaid SRÜ piirkonnas.

W0nderful näitas eksamite ajal oma laskeoskust ning tugevat inimestevahelise ja ärilise suhtlemisoskust. Mängija liitub rivistusega Belgradis lähipäevil ning meeskond tervikuna alustab tõsiste võistlustreeningutega.

Kui väärtuslik on mängija meeskonnavaimu jaoks?

Meeskonna oma CS: MINNA treener Sergey Hally Shavaev ütles, et nad on mängija üle elevil. W0nderful sooritas testidel veatult ja näitas ebatavaliselt küpset draivi ja enesekindlust. Nõuetekohase hoolsuse ja tööga saab uuest lepingust tõenäoliselt kõrgeima kaliibriga mängija.

W0nderful ühildub stiililiselt ja intellektuaalselt Team Spiritiga ning treener usub, et mängijal ei teki suhtlusprobleeme. Team Spirit eeldab, et W0nderful sobitub nende rühma aeglaselt, kuid kindlalt. Treener jälgib mängija arengut mängust mängu. Seega harjub w0nderful lõpuks Team Spiritiga ja kogeb peagi koos tohutuid võite.

Team Spiriti eelseisvad sündmused

2022–2023 Dota Pro Circuit

Meeskonnad saavad Dota Pro ringrajal punkte teenida, saavutades Valve sponsoreeritud turniiridel esimese või teise koha. Kutse selle aasta The Internationalile laiendatakse aasta lõpu edetabeli tippmeeskondadele. Eelmine otsekutsemenetlus asendati uuega, mis järgnes rahvusvahelisele 2017. aasta rahvusvahelisele.

Team Spirit osaleb praegu DPC EEU 2021/2022 Tour 3 I divisjonis. Kolm paremat meeskonda pääsevad PGL Arlington Major 2022-le. Kuus parimat meeskonda jäävad oma divisjoni eelseisva DPC hooaja avavooruks. Selle tulemusena näib, et Team Spirit osaleb mõlemal võistlusel.

2022. aasta BLAST Premieri maailmafinaal

CS: GO S-Tier ringrajaturniiril võistleb kaheksa meeskonda, et saada osa 1 000 000 USA dollari suurusest auhinnafondist. See sündmus toimub Abu Dhabis Etihad Arenal 14. detsembrist 18. detsembrini. Loomulikult peavad meeskonnad omandama BLAST Premier Points punkte, mida jagatakse erinevatel üritustel kogu hooaja jooksul.

Võistlus algab kahe topelt kõrvaldamise grupiga (GSL), mõlemas neli meeskonda. Kõik mängud on Bo3 ja iga alagrupi kolm paremat meeskonda pääsevad play-offi. Alagrupi etapi võitjad pääsevad poolfinaalidesse, teise koha võitjad aga veerandfinaalidesse. Võistkonnad, kes saavutavad grupifaasis kolmanda koha, saavad madala seemne ja pääsevad veerandfinaali.

Team Spiriti hiljutised võistlused

Viimasel PGL MAJOR ANTWERP 2022 võistlusel tuli meeskond Spirit kolmandaks. S-Tier offline võistlus toimus Belgias 9. maist 22. maini Antwerpenis Sportpaleis. 24 meeskonda võistlesid kontrastrike turniiril 1 000 000 dollari suuruse auhinna nimel.

Team Spirit oli suurepärane valik online-ennustuses ja näis olevat varajane esirinnas. Meeskond võitis 14. maist 17. maini toimunud Legends Stage võistluse. 8 paremat võistkonda pääses selles 16-meeskonnalise Swiss Systemi voorus Champions Stage'ile, samas kui kaheksa paremat meeskonda langesid välja.

Meistrivõistluste ring algas veerandfinaalis, kus Team Spirit alistas 2:0 FURIA Esportsi. Kuid turniiri paljutõotav algus lõppes nende jaoks poolfinaalis tulevaste tšempionide FaZe Clani käe all. Turniiri kolmanda koha saavutajana sai Team Spirit 70 000 dollari suuruse auhinna.

Kuidas panustada meeskonnavaimule

Mängijad peavad olema seaduslikus hasartmängueas ja neil peab olema oma riigis lubatud esport-hasartmängud alustage esportkihlvedude uurimist turuplatsid. Mängijad saavad otsustada, kas kasutada panustamise ajal pärisraha või skine (mängudes virtuaalseid objekte).

Praegu on nahahasartmängud palju tavalisemad kui rahalised panused. Populaarsete veebisaitide kategooriate hulka kuuluvad spordiennustused, loteriid, rulett ja mündivisked. Suurem osa kihlvedude kihlvedustest tehakse skin kihlveofirmades CS: GO skine kasutades.

Mängijatel ei teki probleeme kihlveokontori valimisel, kuna saadaval on mitu parimat spordiennustussaiti. Need online kihlvemissaidid pakuvad olulisi kihlveoturge erinevatele spordialadele, sealhulgas Team Spiritile.

Meeskonnavaimule panustamise strateegiad

Üks neist parimad spordiennustuse näpunäited on panustada mis tahes Team Spirit matši võitjale. Soodsad panused on ka õige skoori ja händikäpi panused mängu võitjate turul.

Lisaks saavad kasutajad panustada voorude ja kaartide arvule, mida Team Spirit võidab sarjas ja kaardi händikäpis.

Kuigi need on veidi keerulised, on saadaval nii viigimängu või ületunnitöö kui ka üle/alla turud kaardil mängitud voorude kogusummas. Edu tõenäosuse suurendamiseks on vaja rohkem uuringuid meeskondade varasemate saavutuste ja isegi hiljutiste teadaannete kohta.

Viimased uudised

Viimased kihlveouudised saidil NewBee
2022-09-22

Viimased kihlveouudised saidil NewBee

Uudised