Kõik Team Spirit kihlveo kohta

Team Spirit on Moskvas asuv Venemaa mänguettevõte. Kelner, modell ja tulevane arst moodustasid meeskonna pärast töölt ja õpingutelt lahkumist, et jätkata mängukirge. Nad asutasid meeskonna 2015. aastal ja on võistelnud Counter-Strike: Global Offensive, Dota 2, League of Legends ja Hearthstone turniiridel. Vaid kuue aastaga on grupp tõusnud espordi tippmeeskonnaks.

Nende peamine eesmärk on võistelda maailma parimate mänguklubidega ja esineda järjepidevalt tipptasemel. Kaasahaarava strateegilise ja eesmärgipärase koostöö kaudu püüab meeskond mõjutada oma ühiskonda.

Kõik Team Spirit kihlveo kohta
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Team Spiriti kohta

2021. aasta suvel kinnitati, et DPC hooaeg ei alga enne aasta teises pooles. Selle aja jooksul katsetas Team Spirit uusi nimekirja moodustamise strateegiaid. Nad tahtsid leida uusi nimesid, mis aitaksid neil luua üht parimat spordimeeskonda. Enam kui 80 huvilisest mängijast valitakse kõikidele positsioonidele vaid 12.

Kollase allveelaeva varustus asutati ja asus kohe esindama Koostöövaim erinevatel võistlustel. Tšukalini (grupi tegevjuht) sõnul oli kogu renessanss ja kollase allveelaeva nimekirja allkirjastamine osa meeskonna eesmärkidest.

Allakirjutamisest teatati meeskonna ametlikul kodulehel ja sotsiaalmeedia kontodel. Espordimeeskond teatas ka Silenti lisandumisest uue treenerina (Airat Gaziev). 2020. aasta detsembris naasis Team Spirit võidukalt Dota 2-sse endise kollase allveelaeva nimekirjaga.

Team Spirit mängijad

Iga selle meeskonna osaleja otsustas oma õpingud ja töökohad lõpetada, et end koolitada. Meeskonna CS: GO mängijad on kõik venelased. Need on Chopper (Višnjakov Leonid), Magixx (Vorobjev Boriss), Degster (Gasanov Abdulkhalik), Patsi (Isyanov Robert) ja S1ren (Ogboblin Pavel).

Kolm venelast, TORONTOTOKYO (Hertek Aleksander), Collapse (Khalilov Magomed), Miposhka (Naydenov Jaroslav) ja kaks ukrainlast, Mira (Kolpakov Miroslaw) ja Yatoro (Mulyarchuk Ilja), moodustavad meeskonna Dota 2 nimekirja.

Griffon (Gudkov Nikita), Dreampull (Leksin Mark) ja Diamondprox (Reshetnikov Danil) on League of Legends meeskonna kolm venelast. Mytant (Zavalny Evgeny) ja Edward (Abgaryan Edward Armeeniast) komplekteerivad 5-liikmelise meeskonna.

Silvername (Vladislav Sinotov) Venemaalt on koondise ainus esindaja Hearthstone'i turniiridel.

Team Spiriti tugevaimad mängud

Dota 2

Pärast CIS Rejectsi omandamist 2015. aasta detsembris tegi Team Spirit selles mängus oma debüüdi. See on tõusnud läbi mitmete erinevate tulemuste, et olla üks neist tugevaimad meeskonnad Dota 2 turniiridel. See kindlustas oma kohta maailma parimate meeskondade seas. 2021. aasta rahvusvahelise finaali suures finaalis alistas meeskond PSG.LGD.

Nad teenisid nende rünnakute eest kokku 18 208 300 USA dollarit. See oli kõigi aegade kõrgeim tasu videomängude ajaloos. Nad olid esimene Ida-Euroopa meeskond, kes võitis rahvusvahelise koondise pärast seda, kui Natus Vincere võitis oma debüütmängu 2011. aastal. Pärast nende võitu on Team Spiritist saanud üks populaarsemaid e-spordimeeskondi, mis on kogunud ülemaailmselt palju jälgijaid ja äritehinguid.

Count-Strike: globaalne rünnak

2016. aasta juunis sõlmis organisatsioon lepingu Team Phenomeni liikmetega. Läbi suurte meistrivõistluste on rühm edenenud ausalt võisteldes. iDISBALANCE (Artem Jegorov) ja chopper (Leonid Višnjakov) liitusid meeskonnaga kolm aastat pärast selle asutamist. Samal aastal vallandati meeskonnast nii COLDYY1 (Pavel Veklenko) kui ka SotF1k (Dmitriy Forostyanko). Nende eesmärk on värvata paljutõotavaid mängijaid, kes suudaksid klubi esindada suurturniiridel üle maailma. Vallandatud mängijate asemele toodi Mir (Nikolai Bityukov) Gambit Gamingust ja 17-aastane Magixx (Boris Vorobjov) ESPADA meeskonnast.

Miks Team Spirit on populaarne?

Kuigi meeskond seisis pärast moodustamist silmitsi majapidamismeeskondadega, on ta kõigile näidanud, et seda ei tohiks kunagi alahinnata. Ka esimesel ja järgnevatel turniiridel ei läinud neil hästi, kuid mõne mängu silmapaistvad tulemused on pannud fännid neid tunnustama. Oma vigadest õppides ja pidevalt täiustades võitis meeskond BTS Pro Series 4. hooaja: EU/CIS pärast seda, kui saavutas Epic Prime League 1. hooajal (2020) 5 parima (4.) hulgas.

Meeskonnavaim on saavutanud nende Dota 2 riietuse kaudu tohutu populaarsuse. Tippviimistlus sisse erinevaid turniire kus nad on häirinud tippnimesid, on nende populaarsust suurendanud. International 10 oli üks põnevamaid turniire, mida vaadata ja fännid jälgisid Team Spiriti teekonda võiduni. See oli siis, kui nad saavutasid enim populaarsust, näidates, et nad on hooaja parim tume hobune, alistades eelmised meistrid (OG Esports).

Euroopas asuv meeskond (OG) Europe võitis 2018. ja 2019. aasta väljaande Rahvusvaheline. Nad alustasid alumistes sulgudes, jättes välja turniiri lemmikud ja tugevaimad meeskonnad. Meeskond arenes aeglaselt, kuni lõpuks võitis pärast põnevat 5-mängulist finaali videomängude ajaloo suurima auhinnafondi.

Team Spiriti auhinnad ja tulemused

2020. aasta augustis algas praeguse meeskonnavaimu suur ajastu. Sel hetkel lõid viis mängijat kokku nime all Yellow Submarine. Meeskonnal läks erakordselt hästi, jõudes isegi SRÜ edetabeli tippu. Selle tulemusena omandas Team Spirit selle üheks oma divisjoniks ja nõustus allkirjastama kõik oma mängijad. Meeskond aga ei võistelnud Dota (2020) meistrivõistlustel pärast seda, kui üritus ülemaailmse COVID-19 pandeemia tõttu ära jäi.

Rahvusvahelised Dota 2 meistrivõistlused on kõige tulusamad mänguüritused. Viimase kuue turniiri jooksul on nad püstitanud maailmarekordi pakutud auhinnarahade osas. Pärast ürituse toimumiskoha muutumist peeti eelmisel aastal üritus Rumeenias Bukarestis. Esialgu oli publiku tribüünidele ilmumine ootuspärane, kuid COVID-19 leviku ohu tõttu otsustas Valve (peremees) loobuda publiku kohalviibimisest ja mängude jälgimiseks kasutada virtuaalset mudelit.

Auhinnad

Auhinnaraha poolest oli 2021. aasta turniir rekordiline sündmus. Selle auhinnaraha kogusumma oli 40 miljonit dollarit, millest 18 miljonit dollarit läks võitnud meeskonnale Team Spirit. Neil õnnestus revanšeerida oma eelmine kaotus PSG: LCD-le OGA Dota PIT Invitationalis, kus saavutati teine koht. Tänu kogukonna poolt Compendiumi ja Battlepassi ostmisele suutis Valve selle auhinna tagada. Kuna Dota Pro ringrada sel aastal jätkub, kasutab Team Spirit eelmistel turniiridel omandatud kogemusi, et hankida oma igapäevaseks treeninguks parim varustus.

Muud märkimisväärsed Dota saavutused Dota võistlustel on järgmised: DPC EEU 2021/2022 Tour 1: Division I (Tier 2) ja Pinnacle Cupi (Tier 2) võitjad. Samuti suutsid nad 2018. aastal Galaxy Battles II: Emerging Worldsis 3. koha pärast 2017. aasta Almeo Esports Cupi (Tier 3) võitmist.

Team Spiriti CS: GO meeskonnal on olnud mitmeid saavutusi erinevatel võistlustel. See on võitnud Pinnacle Cup II, DreamHack Openi jaanuar 2021: Europe, Nine to Five # 3, Eden Arena: Malta Vibes – Week 8, ESL One Road to Rio-CIS ja SECTOR: MOSTBET hooaja 1.

Lisaks on ta olnud ka mõnel teisel suurvõistlusel teiseks. Need turniirid on Champions Cupi finaalid, StarLadder & ImbaTV Invitational Chongqing, kõik 2018. aastal, ja CIS Minor Championship (2017) Atlantas.

Team Spiriti parimad ja populaarseimad mängijad

Dota 2 nimekiri on tuntud oma tunnustuste poolest Dota 2-s, millega nad võitsid 2021. aasta rahvusvahelisel võistlusel peaauhinna. Diamondprox (Danil Reshetnikov) ja Edward (Edward Abgaryan) on SRÜ areenil kaks kõige kogenumat mängijat. Diamondprox on tunnustatud džungel, kellel on palju kogemusi. Teisel ja kolmandal hooajal kujundasid tema julged strateegiad võistluslikku kokkumängu. Ta oli esimene, kes avastas džunglivastase strateegilise lähenemisviisi tõhusa kasutamise. Tema mänge pakutakse alati parimad spordiennustuse saidid.

Edward on tuntud oma vaenuliku mängustiili poolest botlane'i toetajana ja teda peetakse fantastiliseks Threshi mängijaks (võib-olla võrdne Korea mängijaga MadLife). League of Legendsi turniiride algusaegadel olid mõlemad tuntud kui Moskva viisik. Meeskond oli kogu maailmas tuntud selle poolest, et oli esimene, kes avaldas Korea ülemvõimule märkimisväärset mõju. Need kaks on mängude kogukonnas populaarsed ja aitavad kaasa Team Spiriti kasvule.

Miposhka (Jaroslav Naydenov), kuulus esportmeeskonna juht ja vanim liige, alustas 2017. aasta turniiridel võistlemist eraldi meeskonna koosseisus. Ta tõusis kiiresti kümne parima mängija hulka ja teda peeti lootustandvaks kapteniks. Tema kuulsus kadus kiiresti ja 2019. aastal diagnoositi tal depressioon. Aasta pärast liitus ta Team Spiritiga ja on nüüd üks meeskonna parimaid mängijaid.

Kus ja kuidas Team Spiritile panustada

Kasutajad saavad tutvuda mitmesuguste e-sporditurgudega, kui nad on hasartmänguealised ja esport-hasartmängud on nende riigis legaalsed. Mängurid peavad panustades valima pärisraha ja nahkade (mängude virtuaalsed esemed) vahel. Nahahasartmängud on praegu palju levinumad kui rahalised panused. Spordiennustused, loteriid, rulett ja mündivisked on kõik populaarsed saiditüübid. CS: GO skins on skin kihlveofirmade kõige populaarsem valuuta ja need moodustavad enam kui 80% kogu panustamistegevusest.

Betway on tuntud spordiennustuste sait, mis pakub parimat väärtust esportmängude kihlvedude koefitsiendid. See on üks väheseid saite, mis pakub laialdasi kihlveoturge laias valikus esportides. See hõlmab Dota 2 ja CSGO-d, aga ka muid ulatuslikke spordikampaaniaid. GGBet pakub jätkuvalt ka parimaid spordiennustuste turge.

Iga Esport mängu võitjale panustamine on üks parimaid strateegiaid. Soodsad valikud on ka händikäppanustamine mängu võitja turul ja õige skoori panus. Kasutajad saavad panustada ka seerias võidetud kaartide arvule ja kaardi händikäpil võidetud voorude arvule. Viigimängu (või lisaaja) ja üle/alla turud kaardil mängitud voorude kogusummas on kõik saadaval, kuigi need on pisut keerulised. Eduvõimaluste suurendamiseks on vaja rohkem uurida meeskondade varasemaid esitusi ja isegi praegusi teadaandeid.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Team Spirit omandab imelise snaipri
2022-08-18

Team Spirit omandab imelise snaipri

Nende kaudu Dota 2 divisjon, Team Spirit on kogenud tohutut populaarsust. Nende tuntusele on kaasa aidanud tippfinišid mitmel võistlusel, kus alistati tuntud sportlasi. Fännid vaatasid Team Spiriti võidukäiku ühel põnevaimal turniiril The International 10.