Uudised

July 21, 2022

Pidžaamas ninjad jätkavad e-spordis domineerimist

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Ninjad pidžaamas Losesto ZETA osakond VCT Mastersis

Finaali kindlustas ZETA Division Valorant Champions Tour Masters Reykjavik playoffi mänguautomaadiga ülitähtsa kaks-üks võiduga Ninjade üle Pyjamas. Mõlemad meeskonnad astusid väljalangemismatšisse grupifaasis üks-üks rekordiga, võites Fnaticu ja kaotades DRX-ile.

Pidžaamas ninjad jätkavad e-spordis domineerimist

Seega saavutab see, kumb meeskond teise alistab, lõpliku koha ja jätkab oma jooksu Islandil. Punteritel oli võimalus ennustada võitjat erinevatel spordiennustussaitidel. NiP saavutas ZETA Spliti kaardivalikus sarja esikoha kolmeteistkümnele kuuele, nagu ennustasid mitmed spordiennustuste näpunäidete veebisaidid. Pärast seitset kuni viit esimest poolaega lõpetas NiP kolme järjestikuse vooruga tugevana, saavutades ühe nulli edumaa.

Kuid ZETA vastas NiPi Iceboxi kaardivalikule kolmteist kümnele võiduga. Võiduga saavutas ZETA pärast hüsteerilist esimest poolaega NiP ees kaheksa-nelja eduseisu. Yuuma Hisamoto, tuntud kui Dep, ZETAst võttis oma meeskonna Jettina üle. Ta lõpetas pärast 26 tapmist ja 13 surmajuhtumit 2,0 KD-ga. Vaatamata sellele, et ZETA näis oma kaardivalikul kaotavat, suutsid nad end Iceboxis uuesti kokku panna, et seeria üks-ühele viigistada.

Murd oli sarja viimane kaart. Sarja oli varem mängitud vaid korra, ZETA oma eelmise Fnaticu matši ajal. Vaatamata sellele, et NiP jõudis mängupunkti, saavutas ZETA kaardi tagasi ja sundis NiP vastu lisaaega. Pidžaamas ninjadel oli pärast varakult juhtima asumist raske oma hoogu säilitada. Kohtumine läks lisaajale, kus ZETA võitis kaardi ja mängu neljateistkümne punktiga kaheteistkümnele.

Pidžaamas ninjad domineerivad Fnaticus

Oma esimesel kohtumisel International Lan'is Ninjad pidžaamas alistas Fnaticu kaks-null. Alates VCT loomisest on Fnatic olnud Valoranti esportkihlvedude üks suurimaid meeskondi. Alates aasta algusest Fnatic näib, et domineeris kuni kvalifikatsioonini. Pärast kvalifitseerumist on nende esitus siiski langenud, mis on näidanud meeskonna populaarsuse online-kihlvedude langust.

Tõus: esimene kaart

See kaart pidi olema Fnaticu valik, kuid seda ei ilmunud. NiP saabus LAN-i mängima ja domineerima; Brasiilia hoog oli lihtsalt kättesaamatu. Nad tundusid paremini ette valmistatud, enesekindlamad ja neil oli kõige teravam eesmärk.

Split: teine kaart

Teine kohtumine algas pärast mõningaid tehnilisi pause ja pikki pause. Fnaticsi valitud domineeriva kaardi järgi tundus see NIP-i jaoks käkitegu. Ja tõepoolest, selline tunne oli. Ründaja poolel mängides võitis NIP esimese poolaja kaheksa nelja vastu. Seejärel häiris meeskond EL-i tippmeeskonda Fnaticu shortside ja bucky'dega skooriga kolmteist kuni kaheksa.

Ninjad pidžaamas Sign Brollan

Esporti tippvarustus teatas Rootsi Counter-Strike: Global Offensive mängija Brollani Ludvig Brolini omandamisest firmast Fnatic. Nagu NIP teate blogipostituses mainis, suurendab allkirjastamine meeskonna aktiivse liikmeskonna viieni.

NiP-st on saanud üks tiitliväljakutsujatest ja panustajad võivad eeldada, et nad on ka pärast seda omandamist tugev meeskond online-spordiennustustes. NiPi tegevjuht Jonas Gundersen märkis, et nad olid Brollani vaadanud aastaid. Nad olid jõudnud punkti, kus küsimus ei olnud selles, kas ta liitub, vaid millal.

Pidžaamas ninjad annavad välja pidžaama

NiP debüteeris hiljuti oma esimese öörõivakollektsiooniga. Need on siiski tasulised ja neid on vaid piiratud arv. Pidžaama maksab 99,99 eurot (110 dollarit) ja sellel on siidiefektiga polüestrist kaheosaline must ülikond. Need sisaldavad ka NiPi embleemi peent neoonõmblust. Motto uuendas eelmisel aastal logo, mille esiküljel paremal küljel on kuumtrükk.

Kahjuks näib see olevat piiratud ainult vabaajarõivastega. Hetkel ei ole meeskonnal kavatsust neid tulevastel üritustel kanda. See samm võib olla selle viimase kaubakampaania suurim pettumus.

See uus rõivas on osa NiP uuest reklaamist "Tere tulemast klubisse". Ostjad saavad turunduse raames ka jammieste digitaalse versiooni. Kuid see, kuidas seda tarnitakse, pole täiesti selge.

Pidžaamas ninjadest

Videomängudest on saanud üks levinumaid kihlvedude vorme kogu maailmas. Tehnoloogia ja Interneti areng on aidanud videomängijatel maailmas silma paista ja konkureerida. Uusi mänge arendatakse pidevalt, samal ajal kui vanu värskendatakse, et need vastaksid fännide vajadustele.

Parimad kihlveokontorid kasutavad ära kasvavat turgu, et pakkuda kasutajatele ainulaadseid ennustuskoefitsiente esport turniirid. Pidžaamas ninjadest huvitatud panustajad eelistavad aga panustada mängudele CS: GO ja Rainbow Six Siege.

2000. aastal asutasid Potti, Tommy Ingemarsson ja Tootzi Christoffer Olsson Ninjas in Pyjamas, NiP, LAN-põhise klanni. NiP hakkas uute mängijate lisandumisega mõjutama Rootsi Counter-Strike'i stseeni. Järjestikused võidud online- ja offline-üritustel ja turniiridel kindlustasid nende staatuse Rootsi parima klanni.

Varajane NiP-klann kandis erinevaid nimesid, osaledes mitmes võrguühenduseta kohtvõrgus. CPL Cologne oli nende esimene suur kohtvõrguüritus 2000. aasta detsembris. Vaatamata mitme võtmemängija puudumisele saavutasid nad kindla neljanda koha. See esitus tõi kaasa vajaduse mängijate asendamise järele. Samal kuul lahkusid mitmed mängijad pärast Babbagesi CPL-i põhiturniiri võitu Dallases. NiP meeskonnaga liitusid ka mõned uued mängijad.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni
2024-06-02

ALGS 2024 hooaja teine ​​pool: sügav sukeldumine espordi fenomeni

Uudised