Kõik Ninjas in Pyjamas kihlveo kohta

Järgnevatel aastatel oli meeskonnal mõningaid korralduslikke probleeme. Kõige levinumad olid sponsorlusprobleemid, sagedased nimevahetused ja mängijate koosseis. Hiljem, 2005. aasta alguses, otsustasid nad lõpetada lepingu SK Gaminguga. Mõned meeskonna mängijad naasevad hiljem, ülejäänud meeskonna suureks üllatuseks, kuna nad olid varem oma lepinguid rikkunud. Kuid see läks hullemaks ja meeskond kadus mõneks aastaks mängude rambivalgusest, enne kui ta 2007. aastal laiali saadeti. Pärast seda muudatust läks 2007. aastal meeskond laiali ja ühines tuntud SK Gaming organisatsiooniga.

Pidžaamas ninjad kinnitasid oma naasmist CS: GO-sse 2012. aastal pärast pikka pausi. Organisatsioon läbis sündmuskohalt eemal viibimise ajal ulatuslikud reformid ja sai uue omaniku alla. Sel aastal võitsid nad kõik LAN-võistlused, välja arvatud ühe, millel nad võistelda ei saanud. Seejärel nimetati nad 2012. aasta maailma parimaks meeskonnaks.

Kõik Ninjas in Pyjamas kihlveo kohta
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Praegune seis

Nende eesmärk on alati olnud olla kõigis mängudes, milles nad osalevad, tugevaim. Nii sõlmis meeskond oma eesmärgi saavutamiseks uuesti Threati peatreeneriks. Tema juhtimisel on organisatsiooni ressursid ümber suunatud selliste valdavate noorte talentide nagu Nawwk ja mängusisene juht Hampus hankimiseks. Ühe väga olulise sammuna ostis Dev1ce Astraliselt 2021. aasta aprillis, et asendada lahkunud mängijad.

NIP jätkab oma teed, et saada Põhjamaade e-spordi jõujaamaks. Nende eesmärk on veelgi tugevdada Skandinaavia mängimist, mis on sageli olnud edukas ja mängumaailmas tehnoloogia tipptasemel. Oma algusaegadel esinesid meeskonna mängijad erinevatel võistlustel suurepäraselt, ilma või vähese rahalise toetusega.

Nüüd on aga kõik muutunud. Meeskond teeb kõik endast oleneva, et NiP liikmetel oleks parimad võimalused ja ressursid kasvamiseks. Lisaks Counter-Strike'ile on organisatsioon välja töötanud ka meeskonnad Valorant, Rainbow Six Siege, FIFA ja League of Legends.

Ninjad pidžaamas mängijad

CS: GO viieliikmeline meeskond koosneb kolmest Rootsi mängijast: REZ (Sterner Fredrik), Plopski (Gonzalez Zamorra Nicolas) ja Hampus (Poser, Hampus). Dev1ce (Reedtz Nicolai) ja Es3tag (Hansen Patrick), mõlemad taanlased, moodustavad selle tuntud meeskonna nimekirja.

Rainbow Six Siege on samuti viie mängijaga meeskond. Kamikaze (Gomes Joo), Julio (Giacomelli, Julio) ja Psycho (Rigal Gustavo) on maailma tippmängijad. Meeskonna brasiillaste hulgas on ka Muzi (Moscatelli Murilo) ja Pino (Fernandes Gabriel).

Samamoodi on Valoranti mängijad pärit ka Lõuna-Ameerika riigist. Xand (Zizi Alexander) ja Bnj (Rabinovich Benjamin) on väga kogenud meeskonnaliikmed. Ülejäänud, bezn1 (da Costa Gabriel), Cauanzin (Pereira Cauan) ja Jonn (Reis Walney), on samuti kindlustanud enda vahel mitu trofeed. Need kolm on huvitavad väljavaated tulevastel võistlustel.
Ainult üks mängija Ollelito (Arbin Olle, Rootsist) esindab NiP-d FIFA-s.

Miks on pidžaamas ninjad populaarsed?

Pidžaamas ninjad on olnud mängukogukonna osa juba üle kahe aastakümne. Nad olid World Esports Associationi asutajaliikmete hulgas. Kogukond on aastate jooksul imetlenud meeskonda nende tagasihoidlikkuse ja läbimõeldusega. NiP on paljude algatuste kaudu kaasatud ka e-sporditööstuse haridusruumi. Mõned neist on tehtud koostöös rootsi keel valitsus.

NiP pole mitte ainult üks populaarsemaid e-spordimeeskondi, vaid ka äriettevõte. See on sarnane mudelstrateegia, mida kasutavad kõik juhtivad spordiettevõtted. Meeskond müüb originaalkaupa, mille fännid on valdavalt vastu võtnud. Lisaks on nende praegune edu konkurssidel ja ettevõtete turul loonud tuntud veebipõhise kohaloleku.

Meeskonna partnerlus parimad spordiennustuse saidid nagu Betway on olnud selle populariseerimisel võtmetegur. Betway oli esimene kihlveofirma, kes võttis videomänge tõsiselt. Sellest ajast on saanud Esportsi ökosüsteemi tugisammas. Tänu 2017. aastal alanud partnerlusele on kogukonna jaoks olnud palju toredat sisu.

Kõik need tegurid on selle populaarsuse kasvule oluliselt kaasa aidanud.

Ninjad pidžaamas kõige tugevamad mängud

Counter-Strike on kahtlemata NiP võimsaim mäng. Viimase nelja aasta jooksul on nad võitnud neli DreamHacki võistlust ja korra saavutanud teise koha. Samuti on neil õnnestunud võita ESL One Cologne 2014 turniir ja mitmed teised suurturniirid.

Xandis ja Bnj-s on meeskonnas hetkel kaks kogenud mängijat. Enne meeskonnaga liitumist lõi Xand endale FURIA Esportsi liikme maine. Ta võitis Brasiilia organisatsiooniga VCT: Lõuna-Ameerika viimase võimaluse kvalifikatsiooni ja kvalifitseerus tšempioni tiitlile, kus ta lõpetas grupifaasis. Ninjas in Pidžamas vastulöögi koosseis on kõigi teiste noorte ja paljutõotavate meeskonnakaaslaste abiga aina tugevamaks muutunud. See on end juba tõestanud maailma parimate e-spordimeeskondade seas.

Teine neist parimad meeskonnad grupis on Rainbow Six Siege. PSYCHO on mängusisene juht, kes on meeskonna aju ja hääl. Gustavot peetakse e-sporditööstuse üheks osavamaks mängijaks. Ta kasutab nii oma mõistust kui ka kiireid reflekse, et oma vastaseid üle kavaldada. Need pühendunud mängijad, kes on kõigil tasanditel silma paistnud, on üheskoos aidanud meeskonnal trofeesid võita. See pole veel kõik. Ülejäänud meeskonnal on pikk ajalugu, sealhulgas palju võite paljudel rahvusvahelistel turniiridel.

Võidumeeskonnad ja pidžaamas ninjade peamised hetked

Pidžaamas ninjadel on pikk ja hiilgav ajalugu. Tõepoolest, see klubi hakkas suurvõistluste võite maitsma väga varakult. Muljetavaldav CV sündis peamiselt LAN-võistluse kaudu, kus nad varjutasid professionaalset üritust, püsides mitme kuu jooksul võitmatuna. Lisaks õnnestus neil 2012. aastal võita kõik rahvusvahelised LAN-turniirid.

Nad on kogunud maine, võisteldes parimatega ligi kümnes erinevas mängus. Kuni nende laialisaatmiseni võitles meeskond Counter-Strike'is. Enne lahkumist olid nad võitnud nii CPL Winter 2001 kui ka NGL-One'i I hooaja finaalid. Pärast seda on nad naasnud tuntud meeskonda.

NiP võitis DreamHack Winter 2013 turniiri VeryGamingu vastu vahetult pärast naasmist ja ESL One: Cologne turniiri neli kuud hiljem Fnaticu vastu. Nad võidaksid ka DreamHack 2014. aasta talv, DreamHack Masters Malmö ja StarLadder i-League StarLadder i-League StarSeries 2. hooaeg. Mõlemad kaks viimast olid 2016. aastal.

Väga edukas 2021

Espordi tippmeeskond võitis ka 2021. aasta väljaande Kuus kutset, iga-aastane professionaalne Rainbow Six Siege meistrivõistlus, mida korraldab mängu arendaja ja väljaandja Ubisoft. Mängu kallal töötava Ubisofti stuudio peakorteris Montrealis toimuv turniir toob kokku parimad meeskonnad üle maailma. Sündmus toimib omamoodi mitteametliku maailmameistrivõistlusena, mis tähistab eelmise aasta lõppu. Meeskond tuli 2020. aasta väljaandes teisele kohale.

See saavutas ka esikoha Copa Elite Six-Season 2021: Stage 2 ja Six August 2020 Major-Brasiilia arvestuses. Teiste tähelepanuväärsete esituste hulka kuuluvad Brasileirao 2021 finaal ja Six Sweden Major 2021, kus meeskond tuli teiseks.

Pärast kahte nimekirja muutmist otsustas organisatsioon 2020. aastal Dota 2 meeskonnast loobuda, et keskenduda rohkem teistele spordimeeskondadele. Dota 2 kehv jõudlus pani meeskonna pühendama ressursse CS: GO meeskonna taas austamisele.

Samuti uuendasid nad League of Legendsi osakondi, et taastada oma pikaajaline kohalolek stseenis ja pakkuda stabiilsemat keskkonda. Organisatsioonilisest vaatenurgast usub meeskond, et see optimeerimine on hädavajalik, et keskenduda täielikult tulemuste pakkumisele, mida kõik fännid ja partnerid üle maailma ootavad.

Kus ja kuidas pidžaamas ninjadele panustada

Ninjas in Pyjamas meeskond lendab CS: GO-s kõrgelt. Kiiduväärseid tulemusi on saavutanud ka Rainbow 6, VALORANT ja FIFA meeskonnad. Seega võib neile panustamine olla suurepärane võimalus. Espordi kihlvedude saidid 1xBet, Betway, ComeOn bet, ivip9 on parimad kohad nende meeskondade turgude leidmiseks. Need on parimad, kuna pakuvad suurepäraseid koefitsiente ja laia valikut turuvalikuid.

Ninjad in Pyjamas kihlveostatistika mängus CS: GO näitab, et neil on viimastel aastatel olnud tugev meeskond. Kasutajad saavad panustada ka sellele, et meeskond võidab konkreetse väljaande täielikult. Enamik neist hasartmängusaitidest võimaldab teil seda teha enne tähtaega. Mängurid saavad mitmekesistada selle meeskonna eripanuseid, nagu händikäpid, üle/alla mängitud voorude kogusumma ja õiged panused. Seetõttu on see meeskond suurepärane valik panustajatele.

Mängijana aitab meeskonda kaasavate sündmuste või videote vaatamine rohkem teada saada erinevatest valdkondadest, kus need meeskonnad on tugevad. Lisaks on NiP Valorant, League of Legends ja FIFA meeskondadel kõigil potentsiaali, seega peaksid panustajad kaaluma nendele panustamist oma tulevastel võistlustel. Kuna need meeskonnad ei ole veel endale suurt nime teinud, on soovitatav panustada väikeste summadega ja valida matši võitja.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Pidžaamas ninjad jätkavad e-spordis domineerimist
2022-07-21

Pidžaamas ninjad jätkavad e-spordis domineerimist

Finaali kindlustas ZETA Division Valorant Champions Tour Masters Reykjavik playoffi mänguautomaadiga ülitähtsa kaks-üks võiduga Ninjade üle Pyjamas. Mõlemad meeskonnad astusid väljalangemismatšisse grupifaasis üks-üks rekordiga, võites Fnaticu ja kaotades DRX-ile.