Kurjad geeniused, kes teevad peaaegu kindlaid panuseid

Uudised

2022-07-28

Evil Geniuses on Põhja-Ameerika e-spordimeeskond. See espordimeeskond on üks maailma vanimaid e-spordi frantsiise. See asutati Victoria osariigis Briti Columbias 1999. aastal. Meeskonnas on erinevate žanrite mängijate ja meeskondade kogu.

Kurjad geeniused, kes teevad peaaegu kindlaid panuseid

Kurjad geeniused on tuntud selle poolest, et neil on igas võistlusmängus väga edukad mängijad. Esports meeskonda peetakse laialdaselt üheks parimaks mänguorganisatsiooniks maailmas. Selle nimekirjas on ühed parimad nimed e-spordis. Mängijad, kes otsivad e-sporditurniire, millele panustada, saavad selle meeskonna hõlpsalt valida.

Kurjade geeniuste mängijate lemmikmängud

Kurjad geeniused DOTA 2

Järgnev Rahvusvaheline 2011, teatasid Evil Geniuses oma uue Dota 2 divisjoni käivitamisest. Uude meeskonda kuulusid DeMoN, Jimmy Ho, Fear ja Clinton Loomis. Meeskonna esialgne ülesanne oli sõita Hiinasse, et valmistuda eelseisvateks SMM 2011 ja G-League 3. hooaja võistlusteks.

Evil Geniuses olid LCS 2020 Spring Spliti teiseks kohaks. 2021. aastal võitis meeskond LCS-i aasta uustulnuka auhinna. Samal aastal pälvisid nad Spliti LCS Coaching Staff auhinna ja LCS Summer Split All-Pro Team auhinna.

Kurjade geeniuste legendide liiga

2012. aasta lõpus ja 2013. aasta alguses otsis Team EG mängijaid, keda oma League of Legends'i lisada. Organisatsioon käivitas oma esimese legendide liiga meeskond pärast endise Counter Logic Gaming EU koosseisu omandamist 2013. aasta jaanuaris. Lisaks sõlmis EG lepingu mitmete kõrgetasemeliste mängijatega nende esimeseks LCS-i jagunemiseks.

Kurjad geeniused pakkusid Spring Spliti alguses väljakutseid. Meeskond oli avalike suhete vallas tõhusam, pälvides tähelepanu oma unikaalse "Evil" logoga. Pärast 5-7 kaotatud algust tegi meeskond asjad ümber. Nad saavutasid ülejäänud hooaja 5:1 ja lõpetasid 100 Thieves'i ja FlyQuestiga teise koha kolmevõidu.

Kurjade geeniuste Counter-Strike: Global Offensive

Ettevõte sisenes kõigepealt Counter-Strike 2000. aastate alguses ja see võõrustas mitut nimekirja kuni 2011. aastani. Kui nad 2009. aastal compLexity Gamingu vana nimekirjaga liitusid, võitsid nad IEM IV Ameerika meistrivõistluste finaalturniiri compLexity Gamingu üle ja alistasid Beat it'is Fnaticu! 2010. Evil Geniuses'i Counter-Strike'i filiaal suleti 2012. aastal, mis tähistab seitsmeaastase mänguhooaja algust.

Kurjad geeniused üritasid GX-i meeskonnaga lepingut sõlmida 2015. aastal. Leping kukkus aga läbi pärast seda, kui enamik meeskonnast sai eluaegse keelu kõigil Valve turniiridel. Keeld tulenes nende rollist Põhja-Ameerika matšide taglase juhtumis. NRG Esportsi meeskonna ostmisega 2019. aasta septembris sisenesid Evil Geniuses mängu Counter-Strike: Global Offensive.

Miks on kurjade geeniuste peale panustada populaarne?

Sellel espordimeeskonnal on mitmesuguseid mänge, millele panustajad saavad panustada. Seega saavad mängijad parimatelt esport-ennustuslehtedelt leida laias valikus koefitsiente. Evil Geniuses'i edu on sõltunud nende mängijate võimetest esineda kõrgeimal professionaalsel tasemel. Nende tõhus meeskonnatöö plaani rakendamine on jätnud nende ajalukku kustumatu jälje. Meeskond sümboliseerib mitmesuguseid varasemaid staaride saavutusi. Need ajaloolised pärandid ja olulised sidemed on aidanud värvata silmapaistvaid töötajaid. Need on ka aidanud meeskonnal kasvada ja end uuesti leiutada, muutes sellest ühe online-spordikihlvedude kihlvedude tegijate lemmikutest.

Panustamine Evil Geniuses meeskondadele

Kasutajad peavad olema täisealised, et pääseda mis tahes online-kihlvedusidile. Lisaks peavad kõik mängijad olema panustega seotud riskidest täielikult teadlikud. Espordikihlvedude entusiastid leiavad Evil Geniuses'i koefitsiente peaaegu igalt spordiennustuste saidilt. Need saidid pakuvad mitmesuguseid spordiennustuste turge, sealhulgas turniiride võitjaid, rahaliini panuseid, matši kogusummasid ja händikäpi panuseid.

Sellegipoolest on kurjade geeniuste panustamisel teatud risk nagu mis tahes muulgi mänguvormil. Mängijad peavad enne mis tahes online-ennustustegevuses osalemist uurima. Vaatamata sellele, et ühelegi meeskonnale pole ühelgi üritusel võitu garanteeritud, saavad mängijad seda kasutada esport kihlvedude näpunäiteid Internetis saadaval. Need võivad aidata inimestel mõne mänguga tutvuda.

Kurjade geeniuste mängudele panustamise strateegia

Evil Geniuses meeskonnad osalevad erinevatel veebivõistlustel ja on saavutanud maine juhtiva spordiettevõttena. Mängijad peavad kasutama boonuseid. Mõned kihlvemissaidid pakuvad nii uutele kui ka olemasolevatele mängijatele esports boonuseid. Need boonused aitavad koguda sularahareserve.

Samuti on vaja täpselt määratletud kihlveostrateegia. Mängijad on tõenäoliselt edukamad, kui neil on põhiline arusaam mängu panustamise strateegiast. Need strateegiad kaitsevad mängijaid irratsionaalsete otsuste tegemise eest. Soovitav on jälgida kurjade geeniuste sotsiaalmeediakanaleid ja muid teateid nende kodulehel. Need teadaanded aitavad panustajatel meeskonna ja selle mängijatega kursis olla. Väga oluline on mõista espordi kihlveosaitide pakutavaid turge ja võrrelda neid koefitsiente. Mängijad peavad oma võiduvõimaluste suurendamiseks kasutama neid fantastilisi panustamisvõimalusi.

Viimased uudised

Viimased kihlveouudised saidil NewBee
2022-09-22

Viimased kihlveouudised saidil NewBee

Uudised