Kõik Evil Geniuses kihlveo kohta

Evil Geniuses on üks populaarsemaid e-spordimeeskondi, mille peakorter asub Californias San Franciscos. See on üks vanimaid teadaolevaid videomänguasutusi. Oma pika ajalooga Evil Geniuses on mängumaastikku kujundanud alates selle asutamisest 1999. aastal. Nende edu on sõltunud mängijate suutlikkusest valida oma teekond ja olla julge, ilma nõuetest piiranguteta.

Selle strateegia tõhus rakendamine on viinud nende jätkuva eduni professionaalsete mängude maailmas, jättes nende ajalukku pikaajalise jälje.

Kõik Evil Geniuses kihlveo kohta
Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserErik KaskLocaliser
Meeskonna usk

Meeskonna usk

Meeskond esindab ka laia valikut oskuslike minevikustaaride saavutusi. Need ajaloolised pärandid ja suured partnerlussuhted on aidanud kaasa tipptalentide ligimeelitamisel. Lisaks on need aidanud meeskonnal üles ehitada ja uuesti leiutada.

Meeskonna julged strateegiad on tehtud tänu nendele uskumisele, et võit on pigem ettevalmistus kui karika tõstmine. See on tõstnud latti, valides mängutööstuse normide asemel pidevalt seda, mis on õige. Oma meeskonnaliikmetest, sealhulgas mängijatest hoolimise ja austuse professionaalne tase on olnud silmapaistev. Uusi viise vaatajate ja fännide premeerimiseks on tutvustanud ka espordi tipptiim.

Need tegevused on parandanud meeskonna üldisi eduvõimalusi. EG meeskond on aastate jooksul mängude maailmale üle läinud, tutvustades uusi mänguvisuaale. Meeskond on edukalt teinud edusamme võitlusspordi kaasamisel oma mänguuniversumisse. Koos uute mängijate värbamisega on need ettevõtmised aidanud meeskonnal uues keskkonnas konkurentsis püsida.

Meeskond värbab aeg-ajalt ja keskendub alati andekate töötajate hoidmisele. Potentsiaalsetele mängijatele antakse võrdsed võimalused võistlemiseks ja meeskonnaga liitumiseks. Selle meeskonna juhtkond eelistab kirge ja talenti sellistele siltidele nagu sugu, etniline taust või orientatsioon. Nende eesmärk on, et nende ruum tunneks ära kõik mängijad.

Mängud, mis kuulus esportmeeskond on head Dota 2, League of Legends, CS: GO, Rocket League, EG Prodigies, LC Academy, Valorant ja Fighting Games.

Meeskonna usk
Evil Geniuses mängijad

Evil Geniuses mängijad

Meeskonna Dota 2 nimekirjas on üsna palju talente. Arteezy (Artour Babaev Carry, kanadalane), JerAx (Jesse Vainikka, soomlane) ja Nightfall (Egor Grigorenko, venelane) on meeskonna kogenud mängijad. Cr1t (Andreas Nielsen, Taani) ja Filipiinide Abed (Abed Yusop) moodustavad 5-liikmelise meeskonna.

League of Legendsi meeskonda kuuluvad osav Contractz (Juan Arturo Garcia, mehhiklane) ja Svenskeren (Dennis Johnsen, Taani). Jiizuke (Daniele Di Mauro, itaallane) ja Danny (Kyle Sakamaki, ameerika-jaapanlane) on samuti kogenud ja andekad liikmed. Kaks lõunakorealast, Impact (Jeong Eon Young) ja IgNar (Lee Dong-Geun) moodustavad 6-liikmelise meeskonna.

LCS Academy meeskonda kuulub neli mängijat. Jojopyun (Joseph Pyun, kanadalane) ja TeamLuke (Luke Wasikowski, ameeriklane) on selle meeskonna kogenud liikmed. Mystiques (Patryk Piórkowski, Poola) ja Tony Top (Zheng Fen, Hiina) on samuti osavad ja kogenud.

Mängijad, kes esindavad Kurjad geeniused CS-is: GO on kõik ameeriklased. Need on Brehze (Vincent Cayonte), Stewie (Jake Yip), Autimatic (Timothy Ta), Rush (William Wierzba) ja Bulgaaria päritolu CeRq (Cvetelin Dimitrov).

Rocket League'i mängijad on kolm kanadalast: Skytec (Daniel Joseph Soetikno), Tomio (Tomio Phanlith Chan) ja Shoryu (Quentin Perera). Viieliikmelise meeskonna moodustavad kaks ameeriklast, Aspect (Joshua Yongjoon Lee) ja Austraalia päritolu Srtty (Jett Joye).

Temperature (Nolan Pepper) ja Boostio (Kelden Pupello) on mõlemad ameeriklased.

Rocket League'i mängijatel on kaks mängijat; Rizex45 (Riccardo Mazzotta, sakslane) ja Catalysm (Leonardo Christ Ramos, Saksa-Kuuba).

Võitlusmängude mängijate hulka kuuluvad Ricki (Ricki Ortiz), Dekillsage (Jon Coello) ja SonicFox (Dominique McLean), kõik ameeriklased.

Evil Geniuses mängijad
Evil Geniuses võimsaimad mängud

Evil Geniuses võimsaimad mängud

Counter-Strike: globaalne rünnak

Algselt koosnes Counter-Strike’i meeskond täielikult kanadalastest. Nüüd on prioriteet, et meeskond oleks komplekteeritud paljudest kogenud ja andekatest mängijatest. Cerqi atribuudid on pälvinud talle tunnustust sellistel rahvusvahelistel üritustel nagu ESL One Year York 2019. See oli tema esimene turniir EG lipu all. Nende mänge pakuvad turgudel alati parimad spordiennustuse saidid.

Brehze on CeRqiga meeskonnakaaslane olnud üle kahe aasta. Tema nimekirja järjepidevus laiendab ka tema mängusiseseid tugevusi. Mõlemad on end järjekindlalt suuri numbreid esitades tõestanud end suure ohuna. Ka Jake'i ja Willi kogemused on meeskonnale tohutult kasuks tulnud. Will oli veetnud suurema osa oma karjäärist võisteldes Euroopa kõrgeimal tasemel. 2020. aasta kevadel võitis ta BLAST Spring Finals.

Tim pakub sellele grupile ka hulgaliselt kogemusi. HLTV nimetas ta aasta 20 parima mängija hulka pärast seda, kui ta 2018. aastal võitis ESL Major Bostoni. Tänu suurepäraste mängijate kombinatsioonile on Epic Geniuse meeskonnast Dota 2 saanud suurtel meistrivõistlustel üks ohtlikumaid. Oma ainulaadse oskuslike ja kogenud mängijate kombinatsiooniga on meeskond võitnud mitmeid tiitleid.

legendide liiga

2013. aasta jaanuaris otsustas EG üksus liituda League of Legends stseeniga. Praegu on League of Legendsil tohutult talente. Contractz on džungel, kes on tuntud oma mänguoskuste ja kandmisstiili poolest.

Impacti peetakse ka mängu ajaloo üheks parimaks parimaks laneriks. Ta on võitnud arvukalt piirkondlikke meistrivõistlusi Koreas ja Põhja-Ameerikas. Lisaks võitis ta ka Maailmameistrivõistlused 2013. aastal. Svenskeren alustas oma võistlusliigakarjääri 15-aastaselt. Aastate jooksul on ta teinud endale nime tipptasemel džungrina ligi kümnendi.

Danny on 17-aastane ADC mängija, kes on arenenud üheks NA tipptalendiks alates sellest ajast, kui ta 2021. aasta kevadel liitus Amatöörist LCS-i nimekirjaga.

IgNar on staažikas tugimängija, kes on varem esindanud Misfitsi ja FlyQuesti kolmes erinevas piirkonnas, teenides mitu parimat edetabelit ja kaks maailmaesinemist. Ta on tuntud selle poolest, et on mängu üks parimaid mängujuhte. Tema kihlused tšempionidega on sisendanud vastastesse hirmu.

Nende tohutute talentide kombinatsioon Legendsi all on võitnud meeskonnale mõned trofeed.

Evil Geniuses võimsaimad mängud
Miks on kurjad geeniused populaarsed?

Miks on kurjad geeniused populaarsed?

EG meeskond on end aastate jooksul näidanud muljetavaldavana. Tänapäeval peetakse seda tööstuses üheks tugevamaks. Nende mänguedu tulemusel tekkinud partnerlussuhted on meeskonda populariseerinud. Community on grupp, mis edendab mängude mitmekesistamist. Nad on lubanud teha koostööd, et suurendada vähemuste noorte osalust mängus ja mängutööstuses.

Samuti julgustasid nad mitmekesisust meeskonna sees ja oma fännide seas. Nad väidavad, et võrgus mängides ei tea kunagi, kes on teisel poolel. Seetõttu pole vahet, kes nad on, kuidas nad välja näevad või kas nad räägivad sama keelt, kuni neil on hullud oskused. Nad on kõik koos ja kavatsevad võita.

Wolverhampton Wanderers ja Monster Energy on mõlemad klubi partnerid. Need on kaks tohutut kaubamärki, mis on tuntud kogu maailmas. Selle tulemusena on nad aidanud kaasa Evil Geniuses kui ühe parima espordimeeskonna edasisele populariseerimisele.

LG UltraGear on samuti olnud oluline partner. Neil on mänguekraanid, mis on professionaalsed ja mõeldud tõsiseks mängimiseks. See partner on välja töötanud suure jõudlusega funktsioonid, mis reageerivad mis tahes kassahittide mängudele, mida Evil Geniuses mängivad. Lisaks annavad need igale mängule selgeima visuaali, kiireimad värskendussagedused ja teravaima selguse. Need võimaldavad meeskonnal mänge mängida, rääkides samal ajal oma fännidega üle maailma.

Miks on kurjad geeniused populaarsed?
Kurjad geeniused võitnud meeskonnad ja meeldejäävamad hetked

Kurjad geeniused võitnud meeskonnad ja meeldejäävamad hetked

CS: MINNA

EG alustas Counter-Strike’i mängimist 2000ndate alguses. 2009. aastal saavutasid nad edu pärast allkirjastamist Complex Gamingu kadunud nimekirjas. Selle tulemusel võitsid nad IEM IV Ameerika meistrivõistluste finaali. Sellest hoolimata lõpetasid nad 2012. aastal oma Counter-Strike'i divisjoni. NRG Esportsi nimekirja ostmine 2019. aastal on võimaldanud EG meeskonnal oma jalge alla võtta.

EG CSGO üksus on viimastel võistlustel saavutanud tugevaid tulemusi. Nende võit tuli augustis kell ESL Üks: Kölni 2020 online-Põhja-Ameerika turniir. Juunis nimetati nad BLAST Premier: Spring 2020 American Finals meistriteks. Samuti saavutasid nad esikoha 2020. aasta konkursil CS: Summit 6 Online: North America.

Dota 2

Pärast 2011.a Rahvusvaheline, Evil Geniuses teatasid oma uuest Dota 2 divisjonist 2011. aasta oktoobris. Kurtis 'Aui 2000' Lingi omandas EG 2014. aastal Cloud9-lt ja Sumaililt. Meeskond võitis 2015. aasta rahvusvahelise võistluse, mille auhinnaks oli 6 616 014 USA dollarit. See oli suurim mänguauhind, mis kunagi espordi ajaloos antud. Meeskond saavutas 2021. aastal kolmel suurturniiril teise koha. Kõnealused turniirid olid Dota Pro Circuit 2021: S2 – NA Upper Division ja ONE Esports Singapore Major 2021: League of Legends.

Enne 2014. aastal Põhja-Ameerikasse kolimist astusid Evil Geniuses 2013. aastal League of Legendsi ja mängisid EL LCS-is kaks splitti. Nad võitlesid Põhja-Ameerikas ja olid sunnitud müüma oma koha liigas Winterfoxile. Nad naasid NA LCS-i 2019. aastal pärast Echo Foxi frantsiisipesa saamist. Nad võitsid LCS 2021 aasta uustulnuka auhinna. Lisaks võitsid nad LCS 2021 Spliti treeneritöötajate auhinna ja LCS 2021 Summer Split All-Pro Teami auhinna. Nad saavutasid LCS 2020 Spring Splitis teise koha.

Kurjad geeniused võitnud meeskonnad ja meeldejäävamad hetked
Kus ja kuidas kurjade geeniuste peale panustada

Kus ja kuidas kurjade geeniuste peale panustada

Kasutajad peaksid olema täisealised ja hasartmängudega seotud riskidest täielikult teadlikud. Samuti ei oleks tohtinud neil varem kihlveotegevust keelata. The parimad spordiennustuse saidid Turgede leidmiseks Evil Geniuses'i meeskonnad on GGBet, Rivalry, ArcaneBet, Vulkanbet ja BetDSI. Turniiri võitjad, rahaliini panused, üle/alla, esimese kaardi ja händikäpi panused on vaid mõned nendel saitidel saadaolevatest panustamisvõimalustest. Kuid isegi nii on kurjade geeniuste peale panustamine, nagu iga teinegi hasartmäng, risk.

Meeskonnad võistlevad mitmesugustes konkurentsivõimelistes võrgumängudes ja on end tõestanud laialdaselt tuntud juhtiva mänguettevõttena. Seetõttu peavad mängurid valima neile sobiva saidi. Pärast seda peaksid nad boonuseid kasutama. Esportsi boonuspakkumised on mõnel neist kihlveosaitidel saadaval nii uutele kui ka olemasolevatele mängijatele. Need boonused suurendavad sularahareserve. Seega võimaldavad need panustajatel rohkem pärisraha panustada, suurendades sellega edu võimalust.

Samuti on vajalik kindel panustamisstrateegia. Omades ligikaudset ettekujutust mängu panustamise strateegia mida kasutate, aitab teil edu saavutada. Samuti kaitseb see teid emotsioonide põhjal irratsionaalsete hasartmängude tegemise eest.
Meeskonna ja selle mängijatega kursis olemiseks tuleb jälgida meeskonna sotsiaalmeedia kontosid ja veebilehe teateid. Oluline on olla kursis erinevate kihlveoturgudega ja hakata võrdlema erinevate kihlveosaitide pakutavaid koefitsiente. See aitab mängijatel ära kasutada suurepäraseid saadaolevaid panustamisvõimalusi, suurendades nende võiduvõimalusi.

Kus ja kuidas kurjade geeniuste peale panustada

Viimased uudised

Kurjad geeniused on kuulujutud, et lahkuvad sporditööstusest: võimalik mõju ja rahalised väljakutsed
2023-11-23

Kurjad geeniused on kuulujutud, et lahkuvad sporditööstusest: võimalik mõju ja rahalised väljakutsed

Hiljuti on olnud väiteid, mis viitavad sellele, et silmapaistev spordiorganisatsioon Evil Geniuses valmistub tööstusest lahkuma. Need tööstuse insaideride väited avaldati ajakirjas Sports Business Journal. Spekulatsioonid tekkisid pärast seda, kui kurjad geeniused otsustasid LCS-st (League of Legends Championship Series) taanduda. On väidetud, et organisatsioon on aktiivselt üritanud oma esportdivisjoni maha müüa, kuid seni pole ükski ostja huvi tundnud.

Kurjad geeniused, kes teevad peaaegu kindlaid panuseid
2022-07-28

Kurjad geeniused, kes teevad peaaegu kindlaid panuseid

Evil Geniuses on Põhja-Ameerika e-spordimeeskond. See espordimeeskond on üks maailma vanimaid e-spordi frantsiise. See asutati Victoria osariigis Briti Columbias 1999. aastal. Meeskonnas on erinevate žanrite mängijate ja meeskondade kogu.