Overwatchi panustamine: mugav juhend algajatele

Overwatch League

2023-01-05

Ethan Tremblay

Interneti-spordikihlvedudel on omajagu väljakutseid. Overwatchi kihlveo defineerimine võib olla keeruline, kuna paljud operaatorid ja kõik peavad erinevates mängurežiimides ja -võimalustes päästikupunktidest aru saama.

Overwatchi panustamine: mugav juhend algajatele

Isegi seda kõike silmas pidades on Overwatchi panustamine endiselt keeruline. See on keeruline mäng, milles mängitavate muutujate arvukuse tõttu on sageli raske kindlaks määrata parimat tegevussuunda. 

Siin me sisestame pildi. See on meie professionaalne juhend Overwatchi võrguennustuste kohta ning mõned ideed ja taktikad selle tõhusaks tegemiseks. Enne esimese Overwatchi panuse tegemist jätkake lugemist, et õppida kõike, mida vajate.

Mis on Overwatch?

Overwatch on maailmakuulsa mänguarendaja Blizzard Entertainmenti looming. Mäng ühendab MOBA-de nagu Dota ja League of Legends aspektid traditsiooniliste esimese isiku tulistamismängudega. Overwatch on huvitav e-spordi vaatamine, mis on üks tegureid, miks tiitel on espordiennustustes silmapaistev.

Blizzard avaldas Overwatchi järge 4. oktoobril 2022. Overwatch 2 sisaldas mitmeid uusi funktsioone ja värskendusi ning mõningaid uusi kangelasi. Nagu CS: GO kihlveod, on ka Overwatch 2-l meeskonna koosseisus kogu matšide jooksul olulisi nihkeid, mistõttu on see suurepärane kandidaat reaalajas panustamiseks. Overwatch 2 on potentsiaalne kullakaevandus väärt panustajatele, kes tunnevad mängu ja meeskondi ning oskavad ennustada, mis juhtub.

Varem 6v6 matšid on nüüd 5v5, mis muudab üksikute mängijate esitused oluliselt olulisemaks. Muud märkimisväärsed uuendused ja täiendused hõlmavad kuut uut kaarti, sealhulgas New Queen Street, Colosseo, Circuit Royal Esperança, Midtown ja Parasoa. Mõned neist kaartidest sisaldavad uut mängurežiimi Push. Overwatch 2-l on nüüd Apex Legendsiga sarnane pingimehhanism.

Kas Overwatchile tasub panustada?

On ikka veel kahtlusi, kas OW2 stimuleerib laienemist Overwatch online kihlveod. Sellegipoolest, kuna Overwatch 2 väljalase on tasuta mängitav, tundub loogiline eeldada, et mängu mängijate baas oluliselt laieneb. Mängu edu e-spordis võib tuleneda selle tõusvast profiilist mänguringkondades.

Overwatch on alati olnud halva jõudluse jaoks andestamatu mäng. Kuna Overwatch 2 võistlusi mängitakse pigem 5v5 kui 6v6 põhimõttel, võivad väikseimad muudatused mängu tulemust tohutult mõjutada. See põhjustab Overwatchi mängutulemustes tavapärasest suuremaid kõikumisi, kuid lemmikud näivad siiski olevat enamikus sarjades ülekaalus. Kuid ülaltoodud tegureid arvesse võttes on häired siiski tõenäolised. See kehtib eriti Overwatch League, kus meeskondade nimekirjad kipuvad olema suuremad.

Overwatchi kihlvedude samm-sammuline juhend

Teeme selle osa lühidalt. Siin on viie lihtsa sammuga kuidas panustada Overwatchis:

  1. Valige usaldusväärne ja turvaline e-spordiraamat mis sisaldab Overwatchi võrguennustusi.
  2. Kui olete Overwatchi kihlvemissaidi kasuks otsustanud, minge registreerumislehele ja esitage vajalik teave. Pidage meeles, et peate hiljem midagi kinnitama ja kinnitama, seega kasutage oma faktiteavet.
  3. Järgmine samm on leida matš või mängud, millele soovite panustada. Kuna teile meeldib Overwatchis panuseid teha, võiksite minna OWL-i (Overwatch League) kihlvedude turule.
  4. Ärge järgige oma instinkte pärast seda, kui olete avastanud paljutõotava vaste. Siit saate teada nii palju kui võimalik statistika, meeskonna ja mis tahes koosseisu muudatuste või kohanduste kohta, mida rühm võib teha. Kui leiate mõlema meeskonna kohta võimalikult palju teavet, saate teha teadlikuma valiku.
  5. Kui olete otsustanud, hinnake riski ja pange raha sisse. Makseekraanile pääsete, kui valite sissemakse nupu (või midagi sarnast). Valige oma lemmik makseviis, sisestage soovitud maksesumma ja jätkake nõutava autoriseerimisega.
  6. Overwatchi võrguennustuse viimane etapp on lihtne. Naaske teises etapis valitud matši juurde, valige oma lemmikpanuse tüüp, määrake oma panus ja klõpsake nuppu "Pane panus" või midagi sarnast. Nüüd peate vaid vaatama, kas teie panus läheb korda.

Levinud Overwatchi panuse tüübid

Sa võid teha mitu erinevat panust Overwatchi matšidele ja turniiridele. Parimad Overwatchi kihlvemissaidid pakuvad järgmist tüüpi panuseid:

Turniiri võitja

Seda tüüpi panus, mida nimetatakse "otseseks", tehakse võistluse võimaliku tšempioni peale. See nõuab head otsustusvõimet ja mõistmist konkureerivate meeskondade tugevuste ja puuduste kohta. Selle panuse tegemine on aga üsna lihtne.

Mängu võitja

Jällegi, see on üsna tavaline panus. Kõik, mida pead tegema, on valida, kumb pool individuaalse matši võidab. Jällegi, hoolimata selle panuse näilisest lihtsusest, on vajalik iga meeskonna tugevate külgede ja hiljutise vormi tundmine. Saate teha ühele panussedelile mitu sellist panust. See "akumulaatori" või "parlay" nime all tuntud strateegia sobib ideaalselt turniiri varase vooru lemmikutele panustamiseks ja on saadaval enamikel Overwatchi kihlveosaitidel.

Kaardi võitja

Ülevaatamise matšid võib jagada kaartideks. See on koht, kus panustate sellel poolel, mille arvate, et võidab teatud kaardi. Samuti võite panustada sellele, kui palju kaarte usute, et mõni pool kohtumises võidab. Teine võimalus mängus võidetud kaartide arvule panustada on mängida kaardi händikäpi turgudel.

Kaardid kokku

See on panus selle kohta, mitu kaarti üks meeskond kokkuvõttes võidab. See ei erine jalgpalli- või jäähokimängus löödud väravate koguarvule panustamisest.

Live-ennustus

Live-ennustus, mida mõnikord nimetatakse mängusiseseks panuseks, on reaktiivne panustamise formaat populaarne võistluslikes videomängudes nagu Overwatch. Sellel tasemel panustamine ei vaja ainult Overwatchi laialdast tundmist, vaid ka kiiret ja väledat arutluskäiku. Parim oleks, kui prooviksite seda siis, kui olete Overwatchi võrguennustustega pisut rohkem harjutanud. Kui see on panus, mida soovite teha, peaksite otsima Overwatchi kihlveosaite, mis seda pakuvad.

Näpunäiteid tõhusa Overwatchi panustamisstrateegia jaoks

Overwatchi võrguennustuste võidustrateegia väljatöötamisel võite järgida samu ideid traditsiooniliste spordiennustuste puhul. Paljudes aspektides on Overwatchis panustamine võrreldav teiste meeskonnaspordialadega. Siin on mõned lihtsad tehnikad, mida saate rakendada võitva Overwatchi spordiennustusstrateegia väljatöötamiseks.

Tea, kuidas kangelased töötavad

Overwatch on esimese isiku tulistamismäng, kus mängijate meeskonnad täidavad erinevate kangelaste rolle. Igal kangelasel on oma tugevad ja nõrgad küljed ning iga tegelase eeliste ja puuduste mõistmine on Overwatchi kihlveo kõige olulisem komponent. Tegelaste kompositsioonide uurimine on kõige olulisem õppetund, kui soovite teada, kuidas Overwatchile panustada.

Need kangelased on loodud konkreetsetes olukordades konkreetsete kangelaste vastu kasutamiseks. Teil on mängueelse strateegia ja panustamisotsuste osas ülekaal, kui teate, milliseid loendureid otsida. Kuna Overwatchi reaalajas kihlveo voogu sisenemine ilma kangelastega tutvumata on üks halvimaid ideid, mida oleme kunagi kuulnud, on see meie Overwatchi kihlveojuhendis ülimuslik.

Lisaks on mängijatel lubatud kogu mängu jooksul igal ajal kangelasi vahetada, nii et saate jälgida, kes mängib ja kes võib olla teie pilet Overwatchi händikäpiga panustamise vihjele. Üks korrigeerimine võib teie panuse tingimusi drastiliselt mõjutada, seega jälgige võimalikke väljamaksevõimalusi, kui teie panussedel läheb halvasti.

Tehke oma kodutööd mängijate ja meeskondade kohta

Edukad mängurid mõistavad, et teave on nende edu võti. Kui soovite teha Overwatchi kihlveo osas mõistlikke otsuseid, peate olema kursis kõigi Overwatchi universumi praeguste arengutega. Isegi suhteliselt triviaalsed kuulujutud võivad mõnikord olla väärtuslikud. Võite uurida ka ressursse, näiteks Overwatchi kihlveopostitust Reddit.

Proovige mängu ise

Overwatchi mängimine võib anda mängust märkimisväärse ülevaate, samamoodi nagu jalgpall aitab teil paremini mõista, kuidas edukalt panustada. Sel viisil saate ülevaate mängitavate tegelaste võimetest. Samuti võib see näidata teile, kuidas eliitmängijad teatud stsenaariumide korral käituvad.

Viimased mõtted

Overwatchile panustamine võib olla väga lõbus. Kui panustate aega ja vaeva, et teha teadlikke panuseid, on saadaval palju potentsiaalseid väljamakseid. Kui kavatsete panustada Overwatchile, peaksite teadma mängu ja selle mängimise kohta palju, nagu ka kõigi teiste kihlvedude puhul.

Lisaks tutvu paljude võimalike Overwatchi mängu või turniiri panustega. Overwatchi kihlveo edu saavutamiseks peate teadma, mis kogukonnas toimub, ja omama süsteemi oma rahaliste vahendite jälgimiseks. Kui järgite seda ekspertjuhendit, saavutate Overwatchi panustamises tõenäoliselt edu.

Viimased uudised

Fortnite'i kihlveo põhitõed
2023-03-30

Fortnite'i kihlveo põhitõed

Uudised