Krüptovaluutade kasutamise plussid ja miinused espordiennustustes

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
Fact CheckerTomas NovakFact Checker

Krüptorahad on juba mõnda aega olnud paljude inimeste huultel. Mida rohkem inimesi nendest digitaalsetest valuutadest teada saab, seda enam entusiastlikumaks nad neid äri- ja isiklikes asjades kasutama hakkavad. Kuid nagu iga muu hea asja puhul, krüptovaluutade panused neil on oma varjukülg, eriti kui kasutate neid e-spordi kihlvedude jaoks.

Kihlveohuvilistele, kes kaaluvad fiati valuutadelt üleminekut, on ülioluline mõista nende digitaalsete müntidega hasartmängude plusse ja miinuseid. Õnneks moodustab see selle artikli sisu.

Krüptovaluutade kasutamise plussid ja miinused espordiennustustes

Krüptovaluutadega hasartmängude eelised

Avage e-spordis krüptovaluutade kasutamise eelised, süvenedes digitaalsete valuutade eelistesse mängumaailma.

1. Privaatsus

Interneti-kihlvedude entusiastid teavad, et üldiselt on olemas korralik valik maksevõimalusi, alates deebet- ja krediitkaartidest kuni e-rahakottide ja ettemaksukaartideni. Üks silmapaistev probleem, mida need makseviisid aga garanteerida ei saa, on täielik anonüümsus või privaatsus. Teisisõnu peavad mängurid neid kasutades avaldama mõned isikuandmed hoiustamise meetodid.

Oletame näiteks, et kasutaja ei jaga oma andmeid mänguteenuse pakkujaga (nagu e-rahakottide puhul). Sel juhul peavad nad jagama vähemalt osa oma isiklikust/finantsteabest vahendajate või kolmandate osapooltega.

Krüptovaluutade puhul jäävad kõik tehingud anonüümseks. Privaatsustase, mille eSportsi mängijad ja teised võrgumängurid kasutamisel saavad Bitcoin, Ethereum, Litecoin või mõni muu krüpto on lihtsalt konkurentsitu. Nende riikide elanikud, kus hasartmängud on keelatud, eelistavad krüptovaluutasid, et tagada nende võrgutegevuste jälgimatus.

2. Kiired tehingud

Kõigile panustajatele meeldib, kui neil on võimalik teha sissemakseid oma veebipõhisele eSportsi kihlveokontole ja alustada kohe panustamist. Lõppude lõpuks on see põhjus, miks inimesed registreeruvad spordiennustuste ja muude online-hasartmänguplatvormidega. Seetõttu võib panustamise ootamine olla väga masendav, kuna sissemakset pole töödeldud.

Kuigi enamik makseviise on kiired, on krüptotehingud kiired. Lisaks ei ole krüptomaksete töötlemisega seotud kolmandad osapooled, nagu krediitkaartide ja e-rahakottide puhul. See vähendab tehingu aega.

3. Suurenenud turvalisus

Enamik e-spordi kihlveosaite võtab turvalisust nii tõsiselt, et investeerivad tugevalt tugevatesse SSL-i krüpteerimistehnoloogiatesse, et tagada klientide finantsandmete võtme ja luku all olemine. Kuid krüptovaluutad viivad andmete turvalisuse täiesti uuele tasemele, kasutades nn plokiahela tehnoloogiat, mis on parem SSL-krüptimisest.

4. Asukohapiiranguid pole

Mõned makselahendused piiravad tehinguid teatud jurisdiktsioonide või riikide e-spordi kihlveosaitidel. Mõnel juhul ei pruugi hasartmänguplatvorm toetada riigis kasutatavaid maksevõimalusi või valuutat.

Lisaks on riike, kus online-kihlveod ja hasartmängud on üldiselt keelatud, kuigi offshore-hasartmänguplatvorm lubaks ikkagi nendest riikidest mängijaid vastu võtta. Krüptovaluutadega panustamine võimaldab panustajatel kõigist nendest piirangutest mööda hiilida, võimaldades neil teha panuseid asukohast sõltumata.

5. Spetsiaalsed boonused ja pakkumised

Palju eSpordi kihlvemissaidid pakuvad boonuseid ja tutvustusi suunatud spetsiaalselt krüptovaluutaga sissemakseid tegevatele panustajatele. Kuigi need maiuspalad on spordiennustustel erinevad, on üks konstantne asjaolu, et panustajad peavad nende boonuste saamiseks kasutama krüptovaluutat.

See julgustab mängureid kasutama digitaalseid valuutasid, kuna maailm liigub järk-järgult fiat-valuutadest eemale. Üks olulisemaid e-spordi kihlvedude näpunäiteid on aga see, et panustajad peavad tutvuma nende boonuste ja kampaaniate tingimustega.

Image

Krüptovaluutade e-spordis kasutamise puudused

Avastage krüptovaluutade kasutamise võimalikke varjukülgi e-spordis, heites valgust väljakutsetele ja kaalutlustele, mis on seotud nende mängutööstusega integreerimisega.

1. Väärtuse kõikumine/volatiilsus

Krüptovaluutaturg on muutlik, mis tähendab, et iga krüpto hind võib ilma hoiatuseta oluliselt muutuda mõlemas suunas. Näiteks võib panustaja oma 200 dollarit Bitcoinideks konverteerida ja raha oma eSpordi kihlvedude kontole hoiustada, kuid hiljem selgub, et Bitcoini väärtus on langenud.

Sel juhul peab panustaja saama kaotuse. Muidugi võib see minna ka teistpidi ja tuua kasumit, kuid tõsiasi on see, et krüptosüsteemid on ebastabiilsed.

2. Vähene või puudub valitsuse järelevalve

Krüptovaluutaturg ei toimi ühegi asutuse ega valitsuse reguleerimise all. See tähendab, et kasutajatel on rahaprobleemide korral väga vähe võimalusi pöörduda. See aga ei tähenda krüptovaluutat e-spordi kihlvedusid tegutseda ilma litsentsita.

Muidugi on suur osa neist litsentseeritud ja reguleeritud. Isegi loata need võivad ikka ehtsad olla, ainult et panijad ei taha midagi juhuse hooleks jätta.

3. Tagasivõtmist pole

Kui panustaja on oma krüptovaluuta rahakotti raha saatnud, on see kadunud. Kui raha on saadetud valele aadressile, ei saa tagasi pöörduda. See on üks valdkond, kus makseviisid, nagu PayPal ja krediitkaardid, ületavad krüptomakseid.

Seetõttu peavad mängurid krüptodega mängides olema eriti ettevaatlikud. Rahakoti aadressid tuleb täpselt jäädvustada.

Pakkimine

Krüptovaluuta on alates selle esmakordsest ilmumisest 2009. aastal jõudnud kaugele. Jah, mängupakkujad tegelevad raha teenimisega ja üha rohkemate krüptoraha vastuvõtvate saitide tõttu nihutavad pakkujad aeglaselt, kuid kindlalt tähelepanu sellele, mida nende kliendid kõige rohkem soovivad. Ja kuigi krüptovaluutadel on nii eeliseid kui ka puudusi, muudab esimene neist mänguritele atraktiivseks.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Millised on krüptovaluutade kasutamise peamised eelised spordiennustuste tegemisel?

Sukelduge eelistesse, alates täiustatud turvalisusest kuni kiiremate tehinguteni, mis muudavad krüptovaluutad atraktiivseks võimaluseks esport-panuste tegemisel.

Kuidas krüptovaluutad mõjutavad tehingute kiirust spordiennustustes?

Uurige krüptovaluutatehingute tõhusust, uurides, kuidas need aitavad kaasa kiirematele sissemaksetele, väljamaksetele ja üldistele tehinguprotsessidele.

Kas krüptovaluutade kasutamisega spordiennustustes on spetsiifilisi riske?

Tehke kindlaks võimalikud lõksud, sealhulgas turu volatiilsus ja turvaprobleemid, millest kasutajad peaksid krüptovaluutadega spordiennustusi tehes teadlikud olema.

Kas ma saan spordiennustusplatvormidel kasutada erinevaid krüptovaluutasid?

Tutvuge esportkihlvedude puhul aktsepteeritavate krüptovaluutade valikuga, tagades teile paindlikkuse teie eelistustele vastava digitaalvaluuta valimisel.

Kuidas mõjutavad regulatiivsed kaalutlused krüptovaluutade kasutamist spordiennustustes?

Mõistke regulatiivset maastikku, uurides, kuidas erinevad jurisdiktsioonid võivad mõjutada krüptovaluutade seaduslikkust ja aktsepteerimist espordikihlvedude valdkonnas.

8 parimat spordiennustuse näpunäidet paremate koefitsientide saavutamiseks

8 parimat spordiennustuse näpunäidet paremate koefitsientide saavutamiseks

Tere tulemast põnevasse spordiennustuste maailma! Kui olete algaja, on see põhjalik juhend teie jaoks kohandatud. See on täis praktilisi näpunäiteid ja teadmisi, mis aitavad teil teha teadlikke otsuseid ja parandada oma koefitsiente spordiennustustes. Enne kui sukeldume, on siin üleskutse tegevusele: külastage eSportRankerit, et tutvuda nende soovitatavate e-spordikasiinode nimekirjaga. See platvorm on suurepärane lähtepunkt siin omandatud teadmiste rakendamiseks.

Espordiennustused vs online-kasiinomängud: selge võrdlus

Espordiennustused vs online-kasiinomängud: selge võrdlus

Tänapäeva Interneti-hasartmängude reaalsus on see, et see pakub lõputult võimalusi. Mängijad saavad panustada spordi- ja kasiinomängudele üsna lihtsalt. Samuti on hasartmängusõpradel alati rohkem kui piisavalt. 

Esport vs. spordiennustused: põhjalik võrdlus

Esport vs. spordiennustused: põhjalik võrdlus

Tere tulemast kihlveo põnevasse valdkonda, kus kirg spordi ja espordi vastu kohtub ootuse ja strateegia põnevusega. Kui olete algaja, kes astub sellesse elavasse maailma, ootab teid ees valgustav teekond. See juhend on koostatud selleks, et aidata teil mõista esport-ennustuse ja traditsioonilise spordiennustuse vahelisi nüansse. Seda juhendit uurides ärge unustage külastada EsportsRankerit, et saada kaasahaaravat kogemust ja saada valdkonna parimaid nõuandeid. Nende populaarseimad saidid on suurepärane lähtepunkt tegevustesse sukeldumiseks.

Fortnite'i e-spordiennustuste juhend algajatele

Fortnite'i e-spordiennustuste juhend algajatele

Tere tulemast Fortnite'i eSportsi kihlveo adrenaliiniga laetud valdkonda! Olenemata sellest, kas olete mänguentusiast või kogenud panustaja, see algaja juhend on teie pass Fortnite'i võistlustel panustamise läbi ja lõhki mõistmiseks. Alates mängijastatistika dešifreerimisest kuni strateegiliste panustamise näpunäideteni – oleme teiega seotud. Kas olete valmis oma mängukogemust tõstma? Võtke ette ja uurige meie soovitatud kasiinovalikuid eSportsRankeri top-loendis – seal ootab Fortnite’i kihlveo põnevus!

Millised on Aasias kõige populaarsemad e-spordi tiitlid, millele panustada?

Millised on Aasias kõige populaarsemad e-spordi tiitlid, millele panustada?

Tere tulemast Esportsi põnevasse maailma Aasias, dünaamilisse ja haaravasse universumisse, kus videomängude põnevus kohtub kihlveo strateegilise valdkonnaga. Kui olete kirglik mängimise vastu ja soovite kihlveo võimalusi uurida, olete jõudnud ideaalsesse kohta. Esport ei ole ainult meelelahutus; see on arenev maastik, mis pakub ainulaadset segu kaasamisest ja võimalustest nii kogenud panustajatele kui ka uutele tulijatele. Sellesse elavasse maailma astudes kaaluge reisi alustamiseks EsportsRankeri parimate kasiinode külastamist. Valmistuge, et süveneda parimatesse esportmängudesse, mis köidavad kihlveotegijaid kogu Aasias aastal 2024!

Millised on parimad e-spordi tiitlid, millele peaksite panustama?

Millised on parimad e-spordi tiitlid, millele peaksite panustama?

Espordimaailm laieneb iga päev, kuna rohkem inimesi mänge vaatab ja neist osa võtab. Seoses e-spordiürituste laienemisega on aga viimaste trendidega kaasas käimiseks kohanenud veel üks äri. Esports kihlveod on just kihlveoäris saadaval, nii et innukad mängijad, mängijad ja panustajad saavad oma lemmiküritustelt raha teenida. Kui olete huvitatud e-spordile panustamisel kätt proovimast, on alljärgnev nimekiri parimatest e-spordist, mis on praegu selles sektoris kõige populaarsemad.

Mis on Interneti-spordi saidid ja miks peaksite neid külastama?

Mis on Interneti-spordi saidid ja miks peaksite neid külastama?

Tere tulemast e-spordikihlvedude dünaamilisse valdkonda, kus võistlusmängude põnevus ühtlustub strateegiliste panuste põnevusega. Algajana sellel põneval maastikul navigeerides olete võimaluste maailma avamise äärel. Espordiennustused, eriti veebikasiinode kaudu, on saanud olulise hoo sisse, pakkudes ainulaadset ja kaasahaaravat viisi oma lemmikmängude virtuaalsesse areenisse sukeldumiseks.

Mis on Overwatchi panustamine: mugav juhend algajatele

Mis on Overwatchi panustamine: mugav juhend algajatele

Interneti-spordikihlvedudel on omajagu väljakutseid. Overwatchi kihlveo defineerimine võib olla keeruline, kuna paljud operaatorid ja kõik peavad erinevates mängurežiimides ja -võimalustes päästikupunktidest aru saama.

Mis on eSpordi treenerid ja mida nad teevad?

Mis on eSpordi treenerid ja mida nad teevad?

Kui olete e-spordist huvitatud, olete võib-olla märganud treeneri postitust ülikoolis või väiksemas rohujuuretasandi organisatsioonis. Võite küsida: "Mis on e-sporditreenerid või sporditreenerid ja miks on need mängutööstuse jaoks nii olulised?"

Mis on parimad spordiennustuste boonused?

Mis on parimad spordiennustuste boonused?

Esporditööstus kasvab pidevalt. Kuna kõik näitajad viitavad positiivsele tulevikule, on see tööstus pälvinud tohutut tähelepanu erinevatest osapooltest, mille hulgas on võtmetähtsusega online-kihlveotööstus.

Parimad e-spordi kihlvedude näpunäited CS:GO jaoks

Parimad e-spordi kihlvedude näpunäited CS:GO jaoks

Kas olete valmis sukelduma põnevasse CS:GO kihlveomaailma? See on teekond, mis tõotab nii põnevust kui ka väljakutseid, mis sobib ideaalselt kõigile, kes soovivad oma e-spordi kogemusele täiendavat põnevust lisada. Olenemata sellest, kas olete kogenud mängija või e-spordi vallas uus, see artikkel on teie põhjalik juhend CS:GO matšidele teadlike panuste tegemiseks. Parema jalaga alustamiseks soovitan tungivalt külastada EsportsRankeri kõrgeima reitinguga saiti. See annab teile kihlveoteekonna alustamiseks kindla aluse ja ajakohase teabe.

Põhjalik juhend Valorant e-spordi võistlustele panustamiseks

Põhjalik juhend Valorant e-spordi võistlustele panustamiseks

Riot Gamesi uusim tiitel Valorant näeb võistlusmängude ringkonnas palju tegevust. Tõenäoliselt on kihlveoentusiastid näinud oma eelistatud kihlveokontori e-spordi turgude kasvu ning Valorant on tõenäoliselt üks saadaolevatest mängudest.