Mis on Overwatchi panustamine: mugav juhend algajatele

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
Fact CheckerTomas NovakFact Checker

Interneti-spordikihlvedudel on omajagu väljakutseid. Overwatchi kihlveo defineerimine võib olla keeruline, kuna paljud operaatorid ja kõik peavad erinevates mängurežiimides ja -võimalustes päästikupunktidest aru saama.

Isegi seda kõike silmas pidades on Overwatchi panustamine endiselt keeruline. See on keeruline mäng, milles mängitavate muutujate arvukuse tõttu on sageli raske kindlaks määrata parimat tegevussuunda.

Siin me sisestame pildi. See on meie professionaalne juhend Overwatchi võrguennustuste kohta ning mõned ideed ja taktikad selle tõhusaks tegemiseks. Enne esimese Overwatchi panuse tegemist jätkake lugemist, et õppida kõike, mida vajate.

Mis on Overwatchi panustamine: mugav juhend algajatele

Mis on Overwatch?

Overwatch on maailmakuulsa mänguarendaja Blizzard Entertainmenti looming. Mäng ühendab MOBA-de (nt Dota ja League of Legends) aspekte traditsiooniliste esimese isiku tulistamismängudega. Overwatch on huvitav e-spordi vaatamine, mis on üks tegureid, miks tiitel on espordiennustustes silmapaistev.

Blizzard avaldas Overwatchi järge 4. oktoobril 2022. Overwatch 2 sisaldas mitmeid uusi funktsioone ja värskendusi ning mõningaid uusi kangelasi. Nagu CS: GO kihlveod, on ka Overwatch 2-l meeskonna koosseisus kogu matšide jooksul olulisi nihkeid, mistõttu on see suurepärane kandidaat reaalajas panustamiseks. Overwatch 2 on potentsiaalne kullakaevandus väärt panustajatele, kes tunnevad mängu ja meeskondi ning oskavad ennustada, mis juhtub.

Varem 6v6 matšid on nüüd 5v5, mis muudab üksikute mängijate esitused oluliselt olulisemaks. Muud märkimisväärsed uuendused ja täiendused hõlmavad kuut uut kaarti, sealhulgas New Queen Street, Colosseo, Circuit Royal Esperança, Midtown ja Parasoa. Mõned neist kaartidest sisaldavad uut mängurežiimi Push. Overwatch 2-l on nüüd Apex Legendsiga sarnane pingimehhanism.

Kas Overwatchile tasub panustada?

On ikka veel kahtlusi, kas OW2 stimuleerib laienemist Overwatch online kihlveod. Sellegipoolest, kuna Overwatch 2 väljalase on tasuta mängitav, tundub loogiline eeldada, et mängu mängijate baas oluliselt laieneb. Mängu edu e-spordis võib tuleneda selle tõusvast profiilist mänguringkondades.

Overwatch on alati olnud halva jõudluse jaoks andestamatu mäng. Kuna Overwatch 2 võistlusi mängitakse pigem 5v5 kui 6v6 põhimõttel, võivad väikseimad muudatused mängu tulemust tohutult mõjutada. See põhjustab Overwatchi mängutulemustes tavapärasest suuremaid kõikumisi, kuid lemmikud näivad siiski olevat enamikus sarjades ülekaalus. Kuid ülaltoodud tegureid arvesse võttes on häired siiski tõenäolised. See kehtib eriti Overwatch League, kus meeskondade nimekirjad kipuvad olema suuremad.

Overwatchi kihlvedude samm-sammuline juhend

Teeme selle osa lühidalt. Siin on viie lihtsa sammuga kuidas panustada Overwatchis:

  1. Valige usaldusväärne ja turvaline e-spordiraamat mis sisaldab Overwatchi võrguennustusi.
  2. Kui olete Overwatchi kihlvemissaidi kasuks otsustanud, minge registreerumislehele ja esitage vajalik teave. Pidage meeles, et peate hiljem midagi kinnitama ja kinnitama, seega kasutage oma faktiteavet.
  3. Järgmine samm on leida matš või mängud, millele soovite panustada. Kuna teile meeldib Overwatchis panuseid teha, võiksite minna OWL-i (Overwatch League) kihlvedude turule.
  4. Ärge järgige oma instinkte pärast seda, kui olete avastanud paljutõotava vaste. Siit saate teada nii palju kui võimalik statistika, meeskonna ja mis tahes koosseisu muudatuste või kohanduste kohta, mida rühm võib teha. Kui leiate mõlema meeskonna kohta võimalikult palju teavet, saate teha teadlikuma valiku.
  5. Kui olete otsustanud, hinnake riski ja pange raha sisse. Makseekraanile pääsete, kui valite sissemakse nupu (või midagi sarnast). Valige oma lemmik makseviis, sisestage soovitud maksesumma ja jätkake nõutava autoriseerimisega.
  6. Overwatchi võrguennustuse viimane etapp on lihtne. Naaske teises etapis valitud matši juurde, valige oma lemmikpanuse tüüp, määrake oma panus ja klõpsake nuppu "Pane panus" või midagi sarnast. Nüüd peate vaid vaatama, kas teie panus läheb korda.

Levinud Overwatchi panuse tüübid

Sa võid teha mitu erinevat panust Overwatchi matšidele ja turniiridele. Parimad Overwatchi kihlvemissaidid pakuvad järgmist tüüpi panuseid:

1. Turniiri võitja

Seda tüüpi panus, mida nimetatakse "otseseks", tehakse võistluse võimaliku tšempioni peale. See nõuab head otsustusvõimet ja mõistmist konkureerivate meeskondade tugevuste ja puuduste kohta. Selle panuse tegemine on aga üsna lihtne.

2. Mängu võitja

Jällegi, see on üsna tavaline panus. Kõik, mida pead tegema, on valida, kumb pool individuaalse matši võidab. Jällegi, hoolimata selle panuse näilisest lihtsusest, on vajalik iga meeskonna tugevate külgede ja hiljutise vormi tundmine. Saate teha ühele panussedelile mitu sellist panust. See "akumulaatori" või "parlay" nime all tuntud strateegia sobib ideaalselt turniiri varase vooru lemmikutele panustamiseks ja on saadaval enamikel Overwatchi kihlveosaitidel.

3. Kaardi võitja

Ülevaatamise matšid võib jagada kaartideks. See on koht, kus panustate sellel poolel, mille arvate, et võidab teatud kaardi. Samuti võite panustada sellele, kui palju kaarte usute, et mõni pool kohtumises võidab. Teine võimalus mängus võidetud kaartide arvule panustada on mängida kaardi händikäpi turgudel.

4. Kaardid kokku

See on panus selle kohta, mitu kaarti üks meeskond kokkuvõttes võidab. See ei erine jalgpalli- või jäähokimängus löödud väravate koguarvule panustamisest.

4. Live-ennustus

Live-ennustus, mida mõnikord nimetatakse mängusiseseks panuseks, on reaktiivne panustamise formaat populaarne võistluslikes videomängudes nagu Overwatch. Sellel tasemel panustamine ei vaja ainult Overwatchi laialdast tundmist, vaid ka kiiret ja väledat arutluskäiku. Parim oleks, kui prooviksite seda siis, kui olete Overwatchi võrguennustustega pisut rohkem harjutanud. Kui see on panus, mida soovite teha, peaksite otsima Overwatchi kihlveosaite, mis seda pakuvad.

Näpunäiteid tõhusa Overwatchi panustamisstrateegia jaoks

Overwatchi võrguennustuste võidustrateegia väljatöötamisel võite järgida samu ideid traditsiooniliste spordiennustuste puhul. Paljudes aspektides on Overwatchis panustamine võrreldav teiste meeskonnaspordialadega. Siin on mõned lihtsad tehnikad, mida saate rakendada võitva Overwatchi spordiennustusstrateegia väljatöötamiseks.

Tea, kuidas kangelased töötavad

Overwatch on esimese isiku tulistamismäng, kus mängijate meeskonnad täidavad erinevate kangelaste rolle. Igal kangelasel on oma tugevad ja nõrgad küljed ning iga tegelase eeliste ja puuduste mõistmine on Overwatchi kihlveo kõige olulisem komponent. Tegelaste kompositsioonide uurimine on kõige olulisem õppetund, kui soovite teada, kuidas Overwatchile panustada.

Need kangelased on loodud konkreetsetes olukordades konkreetsete kangelaste vastu kasutamiseks. Teil on mängueelse strateegia ja panustamisotsuste osas ülekaal, kui teate, milliseid loendureid otsida. Kuna Overwatchi reaalajas kihlveo voogu sisenemine ilma kangelastega tutvumata on üks halvimaid ideid, mida oleme kunagi kuulnud, on see meie Overwatchi kihlveojuhendis ülimuslik.

Lisaks on mängijatel lubatud kogu mängu jooksul igal ajal kangelasi vahetada, nii et saate jälgida, kes mängib ja kes võib olla teie pilet Overwatchi händikäpiga panustamise vihjele. Üks korrigeerimine võib teie panuse tingimusi drastiliselt mõjutada, seega jälgige võimalikke väljamaksevõimalusi, kui teie panussedel läheb halvasti.

Tehke oma kodutööd mängijate ja meeskondade kohta

Edukad mängurid mõistavad, et teave on nende edu võti. Kui soovite teha Overwatchi kihlveo osas mõistlikke otsuseid, peate olema kursis kõigi Overwatchi universumi praeguste arengutega. Isegi suhteliselt triviaalsed kuulujutud võivad mõnikord olla väärtuslikud. Võite uurida ka ressursse, näiteks Overwatchi kihlveopostitust Reddit.

Proovige mängu ise

Overwatchi mängimine võib anda mängust märkimisväärse ülevaate, samamoodi nagu jalgpall aitab teil paremini mõista, kuidas edukalt panustada. Sel viisil saate ülevaate mängitavate tegelaste võimetest. Samuti võib see näidata teile, kuidas eliitmängijad teatud stsenaariumide korral käituvad.

Viimased mõtted

Overwatchile panustamine võib olla väga lõbus. Kui panustate aega ja vaeva, et teha teadlikke panuseid, on saadaval palju potentsiaalseid väljamakseid. Kui kavatsete panustada Overwatchile, peaksite teadma mängu ja selle mängimise kohta palju, nagu ka kõigi teiste kihlvedude puhul.

Lisaks tutvu paljude võimalike Overwatchi mängu või turniiri panustega. Overwatchi kihlveo edu saavutamiseks peate teadma, mis kogukonnas toimub, ja omama süsteemi oma rahaliste vahendite jälgimiseks. Kui järgite seda ekspertjuhendit, saavutate Overwatchi panustamises tõenäoliselt edu.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Mis on Overwatchi panustamine ja kuidas see toimib?

Overwatchi panustamine hõlmab panuste tegemist Overwatchi mängumatšide tulemuste peale, tavaliselt professionaalsetel e-spordi turniiridel ja liigades.

Milliseid panuseid saan Overwatchi matšidele teha?

Overwatchi kihlveo puhul saate teha erinevat tüüpi panuseid, nagu matši võitja, sarja võitja, kaardivõitja ja ennustuspanused, nagu esimene tapmine või punktide kogusumma.

Kas Overwatchi panustamine sobib algajatele?

Jah, Overwatchi panustamine võib sobida ka algajatele, eriti kui nad alustavad põhipanustega ning õpivad järk-järgult mängu ja panustamisstrateegiate kohta rohkem teada.

Kuidas valida Overwatchi kihlvedude jaoks usaldusväärne sait?

Usaldusväärse Overwatchi kihlveosaidi valimine hõlmab litsentside, kasutajate arvustuste, saadaolevate kihlveovalikute ja veebisaidi turvalisuse kontrollimist.

Kas ma saan Overwatchis panustades raha teenida?

Kuigi Overwatchis panustamisega on võimalik raha teenida, on vaja mängust head arusaamist, nutikaid panustamisstrateegiaid ja distsiplineeritud pangarolli haldamist.

8 parimat spordiennustuse näpunäidet paremate koefitsientide saavutamiseks

8 parimat spordiennustuse näpunäidet paremate koefitsientide saavutamiseks

Tere tulemast põnevasse spordiennustuste maailma! Kui olete algaja, on see põhjalik juhend teie jaoks kohandatud. See on täis praktilisi näpunäiteid ja teadmisi, mis aitavad teil teha teadlikke otsuseid ja parandada oma koefitsiente spordiennustustes. Enne kui sukeldume, on siin üleskutse tegevusele: külastage eSportRankerit, et tutvuda nende soovitatavate e-spordikasiinode nimekirjaga. See platvorm on suurepärane lähtepunkt siin omandatud teadmiste rakendamiseks.

Espordiennustused vs online-kasiinomängud: selge võrdlus

Espordiennustused vs online-kasiinomängud: selge võrdlus

Tänapäeva Interneti-hasartmängude reaalsus on see, et see pakub lõputult võimalusi. Mängijad saavad panustada spordi- ja kasiinomängudele üsna lihtsalt. Samuti on hasartmängusõpradel alati rohkem kui piisavalt. 

Esport vs. spordiennustused: põhjalik võrdlus

Esport vs. spordiennustused: põhjalik võrdlus

Tere tulemast kihlveo põnevasse valdkonda, kus kirg spordi ja espordi vastu kohtub ootuse ja strateegia põnevusega. Kui olete algaja, kes astub sellesse elavasse maailma, ootab teid ees valgustav teekond. See juhend on koostatud selleks, et aidata teil mõista esport-ennustuse ja traditsioonilise spordiennustuse vahelisi nüansse. Seda juhendit uurides ärge unustage külastada EsportsRankerit, et saada kaasahaaravat kogemust ja saada valdkonna parimaid nõuandeid. Nende populaarseimad saidid on suurepärane lähtepunkt tegevustesse sukeldumiseks.

Fortnite'i e-spordiennustuste juhend algajatele

Fortnite'i e-spordiennustuste juhend algajatele

Tere tulemast Fortnite'i eSportsi kihlveo adrenaliiniga laetud valdkonda! Olenemata sellest, kas olete mänguentusiast või kogenud panustaja, see algaja juhend on teie pass Fortnite'i võistlustel panustamise läbi ja lõhki mõistmiseks. Alates mängijastatistika dešifreerimisest kuni strateegiliste panustamise näpunäideteni – oleme teiega seotud. Kas olete valmis oma mängukogemust tõstma? Võtke ette ja uurige meie soovitatud kasiinovalikuid eSportsRankeri top-loendis – seal ootab Fortnite’i kihlveo põnevus!

Krüptovaluutade kasutamise plussid ja miinused espordiennustustes

Krüptovaluutade kasutamise plussid ja miinused espordiennustustes

Krüptorahad on juba mõnda aega olnud paljude inimeste huultel. Mida rohkem inimesi nendest digitaalsetest valuutadest teada saab, seda enam entusiastlikumaks nad neid äri- ja isiklikes asjades kasutama hakkavad. Kuid nagu iga muu hea asja puhul, krüptovaluutade panused neil on oma varjukülg, eriti kui kasutate neid e-spordi kihlvedude jaoks. 

Millised on Aasias kõige populaarsemad e-spordi tiitlid, millele panustada?

Millised on Aasias kõige populaarsemad e-spordi tiitlid, millele panustada?

Tere tulemast Esportsi põnevasse maailma Aasias, dünaamilisse ja haaravasse universumisse, kus videomängude põnevus kohtub kihlveo strateegilise valdkonnaga. Kui olete kirglik mängimise vastu ja soovite kihlveo võimalusi uurida, olete jõudnud ideaalsesse kohta. Esport ei ole ainult meelelahutus; see on arenev maastik, mis pakub ainulaadset segu kaasamisest ja võimalustest nii kogenud panustajatele kui ka uutele tulijatele. Sellesse elavasse maailma astudes kaaluge reisi alustamiseks EsportsRankeri parimate kasiinode külastamist. Valmistuge, et süveneda parimatesse esportmängudesse, mis köidavad kihlveotegijaid kogu Aasias aastal 2024!

Millised on parimad e-spordi tiitlid, millele peaksite panustama?

Millised on parimad e-spordi tiitlid, millele peaksite panustama?

Espordimaailm laieneb iga päev, kuna rohkem inimesi mänge vaatab ja neist osa võtab. Seoses e-spordiürituste laienemisega on aga viimaste trendidega kaasas käimiseks kohanenud veel üks äri. Esports kihlveod on just kihlveoäris saadaval, nii et innukad mängijad, mängijad ja panustajad saavad oma lemmiküritustelt raha teenida. Kui olete huvitatud e-spordile panustamisel kätt proovimast, on alljärgnev nimekiri parimatest e-spordist, mis on praegu selles sektoris kõige populaarsemad.

Mis on Interneti-spordi saidid ja miks peaksite neid külastama?

Mis on Interneti-spordi saidid ja miks peaksite neid külastama?

Tere tulemast e-spordikihlvedude dünaamilisse valdkonda, kus võistlusmängude põnevus ühtlustub strateegiliste panuste põnevusega. Algajana sellel põneval maastikul navigeerides olete võimaluste maailma avamise äärel. Espordiennustused, eriti veebikasiinode kaudu, on saanud olulise hoo sisse, pakkudes ainulaadset ja kaasahaaravat viisi oma lemmikmängude virtuaalsesse areenisse sukeldumiseks.

Mis on eSpordi treenerid ja mida nad teevad?

Mis on eSpordi treenerid ja mida nad teevad?

Kui olete e-spordist huvitatud, olete võib-olla märganud treeneri postitust ülikoolis või väiksemas rohujuuretasandi organisatsioonis. Võite küsida: "Mis on e-sporditreenerid või sporditreenerid ja miks on need mängutööstuse jaoks nii olulised?"

Mis on parimad spordiennustuste boonused?

Mis on parimad spordiennustuste boonused?

Esporditööstus kasvab pidevalt. Kuna kõik näitajad viitavad positiivsele tulevikule, on see tööstus pälvinud tohutut tähelepanu erinevatest osapooltest, mille hulgas on võtmetähtsusega online-kihlveotööstus.

Parimad e-spordi kihlvedude näpunäited CS:GO jaoks

Parimad e-spordi kihlvedude näpunäited CS:GO jaoks

Kas olete valmis sukelduma põnevasse CS:GO kihlveomaailma? See on teekond, mis tõotab nii põnevust kui ka väljakutseid, mis sobib ideaalselt kõigile, kes soovivad oma e-spordi kogemusele täiendavat põnevust lisada. Olenemata sellest, kas olete kogenud mängija või e-spordi vallas uus, see artikkel on teie põhjalik juhend CS:GO matšidele teadlike panuste tegemiseks. Parema jalaga alustamiseks soovitan tungivalt külastada EsportsRankeri kõrgeima reitinguga saiti. See annab teile kihlveoteekonna alustamiseks kindla aluse ja ajakohase teabe.

Põhjalik juhend Valorant e-spordi võistlustele panustamiseks

Põhjalik juhend Valorant e-spordi võistlustele panustamiseks

Riot Gamesi uusim tiitel Valorant näeb võistlusmängude ringkonnas palju tegevust. Tõenäoliselt on kihlveoentusiastid näinud oma eelistatud kihlveokontori e-spordi turgude kasvu ning Valorant on tõenäoliselt üks saadaolevatest mängudest.