Põhjalik juhend Valorant e-spordi võistlustele panustamiseks

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
Fact CheckerTomas NovakFact Checker

Riot Gamesi uusim tiitel Valorant näeb võistlusmängude ringkonnas palju tegevust. Tõenäoliselt on kihlveoentusiastid näinud oma eelistatud kihlveokontori e-spordi turgude kasvu ning Valorant on tõenäoliselt üks saadaolevatest mängudest.

Teie otsing Valoranti kihlveo kohta teabe saamiseks lõpeb siin. Sellest ekspertjuhendist saate teada, et Valorant on e-spordikihlvedude entusiastide seas palju meeltmööda, kuna see ühendab esimese isiku tulistamismängu ja lahinguareeni mängukomponente. Kindel haare mängust on iga eduka lähenemise selgroog Valoranti kihlvedudele, nagu igale teisele panustamisspordile. Lisateabe saamiseks jätkake lugemist.

Põhjalik juhend Valorant e-spordi võistlustele panustamiseks

Esimene asi, mida peate Valorantile panustamise õppimisel tegema, on mõista, kuidas mäng toimib ja kuidas pool võidab või kaotab.

Valoranti matšis lähevad vastamisi viis mängijat veel viiega.

Saadaval on mitu mängitavat tegelast, mida nimetatakse agentideks, ja iga meeskond peab valima neist viis. Igal agendil on ainulaadsed oskused, mida saab strateegiliselt rakendada, näiteks suitsugranaadid, Molotovi kokteilid ja tervendamine. Võidu võti on valida aineid, mis suudavad luua võimsaid kombinatsioone.

Agendi võimed eksisteerivad peamiselt mängu arsenali täiustamiseks. Saadaval on lai valik relvi. Saadaval on püstolid, SMG-d, vintpüssid ja snaiprid, nagu ka muud tüüpi relvad, mis on levinud esimese isiku tulistajatele.

Suhtlemiseks on mängusisene majandus. Võitmine teenib rohkem raha, kuid kaotamine kahjustab majandust. Et olla oma vaenlastega võrdsetel alustel, peate valdama majandusjuhtimise kunsti.

Mõlemad meeskonnad ründavad ja kaitsevad vaheldumisi mängu kahel poolajal. Edu saavutamiseks peavad ründajad asetama naelu (sarnaselt Counter Strike'i pommile) ühte kahest asukohast. Kaitsjad peavad hoidma need alad turvalisena ja neutraliseerima piiki, kui need on sinna paigaldatud.

Vastevorming on parim 25-st vaikimisi järjestamata režiimis. Mängu võidab esimene meeskond, kes võidab 13 vooru. Võistlusrežiimis peab võitnud meeskond võitma kahevoorulise edumaaga.

Valorantsed mängurežiimid

  • Hindamata: Kui otsite vähem konkurentsivõimelist Valoranti sobitamiskogemust, proovige hindamata. See mängurežiim ei mõjuta kaotanud meeskondade paremusjärjestusi. Kui pool võidab 13 järjestikust vooru parima 25-st formaadis, võidab ta matši.
  • Spike Rush: Spike Rush Game Mode on 80- või 100-sekundiline ringmäng, kus igal ründaval meeskonnaliikmel on Spike, mille mängijad peavad istutades aktiveerima. Iga mängija ülim võime saavutatakse ja jõukerad ilmuvad mänguväljale juhuslikult.
  • Surmamatš: Surmamatši režiimis võistlevad kümme mängijat kuue minuti jooksul tasuta kõigile; võitja määratakse selle järgi, kes kogub esimesena 30 tapmist.
  • Konkurentsivõimeline: Võistlusrežiim on Valoranti tavapärase 25-st parima matši järjestatud variant. Pärast viit matši võistlemist järjestatakse mängijate esitused, kusjuures Radiant on kõrgeim ja Iron madalaim.
Valorant

Valorant'i koefitsientide toimimise mõistmine on osa teie Valorant kihlveostrateegia tuumast.

Valorantsed panustamiskoefitsiendid esitatakse sageli Ameerika koefitsientidena, mis on näidatud arvuna proportsionaalselt -100-ga. Tõenäosus, et meeskond võidab, mõjutab neid näitajaid tohutult. Allajääjaid tähistab pluss (+) sümbol, lemmikud aga negatiivse (-) märgiga.

Siin on näide sellest, millised Valoranti koefitsiendid võiksid välja näha: Cloud9 -175 vs. Surematud +150.

Ülaltoodud koefitsientide põhjal on Cloud9 matši lemmik. Negatiivsele märgile järgneb summa, mis tuleks 100 dollari kasumi teenimiseks läbi mängida. Kui saate näiteks 175 dollarit ja võidate, on teie kasum 100 dollarit.

Ja vastupidi, plussmärk näitab, et surematud on selle matši allajääjad. Siin näitavad koefitsiendid, kui palju võite 100-dollarise panuse korral võita. Panusta 100 dollarit ja saad 150 dollarit kasumit.

Panustajad peaksid teadma, et koefitsiendid kõiguvad regulaarselt ja varieeruvad olenevalt spordiennustusest veidi. Vaadake meie Soovitatavad spordiennustuse saidid kui teil on segadus, kuhu panustada või ostate lihtsalt uut kihlveokontorit.

Image

Valorantsed panustamise tüübid

Kui olete oma Valoranti panustamisstrateegiat lihvinud, peate nüüd õppima, millised panused teid Valorantile panustamisel ootavad. Selle asjatundliku Valoranti kihlveojuhendi selles jaotises käsitletakse panusetüüpe, mida enamik e-spordi kihlveosaite Valoranti jaoks pakub.

Mängu võitja

Mängu võitjad on Valoranti kõige elementaarsemad panustamise valikud. See on traditsiooniline "vali võitja" panus. Võitmiseks tuleb vaid ennustada võidukat meeskonda. Võib kindlalt väita, et matšivõitjad on kõige populaarsem panusetüüp, olenemata sellest, kas mängite üksikmängu või akumulaatorit.

Õige skoor

Nende panuste võitmiseks peate ennustama mängu lõpptulemust. Õige skoori panused võib Valorant'is jagada kahte tüüpi: kaardipõhised ja mängupõhised.

Kaardipõhine õige punktisumma nõuab konkreetse kaardi tulemuse edukat ennustamist (nt 13-9 surematute jaoks kaardil 1). Mängupõhine õige skoor palub täpselt prognoosida antud matši tulemust (nt Cloud9 puhul 2-1). Õige skoori panuseid on üldiselt kurikuulsalt raske maksta.

Ringide või kaartide koguarv

Üle/alla panused kaartide või voorude arvu kohta mängitakse sarnaselt õigete skoori panuste puhul ühe olulise erinevusega. Lõppskoori arvamise asemel peate ennustama, mitu kaarti või vooru antud matšis mängitakse.

Kihlveokontorid teevad hiljutiste tulemuste (ja muude mõõdikute) põhjal haritud ennustuse ning teie ülesanne on ennustada, kas lõplik kaardi/voorude arv on sellest arvust suurem või väiksem.

Enamik abistab või tapab

See Valorant panustamisvõimalus on suhteliselt lihtne. Selle panuse võitmiseks peate õigesti ennustama, milline mängija registreerib matši jooksul kõige rohkem tapmisi (või soovi korral resultatiivseid sööte). See e-spordipakkumine on riskantne, kuid see võib end ära tasuda, kui tunnete end Valoranti konkurentsitiheda mängukogukonnaga.

Püstolipadrunite võitmiseks

Püstolipadrunid on mõlema poole avapadrunid. Seega on Valorant matšis esimene ja kolmeteistkümnes kaart tuntud kui "püstolipadrun". Need mõjutavad oluliselt kahte järgmist vooru ja võivad koefitsiente märkimisväärselt muuta mis tahes meeskonna kasuks. See on põhjus, miks meeskonnad teevad täiendavat tööd püstolipadrunite täiustamiseks ja miks neile panustamine on nii populaarne.

Nüüd, kui mõistate, kuidas Valorantile panustada, võite olla huvitatud Valorant eSport turniiri leidmine, millele panustada. Mitmed turniirid on juba maailmas toimunud, kuigi mäng on veel suhteliselt noor.

Seni on nimekirjas ainus turniir VCT Champions Tour 2022: Game Changers Championship, mis peetakse Berliinis 15.–20. novembrini.

Pidage meeles, et mõned neist kuupäevadest võivad muutuda. Valorant pole mitte ainult suhteliselt uus lisand võrgumängude maailmale, vaid ka maailmas on nüüd tegemist COVID-19 pandeemiaga. Nende ebatavaliste asjaolude tõttu on mitmed suuremad e-sporditurniirid pidanud viimase hetke ajakavasid korrigeerima.

Valorant esports kogukond pole veel suuri korduvaid üritusi korraldanud. Võite olla kursis, külastades Valoranti kihlveokontorit. Kuna see laieneb kiiresti, jääb praegune mängijabaas endiselt olematuks selle ees, milline see tulevikus olema saab.

Viimased Mõtted

Valorant on veel suhteliselt noor mäng, nagu alguses märgitud. Seni oleme näinud vaid käputäis suuremaid sündmusi, millest mõne puhul on panustamistegevust olnud väga vähe.

Hea uudis on see, et mängu võistluskultuur näib kenasti küpsevat. Samuti on stseeniga liitunud paljud endised CSGO-professionaalid ja teised konkureerivast esimese isiku tulistamismaailmast. Siin on ka palju värsket talenti. Lõpuks haarab mäng järgmise espordilootuse ringi.

See on Valoranti hasartmängutööstuse jaoks fantastiline uudis, sest kihlveokontorite riskijuhtimismeeskonnad pööravad igakülgset katvust arendades suurt tähelepanu pikaajalisele jätkusuutlikkusele.

Kui rääkida igivanast päringust "kuidas Valorantile panustada", siis oleme kindlad, et oleme käsitlenud kõiki aluseid. Muidugi on palju täiendavaid keerukamaid ideid ja kontseptsioone. Kuna meie Valoranti kihlveoõpetus on suunatud uustulnukatele, püüdsime teha kõik võimalikult sirgjooneliselt ja lühidalt.

Palju õnne teile Valoranti kihlveoseiklustes.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Mis on Valorant?

Valorant on tasuta mängitav 5v5 karakteripõhine taktikaline tulistamismäng, mille on välja töötanud ja avaldanud Riot Games. Mäng ilmus 2020. aastal ja sellest sai kiiresti üks populaarsemaid e-spordimänge maailmas. Valorant on tempokas ja strateegiline mäng, mis nõuab mängijatelt oma võimete ja meeskonnatöö kasutamist, et vastastest üle mängida.

Kuidas Valorant eSportsi kihlveod töötavad?

Valorant eSportsi kihlveod on Valorant eSportsi matšide tulemuste peale raha panustamise protsess. Panuseid saab teha mitut erinevat tüüpi, näiteks matši võitja panused, händikäpi panused ja kaartide kogupanused.

Kus saan panustada Valorant eSportsile?

Valorant eSportsi kihlvedusid pakuvad mitmed erinevad online-spordiennustused. Mõned kõige populaarsemad spordiennustused on Betway, Pinnacle ja GGBet.

Millised on Valorant eSportsi populaarseimad turniirid?

Mõned kõige populaarsemad Valorant eSports turniirid on Valorant Champions Tour, First Strike Invitational ja VCT EMEA Challengers.

Millised on mõned näpunäited Valorant eSportsi panustamiseks?

Siin on mõned näpunäited Valorant eSportsi panustamiseks:

  • Tehke oma uurimistööd. Enne panuste tegemist veenduge, et teate matšis osalevaid meeskondi, mängijaid ja kaarte.
  • Ostke parimate koefitsientide saamiseks. Erinevad spordiennustused pakuvad samale mängule erinevaid koefitsiente.
  • Ärge panustage rohkem, kui saate endale lubada kaotada. Panusta ainult raha, mille kaotamist võid endale lubada, ja ära aja kunagi oma kaotusi taga.
8 parimat spordiennustuse näpunäidet paremate koefitsientide saavutamiseks

8 parimat spordiennustuse näpunäidet paremate koefitsientide saavutamiseks

Tere tulemast põnevasse spordiennustuste maailma! Kui olete algaja, on see põhjalik juhend teie jaoks kohandatud. See on täis praktilisi näpunäiteid ja teadmisi, mis aitavad teil teha teadlikke otsuseid ja parandada oma koefitsiente spordiennustustes. Enne kui sukeldume, on siin üleskutse tegevusele: külastage eSportRankerit, et tutvuda nende soovitatavate e-spordikasiinode nimekirjaga. See platvorm on suurepärane lähtepunkt siin omandatud teadmiste rakendamiseks.

Espordiennustused vs online-kasiinomängud: selge võrdlus

Espordiennustused vs online-kasiinomängud: selge võrdlus

Tänapäeva Interneti-hasartmängude reaalsus on see, et see pakub lõputult võimalusi. Mängijad saavad panustada spordi- ja kasiinomängudele üsna lihtsalt. Samuti on hasartmängusõpradel alati rohkem kui piisavalt. 

Esport vs. spordiennustused: põhjalik võrdlus

Esport vs. spordiennustused: põhjalik võrdlus

Tere tulemast kihlveo põnevasse valdkonda, kus kirg spordi ja espordi vastu kohtub ootuse ja strateegia põnevusega. Kui olete algaja, kes astub sellesse elavasse maailma, ootab teid ees valgustav teekond. See juhend on koostatud selleks, et aidata teil mõista esport-ennustuse ja traditsioonilise spordiennustuse vahelisi nüansse. Seda juhendit uurides ärge unustage külastada EsportsRankerit, et saada kaasahaaravat kogemust ja saada valdkonna parimaid nõuandeid. Nende populaarseimad saidid on suurepärane lähtepunkt tegevustesse sukeldumiseks.

Fortnite'i e-spordiennustuste juhend algajatele

Fortnite'i e-spordiennustuste juhend algajatele

Tere tulemast Fortnite'i eSportsi kihlveo adrenaliiniga laetud valdkonda! Olenemata sellest, kas olete mänguentusiast või kogenud panustaja, see algaja juhend on teie pass Fortnite'i võistlustel panustamise läbi ja lõhki mõistmiseks. Alates mängijastatistika dešifreerimisest kuni strateegiliste panustamise näpunäideteni – oleme teiega seotud. Kas olete valmis oma mängukogemust tõstma? Võtke ette ja uurige meie soovitatud kasiinovalikuid eSportsRankeri top-loendis – seal ootab Fortnite’i kihlveo põnevus!

Krüptovaluutade kasutamise plussid ja miinused espordiennustustes

Krüptovaluutade kasutamise plussid ja miinused espordiennustustes

Krüptorahad on juba mõnda aega olnud paljude inimeste huultel. Mida rohkem inimesi nendest digitaalsetest valuutadest teada saab, seda enam entusiastlikumaks nad neid äri- ja isiklikes asjades kasutama hakkavad. Kuid nagu iga muu hea asja puhul, krüptovaluutade panused neil on oma varjukülg, eriti kui kasutate neid e-spordi kihlvedude jaoks. 

Millised on Aasias kõige populaarsemad e-spordi tiitlid, millele panustada?

Millised on Aasias kõige populaarsemad e-spordi tiitlid, millele panustada?

Tere tulemast Esportsi põnevasse maailma Aasias, dünaamilisse ja haaravasse universumisse, kus videomängude põnevus kohtub kihlveo strateegilise valdkonnaga. Kui olete kirglik mängimise vastu ja soovite kihlveo võimalusi uurida, olete jõudnud ideaalsesse kohta. Esport ei ole ainult meelelahutus; see on arenev maastik, mis pakub ainulaadset segu kaasamisest ja võimalustest nii kogenud panustajatele kui ka uutele tulijatele. Sellesse elavasse maailma astudes kaaluge reisi alustamiseks EsportsRankeri parimate kasiinode külastamist. Valmistuge, et süveneda parimatesse esportmängudesse, mis köidavad kihlveotegijaid kogu Aasias aastal 2024!

Millised on parimad e-spordi tiitlid, millele peaksite panustama?

Millised on parimad e-spordi tiitlid, millele peaksite panustama?

Espordimaailm laieneb iga päev, kuna rohkem inimesi mänge vaatab ja neist osa võtab. Seoses e-spordiürituste laienemisega on aga viimaste trendidega kaasas käimiseks kohanenud veel üks äri. Esports kihlveod on just kihlveoäris saadaval, nii et innukad mängijad, mängijad ja panustajad saavad oma lemmiküritustelt raha teenida. Kui olete huvitatud e-spordile panustamisel kätt proovimast, on alljärgnev nimekiri parimatest e-spordist, mis on praegu selles sektoris kõige populaarsemad.

Mis on Interneti-spordi saidid ja miks peaksite neid külastama?

Mis on Interneti-spordi saidid ja miks peaksite neid külastama?

Tere tulemast e-spordikihlvedude dünaamilisse valdkonda, kus võistlusmängude põnevus ühtlustub strateegiliste panuste põnevusega. Algajana sellel põneval maastikul navigeerides olete võimaluste maailma avamise äärel. Espordiennustused, eriti veebikasiinode kaudu, on saanud olulise hoo sisse, pakkudes ainulaadset ja kaasahaaravat viisi oma lemmikmängude virtuaalsesse areenisse sukeldumiseks.

Mis on Overwatchi panustamine: mugav juhend algajatele

Mis on Overwatchi panustamine: mugav juhend algajatele

Interneti-spordikihlvedudel on omajagu väljakutseid. Overwatchi kihlveo defineerimine võib olla keeruline, kuna paljud operaatorid ja kõik peavad erinevates mängurežiimides ja -võimalustes päästikupunktidest aru saama.

Mis on eSpordi treenerid ja mida nad teevad?

Mis on eSpordi treenerid ja mida nad teevad?

Kui olete e-spordist huvitatud, olete võib-olla märganud treeneri postitust ülikoolis või väiksemas rohujuuretasandi organisatsioonis. Võite küsida: "Mis on e-sporditreenerid või sporditreenerid ja miks on need mängutööstuse jaoks nii olulised?"

Mis on parimad spordiennustuste boonused?

Mis on parimad spordiennustuste boonused?

Esporditööstus kasvab pidevalt. Kuna kõik näitajad viitavad positiivsele tulevikule, on see tööstus pälvinud tohutut tähelepanu erinevatest osapooltest, mille hulgas on võtmetähtsusega online-kihlveotööstus.

Parimad e-spordi kihlvedude näpunäited CS:GO jaoks

Parimad e-spordi kihlvedude näpunäited CS:GO jaoks

Kas olete valmis sukelduma põnevasse CS:GO kihlveomaailma? See on teekond, mis tõotab nii põnevust kui ka väljakutseid, mis sobib ideaalselt kõigile, kes soovivad oma e-spordi kogemusele täiendavat põnevust lisada. Olenemata sellest, kas olete kogenud mängija või e-spordi vallas uus, see artikkel on teie põhjalik juhend CS:GO matšidele teadlike panuste tegemiseks. Parema jalaga alustamiseks soovitan tungivalt külastada EsportsRankeri kõrgeima reitinguga saiti. See annab teile kihlveoteekonna alustamiseks kindla aluse ja ajakohase teabe.