Fortnite'i e-spordiennustuste juhend algajatele

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
Fact CheckerTomas NovakFact Checker

Tere tulemast Fortnite'i eSportsi kihlveo adrenaliiniga laetud valdkonda! Olenemata sellest, kas olete mänguentusiast või kogenud panustaja, see algaja juhend on teie pass Fortnite'i võistlustel panustamise läbi ja lõhki mõistmiseks. Alates mängijastatistika dešifreerimisest kuni strateegiliste panustamise näpunäideteni – oleme teiega seotud. Kas olete valmis oma mängukogemust tõstma? Võtke ette ja uurige meie soovitatud kasiinovalikuid eSportsRankeri top-loendis – seal ootab Fortnite’i kihlveo põnevus!

Fortnite'i e-spordiennustuste juhend algajatele

Nagu Beatles ja Beyonce, Fortnite'ist on saanud rahvusvaheline kinnisidee. Mäng toimub Maal, kus veider ilmastikunähtus on hävitanud peaaegu kogu inimkonna ning 100 mängijat võistlevad üksteisega (kas individuaalselt või meeskondades) ühel kaardil. Eesmärk on eemaldada mängust kõik teised mängijad.

Fortnite'i spordiennustused ei ole praegu nii tavalised kui suurte lööjate jaoks, nagu CS: GO, Dota 2 ja League of Legends. Paljud mängijad on Battle Royale'i mängudesse hüppamise suhtes ettevaatlikud, kuna levinud arusaam, et mänguväljad pole võrdsed. Näiteks relvade kudemine ja mahalaskmine on väga juhuslikud. Selle tulemusena saavad teatud mängijad teiste ees eelise, kui nad maanduvad asukohta, kus on palju kasulikke relvi ja varustust.

Veel üks asi on see, et battle royale'is saab isegi parimaid mängijaid kogu lahinguväljalt nuhkida, ilma et neil oleks ellujäämisvõimalust. See võib muuta professionaalsete mängijate analüüsid kasutuks, sest isegi parimaid neist võib halb õnn tabada.

Fortnite'i mehaanika ja mängimine

Fortnite'i mehaanika erineb märkimisväärselt teistest Battle Royale'i mängudest, nagu PUBG.

 • Sada inimest istuvad bussi ja suunduvad saarele – mängu "kaardile"
 • Mängu eesmärk on hankida tarvikuid, relvi ja laskemoona, hüpates bussist välja ja maandudes valitud kohas.
 • Mängijad võistlevad üksteisega kaardil, et pääseda esikohale. Mängijatel on võimalus minna üksi või moodustada meeskondi.
 • Üks Fortnite'i eripärasemaid omadusi on mängijate võimalus luua oma unikaalsed konstruktsioonid, kasutades mängusiseseid materjale. Konstruktsioonide kasutamine võib olla agressiivne või kaitsev. Osav ehitaja võib iga võitluse tasakaalu kõikuda.
 • Kaardil laiali puistatud pisikestest sinistest pudelitest saate korjata 25 kilpi ja suurematelt 50 kilpi.
 • Mänguala väheneb vahelduvalt (iga paari minuti järel) sündmus nimega Storm's Eye. See sunnib mängijaid end pidevalt varjama, pigem liikuma ja tegevuses osalema.
 • Lõppkokkuvõttes võidab see, kes veel püsti seisab.

Epic Gamesi iganädalane uuenduste ajakava tagab, et Fortnite'i meta muutub alati. Iga kord, kui mängu lisatakse uus relv, muutuvad optimaalsed ehitus- ja võidutehnikad sellele vastu. Uued sisuvärskendused annavad mängu edenemisele sügavust, andes mängijatele ja fännidele juurdepääsu erinevatele strateegiatele võidu saavutamiseks.

Mängijad saavad Fortnite'is valida paljude erinevate mängurežiimide hulgast, sealhulgas:

 • Solos režiimis võistleb kasutaja kuni 99 inimesega. Võitja on viimane, kes seisab.
 • Kaks mängijat saavad "duo" matšis koos töötada. Duomängus on võimalik moodustada viiskümmend kahest mängijast koosnevat meeskonda, kuid see pole kohustuslik. Kuid paaris olevatel isikutel on ka võimalus üksi toimida.
 • Mängutüübis Squads saavad mängijad moodustada kuni neljaliikmelisi meeskondi. Neljaliikmelisi gruppe ei tohi olla rohkem kui kakskümmend viis. Vastupidiselt soolodele, kui kolm teie meeskonnakaaslast kukuvad välja, võib neljas nad ikkagi ellu äratada.
 • Team Rumble režiimis võistlevad kaks 20-liikmelist meeskonda. Meeskond võidab, kui ta jõuab matšis esimesena 125 tapmiseni.
Fortnite

Fortnite'i panustamise tüübid

Oluline samm Fortnite'ile panustamise mõistmisel on saada teada, millised panused on saadaval. Fortnite'i panustamiskoefitsiendid on võrreldav NFL-iga ja muud spordialad. Battle Royale'i sündmuse koefitsientide ligikaudne jaotus võib välja näha järgmine:

Rahaliin

Seda panust kasutades võite panustada selle peale, kes teie arvates jõuab Battle Royale'i võistluse esikohale. See on kõrgete panustega hasartmäng, sest Battle Royale'i mängudes on sageli pahandusi ja sageli ei piisa 100-liikmelises grupis võitmiseks individuaalsest andest. Isegi kõige andekamat mängijat võib tabada ebaõnn, et teda tabatakse, isegi kui ta ei tea, kes tulistas. tema. Allpool on toodud Fortnite'i rahaliini koefitsientide näide.

Kõik osalejad saavad oma oma ainulaadsed koefitsiendid. Heitke pilk allolevale näitele:

 • Tfue +1350
 • Ninja +1600
 • MrSavage +1600
 • Dublid +1700
 • Mongraal +1800

Kuna Tfue koefitsient on madalaim, on ta selles matšis selge favoriit. Kõik teised sellest madalamal on allajääjad. Koefitsiendid võivad muutuda, kui võistlus läheneb, kui kihlveokontorid leiavad, et veeretab mõni teine ​​mängija.

Duode kui panustamisvõimaluse ainulaadse olemuse tõttu on selliste panuste koefitsient madalam kui soolode puhul. Te ei pea võitma panuseid 99 teise meeskonna vastu, kui teie panus mängib ainult 49 vastu.

Kuigi Stompy koefitsient on üksi kasutades +1600, paranevad need Tschinkeniga paaristades +800-ni.

Futuur/otsepanus

Selle panuse eesmärk on välja selgitada, kes väljub konkurentsist tervikuna. Otsesed panused on sama kõrge riskiga kui Moneyline panused, kui mitte rohkem. Meistrivõistluste esikolmikule võib samuti mängida.

Prop panused

Need panused keskenduvad mõne väiksema, mängu mittevõitva juhtumi tulemuste ennustamisele, mis toimuvad kogu matši jooksul. Levinud rekvisiitide panused hõlmavad seda, kes saab esimese tapmise, kõige rohkem tapmisi, matši kestust või kes lõpetab esikolmikus kindel Fortnite'i kihlveostrateegia.

Fortnite'i võistlustel pole nii palju võimalusi võistelda kui varem. Esimest korda Fortnite'i maailmameistrivõistlused peeti 2019. aastal ja jõudis pealkirjadesse, pakkudes rekordilise 30 miljoni dollari suuruse auhinnaraha. Pärast seda pole sarnast esinemist olnud ja toetajad kaotavad usu, et see tuleb iga uue aastaga tagasi. See aga ei tähenda, et Epic Games ei toeta e-spordi kasvu teistes valdkondades.

Praeguse seisuga on Fortnite'i meistrivõistluste sari Fortnite'i universumi kõige olulisem spordiliiga. See on suurim ja kõige olulisem võistlus Fortnite'i konkurentsivõimelise mängude maailmas, mis tutvustab tuhandete mängijate oskusi kogu maailmas. Iga-aastane 1 miljoni dollari suurune meistrivõistluste turniir peetakse avatud liigas ja igaüks võib proovida kvalifitseeruda, võisteldes sellele eelnevatel üritustel.

Siiski saate Fortnite'is panuseid teha mitmel muul viisil.

Turniiri planeerijad täiustavad kell ühekordsete suurte rahaliste auhindadega võistluste piitsutamine ja laialdane kokkupuude igal aastal. Espordile panustamine on selle katte loomulik osa. Näiteks 2022. aasta suvel võõrustas Riyadh Gamers8 võistlust, mille auhinnafond oli 2 miljonit dollarit. See ühekordne turniir oli espordikogukonna kõneaineks ja see on vaid üks näide paljudest ekspromptidest Fortnite'i võistlustest, mis võivad toimuda.

Hea mõte on jälgida sotsiaalmeedias espordikanaleid või hoida silm peal Fortnite'i ametlikul kodulehel, et näha, millal järgmine suurturniir on. Teise võimalusena võite sageli külastada saiti EsportsBets.com, kus pakume põhjalikke soovitusi Fortnite'i parimate ja suurimate võistluste kohta, selgitades, kuidas oma panuseid maksimeerida.

Fortnite'i kihlveo näpunäited

Kui soovite Fortnite'is panustada ja ei tea, kuidas alustada, on see jaotis teile abiks.

1. Saate Fortnite'i kohta aimu

Enne Fortnite'i ennustussaitidel panuste tegemist peate end mänguga kurssi viima. Isegi kui olete mängus endas vilunud, annab mängu veidruste tundmine teile panustamises eelise.

Peate olema hästi kursis mängu põhialuste, praeguse meta, mängustiilide mitmekesisuse ja mängu kvantitatiivsete, mõõdetavate elementide üksikasjalike üksikasjadega. Kui teil seda teavet pole, peate lootma ainult juhusele. See on tohutu ei-ei, kui osalete veebipõhises spordiennustuses.

2. Vaadake, mida teevad profid

Kui olete mängureeglid selgeks õppinud, peate kulutama lõputult tunde, et jälgida, kuidas profid toimivad. Ja me ei soovita lihtsalt aeg-ajalt mängu vaadata.

Fortnite'i kihlveosaitidel võitmiseks peate suurte meeskondadega sammu pidama. Uurige nende viimaseid matše, nende turniiri ettevalmistusi, erinevaid mängustiile, mida nad on kuvanud, ja kõike muud, mida võite mõelda. Kui suudate ennustada, kuidas teatud mängija matšile siseneb, saate teha suure väljamaksega panuse ühel parimal Fortnite'i pärisraha panustamise saidil.

3. Looge Fortnite'i kihlveostrateegia

Lõpuks peate oma veebipanuste tegemiseks leppima kindla strateegiaga. Selle tulemusel tõusevad teie saavutused uutesse kõrgustesse. Kuigi kasu võib olla suur, on panustamisstrateegia nullist väljatöötamine töömahukas ja aeganõudev. Õnneks on selles ekspertjuhendis teie jaoks põhitõed välja toodud, mis võimaldab teil oma eesmärkide saavutamiseks plaani välja töötada.

Parima kihlveokontori valimine

Võite võtta seda enesestmõistetavana. Nende valitud kihlveokontori standardid piiravad nende saavutusi. Kui olete alles alustamas, vaadake palju ringi, et leida kihlveokontorit, kes vastab kõigile teie nõuetele.

Kui olete kõik oma valikud kaalunud, valige see, mis vastab teie vajadustele – fantastilised boonused, abivalmis klienditeenindus, võimalus kasutada oma lemmikmakseviisi, ja mis kõige tähtsam, lai valik esporti turge, kus panustada. Ärge piirake oma panustamisvõimalusi ainult Fortnite'iga. Samuti peaksite proovi teisi mänge ja panustamisvõimalusi, sest kunagi ei tea, millest võib saada sinu uus lemmik.

Viimased Mõtted

Tõenäoliselt ei kao Fortnite'ile panustamine niipea, kuna mäng jääb vaatamata tugevale konkurentsile nii AL-i kui ka PUBG-ga kõige populaarsem battle royale'i tiitel. See on tegelikult parim, et see juhtus. See tärkav žanr võib terve konkurentsi süstimisest palju kasu saada. See hõlmab nii professionaalset stseeni kui ka kihlveotööstust.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
8 parimat spordiennustuse näpunäidet paremate koefitsientide saavutamiseks

8 parimat spordiennustuse näpunäidet paremate koefitsientide saavutamiseks

Tere tulemast põnevasse spordiennustuste maailma! Kui olete algaja, on see põhjalik juhend teie jaoks kohandatud. See on täis praktilisi näpunäiteid ja teadmisi, mis aitavad teil teha teadlikke otsuseid ja parandada oma koefitsiente spordiennustustes. Enne kui sukeldume, on siin üleskutse tegevusele: külastage eSportRankerit, et tutvuda nende soovitatavate e-spordikasiinode nimekirjaga. See platvorm on suurepärane lähtepunkt siin omandatud teadmiste rakendamiseks.

Espordiennustused vs online-kasiinomängud: selge võrdlus

Espordiennustused vs online-kasiinomängud: selge võrdlus

Tänapäeva Interneti-hasartmängude reaalsus on see, et see pakub lõputult võimalusi. Mängijad saavad panustada spordi- ja kasiinomängudele üsna lihtsalt. Samuti on hasartmängusõpradel alati rohkem kui piisavalt. 

Esport vs. spordiennustused: põhjalik võrdlus

Esport vs. spordiennustused: põhjalik võrdlus

Tere tulemast kihlveo põnevasse valdkonda, kus kirg spordi ja espordi vastu kohtub ootuse ja strateegia põnevusega. Kui olete algaja, kes astub sellesse elavasse maailma, ootab teid ees valgustav teekond. See juhend on koostatud selleks, et aidata teil mõista esport-ennustuse ja traditsioonilise spordiennustuse vahelisi nüansse. Seda juhendit uurides ärge unustage külastada EsportsRankerit, et saada kaasahaaravat kogemust ja saada valdkonna parimaid nõuandeid. Nende populaarseimad saidid on suurepärane lähtepunkt tegevustesse sukeldumiseks.

Krüptovaluutade kasutamise plussid ja miinused espordiennustustes

Krüptovaluutade kasutamise plussid ja miinused espordiennustustes

Krüptorahad on juba mõnda aega olnud paljude inimeste huultel. Mida rohkem inimesi nendest digitaalsetest valuutadest teada saab, seda enam entusiastlikumaks nad neid äri- ja isiklikes asjades kasutama hakkavad. Kuid nagu iga muu hea asja puhul, krüptovaluutade panused neil on oma varjukülg, eriti kui kasutate neid e-spordi kihlvedude jaoks. 

Millised on Aasias kõige populaarsemad e-spordi tiitlid, millele panustada?

Millised on Aasias kõige populaarsemad e-spordi tiitlid, millele panustada?

Tere tulemast Esportsi põnevasse maailma Aasias, dünaamilisse ja haaravasse universumisse, kus videomängude põnevus kohtub kihlveo strateegilise valdkonnaga. Kui olete kirglik mängimise vastu ja soovite kihlveo võimalusi uurida, olete jõudnud ideaalsesse kohta. Esport ei ole ainult meelelahutus; see on arenev maastik, mis pakub ainulaadset segu kaasamisest ja võimalustest nii kogenud panustajatele kui ka uutele tulijatele. Sellesse elavasse maailma astudes kaaluge reisi alustamiseks EsportsRankeri parimate kasiinode külastamist. Valmistuge, et süveneda parimatesse esportmängudesse, mis köidavad kihlveotegijaid kogu Aasias aastal 2024!

Millised on parimad e-spordi tiitlid, millele peaksite panustama?

Millised on parimad e-spordi tiitlid, millele peaksite panustama?

Espordimaailm laieneb iga päev, kuna rohkem inimesi mänge vaatab ja neist osa võtab. Seoses e-spordiürituste laienemisega on aga viimaste trendidega kaasas käimiseks kohanenud veel üks äri. Esports kihlveod on just kihlveoäris saadaval, nii et innukad mängijad, mängijad ja panustajad saavad oma lemmiküritustelt raha teenida. Kui olete huvitatud e-spordile panustamisel kätt proovimast, on alljärgnev nimekiri parimatest e-spordist, mis on praegu selles sektoris kõige populaarsemad.

Mis on Interneti-spordi saidid ja miks peaksite neid külastama?

Mis on Interneti-spordi saidid ja miks peaksite neid külastama?

Tere tulemast e-spordikihlvedude dünaamilisse valdkonda, kus võistlusmängude põnevus ühtlustub strateegiliste panuste põnevusega. Algajana sellel põneval maastikul navigeerides olete võimaluste maailma avamise äärel. Espordiennustused, eriti veebikasiinode kaudu, on saanud olulise hoo sisse, pakkudes ainulaadset ja kaasahaaravat viisi oma lemmikmängude virtuaalsesse areenisse sukeldumiseks.

Mis on Overwatchi panustamine: mugav juhend algajatele

Mis on Overwatchi panustamine: mugav juhend algajatele

Interneti-spordikihlvedudel on omajagu väljakutseid. Overwatchi kihlveo defineerimine võib olla keeruline, kuna paljud operaatorid ja kõik peavad erinevates mängurežiimides ja -võimalustes päästikupunktidest aru saama.

Mis on eSpordi treenerid ja mida nad teevad?

Mis on eSpordi treenerid ja mida nad teevad?

Kui olete e-spordist huvitatud, olete võib-olla märganud treeneri postitust ülikoolis või väiksemas rohujuuretasandi organisatsioonis. Võite küsida: "Mis on e-sporditreenerid või sporditreenerid ja miks on need mängutööstuse jaoks nii olulised?"

Mis on parimad spordiennustuste boonused?

Mis on parimad spordiennustuste boonused?

Esporditööstus kasvab pidevalt. Kuna kõik näitajad viitavad positiivsele tulevikule, on see tööstus pälvinud tohutut tähelepanu erinevatest osapooltest, mille hulgas on võtmetähtsusega online-kihlveotööstus.

Parimad e-spordi kihlvedude näpunäited CS:GO jaoks

Parimad e-spordi kihlvedude näpunäited CS:GO jaoks

Kas olete valmis sukelduma põnevasse CS:GO kihlveomaailma? See on teekond, mis tõotab nii põnevust kui ka väljakutseid, mis sobib ideaalselt kõigile, kes soovivad oma e-spordi kogemusele täiendavat põnevust lisada. Olenemata sellest, kas olete kogenud mängija või e-spordi vallas uus, see artikkel on teie põhjalik juhend CS:GO matšidele teadlike panuste tegemiseks. Parema jalaga alustamiseks soovitan tungivalt külastada EsportsRankeri kõrgeima reitinguga saiti. See annab teile kihlveoteekonna alustamiseks kindla aluse ja ajakohase teabe.

Põhjalik juhend Valorant e-spordi võistlustele panustamiseks

Põhjalik juhend Valorant e-spordi võistlustele panustamiseks

Riot Gamesi uusim tiitel Valorant näeb võistlusmängude ringkonnas palju tegevust. Tõenäoliselt on kihlveoentusiastid näinud oma eelistatud kihlveokontori e-spordi turgude kasvu ning Valorant on tõenäoliselt üks saadaolevatest mängudest.