Mängud

See e-spordi kihlvedude juhend kirjeldab kõike, mida panustajad peavad selle teema kohta teadma, parimatest e-spordi kihlvedude saitidest ja paljust muust.

Pole kahtlust, et e-sport on üks tööstusharudest, mis on isegi pandeemia ajal õitsele jõudnud. Statista viimased prognoosid näitavad, et 2021. aasta e-spordi turu suuruseks hinnatakse veidi üle 1,08 miljardi dollari, mis on peaaegu 50% kasv võrreldes 2020. aastaga.

Ka e-spordi kihlveotööstus on hüppeliselt kasvanud. Kuna pandeemia haripunktis peatati kõik traditsioonilised reaalajas matšid, sai eSpordist fännide lemmik, kuna erinevalt virtuaalspordist, mis oli selleks ajaks ainuke võimalus, on sellel inimlik puudutus.

E-spordi kihlvedude ajaluguE-spordi kihlvedude tüübide-spordi kihlvedude näpunäitedVastutustundlik mängimine
E-sport

See e-spordi kihlvedude juhend kirjeldab kõike, mida panustajad peavad selle teema kohta teadma, parimatest e-spordi kihlvedude saitidest ja paljust muust. Pole kahtlust, et e-sport on üks tööstusharudest, mis on isegi pandeemia ajal õitsele jõudnud. Statista viimased prognoosid näitavad, et 2021. aasta e-spordi turu suuruseks hinnatakse veidi üle 1,08 miljardi dollari, mis on peaaegu 50% kasv võrreldes 2020. aastaga.

Kuva rohkem...
E-spordi kihlvedude ajalugu

E-spordi kihlvedude ajalugu

E-spordi päritolu võib ulatuda aastasse 1971, kui interdistsiplinaarsed õpilased osalesid vanaaegses Spacewari mängus. Kuigi see ei olnud iseenesest eSport, sillutas see teed esimesele võistluslikule mänguüritusele, 1980. aasta Space Invaders Championshipile.

Ent kihlveo puhul sai e-spordiennustus reaalsuseks alles eelmise kümnendi alguses. See oli ajal, mil e-spordis hakati korraldama veebipõhiseid mitme mängijaga turniire. Nii et kihlveod oleks võinud hasartmängustseenis esineda varem. Siiski oli muret, et enamik e-sporti nautinud mängijaid olid alla 18-aastased, mis tähendab, et neil ei lubatud hasartmänge mängida. Mis veel? e-sport oli väga reguleerimata, nii et tekiks matšidega seotud probleeme.

Kuid e-spordimeeskondade populariseerimisega võtsid asjad teistsuguse pöörde. Esiteks muutus eSport populaarsemaks, meelitades ligi isegi täiskasvanuid, kellel oli seaduslikult lubatud panustada. Siis tulid tohutud sponsorlepingud ja tohutu vaatajaskond, mis viisid eSpordi järgmisele tasemele.

ESports on võistluslik ajaviide, kus profimängijatel on lepingud ja suured palgad, nagu traditsioonilistel profisportlastel. Seal on palju tippturniire, mis meelitavad ligi miljoneid dollareid auhinnaraha.

Seevastu kihlveokontorid on e-spordi kihlvedude turgude kasvavat nõudlust arvesse võtnud. Operaatorid kiirustavad pakkuma mängijatele uusimaid e-spordi turge, et täiendada virtuaalseid mänge, millel puudub inimlik puudutus.

Kõigi märkide järgi on e-spordi kihlveod üks kõige kiiremini kasvavaid kategooriaid kogu online-hasartmängutööstuses.

Hiljutiste numbrite kohaselt peaks e-spordi kihlvedude turu suurus 2027. aastaks jõudma ilmatu 205 miljardi dollarini. Huvitaval kombel oli 2020. aastal üle 6,5 miljoni e-spordi panustaja. Muidugi on e-spordi panustajate arv tõusnud nüüd, mil eSport on e-sport. uusim poiss spordiennustusmaailmas.

E-spordi kihlvedude ajalugu
E-spordi kihlvedude tüübid

E-spordi kihlvedude tüübid

E-spordi kihlveo vastu huvi tundvate mängijate jaoks on põhitõdedeks e-spordi kihlveo erinevate vormide mõistmine.

e-sport kasvab esimese hooga. Kuid saadaolevad mängud määrab žanri populaarsus praegusel e-spordimaastikul. Allpool on nimekiri populaarsetest e-spordi žanritest, millele panustajad saavad panustada, ja mis kõige tähtsam, kõige populaarsemad e-spordi mängud ja iga žanri suurimad võistlused.

MOBA eSports

MOBA on strateegiline videomäng, tuntud ka kui mitme mängijaga võrgulahingu areenimängud. Kõige populaarsemad MOBA mängud, millele panustada, on League of Legends (LOL) ja DOTA 2. Kõige olulisemate MOBA sündmuste hulka kuuluvad The International, DOTA 2 suurim turniir ja League of Legends World Championship.

FPS eSports

Esimese isiku tulistamismängud hõlmavad võitlust esimese inimese vaatenurgast. Kõige populaarsemad e-spordi mängud, millele FPS-kategoorias panustada, on Counter-Strike: Global Offensive, Battlefield V, Valorant, Call of Duty ja Rainbow Six Siege. Suurimad FPS eSports turniirid hõlmavad CS: GO Major Championships ja Siege's Six Invitational.

Battle Royale eSports

Battle royale'i videomängudes osalevad paljud mängijad viimaseks jäänud matšis. Kõige kuulsamate battle royale mängude hulka kuuluvad Fortnite ja Apex Legends. Kui aga rääkida suurimatest turniiridest, siis on Fortnite'i maailmameistrivõistlused ja Apex Legends Global Series.

Spordisimulatsioon eSports

Nagu nimigi viitab, jäljendavad need tõelisi spordialasid, nagu jalgpall, korvpall, hoki jne. Populaarseimad e-spordimängud, millele spordisimulatsioonižanris panustada, on FIFA21, Madden, NBA2K, eFootball (endine PES) jne.

RTS eSports

Tuntud ka kui reaalajas strateegiamängud, on populaarsed ka RTS eSports. Parimad mängud, millele selles kategoorias panustada, on StarCraft ja WarCraft. Mis puutub turniiridesse, siis suurim on WCS Global Finals.

E-spordi kihlvedude tüübid
e-spordi kihlvedude näpunäited

e-spordi kihlvedude näpunäited

Mängijatele, kes pole e-spordimaastikul uustulnukid, on mõned näpunäited, mis aitavad neil alustada.

Esimene jutt puudutab kihlveokontori valikut. Alustuseks ei ole kõigil spordiennustusi saitidel e-spordi kihlvedude turge. Seega peavad mängijad pärast mõne e-spordi kihlveosaidi leidmist kontrollima, kas neil on konkreetne e-spordimäng, millele nad soovivad panustada. Muud kaalutlused hõlmavad litsentsimist ja eeskirju, pangandusvõimalusi, saidi kasutatavust ja tutvustusi.

Veel üks näpunäide; panustajad peaksid end kurssi viima nende e-spordimängude reeglite ja mänguviisiga, millele nad soovivad panustada. Paljud panustajad teevad vea, panustades mängudele, millest nad vaevalt aru saavad. Reeglid ja määrused, kihlveoturud ja kihlveokoefitsiendid peaksid olema panustajatele käeulatuses.

Kolmandaks peaksid mängurid jälgima e-spordi mängu viimaseid arenguid, millele nad panustavad. Saate teada, millised on hetke parimad meeskonnad League of Legendsis, Fortnite'is, Rainbow Six Siege'is, CS: GO-s või mõnes muus e-spordis. Loomulikult loeb ka meeskondade hiljutine jooks.

Lõpuks, kui tegemist on spordisimulatsioonimängudega, ärge panustage pimesi selle meeskonna järgi, kellega professionaalne mängija mängib. E-spordis ei ole asi selles, kui suur on meeskond, mida mängija reaalses maailmas kasutab. Selle asemel määrab FIFA või PES-i mängu tulemuse e-spordis profimängija oskuste tase.

e-spordi kihlvedude näpunäited
Vastutustundlik mängimine

Vastutustundlik mängimine

E-spordiennustus pakub kõikehõlmavat naudingut, olenemata sellest, kas mängija on e-spordi entusiast või lihtsalt juhuslik spordiennustuse entusiast. Kuid siis peaks vastutustundlik hasartmäng jääma alati oluliseks. Sarnaselt videomängudega võib e-spordile panustamine tekitada suurt sõltuvust. Mängijad peaksid alati järgima vastutustundlikke hasartmängureegleid.

Esikohal vastutustundlike hasartmängude reeglite loendis ei tohiks e-spordiennustused asendada kooli ega tööd. Järgmine oluline asi, mida mängijad peaksid meeles pidama, on määrata e-spordi kihlvedude jaoks eelarve ja sellest rangelt kinni pidada. Oluline on see, et nad peaksid teadma, millal lõpetada; ärge kunagi püüdke kaotusi taga ajada.

Vastutustundlik mängimine