Kõik Team Envy kihlveo kohta

Envy Gaming on Põhja-Texase meelelahutus- ja e-spordiettevõte. Envy Gaming ühines 2021. aastal OpTic Gaminguga, moodustades ühe populaarseima e-spordi meeskonna. Need meeskonnad on OpTic Texas Call of Duty League'is, Dallas Fuel Overwatch League'is, kõrgeima asetusega Halo Championship Series, Valorant ja Rocket League meeskonnad. Iga päev vaatavad miljonid fännid YouTube'is, Twitchis ja teistel sotsiaalmeedia platvormidel ettevõtte mängu- ja elustiilisisu loojaid.

Team Envy asutati 2007. aastal oskusliku Call of Duty nimekirjaga. Omanik ja tegevjuht Mike Rufail on sellest ajast alates muutnud Dallases asuva organisatsiooni üheks maailma suurimaks e-spordi meeskonnaks. Post Malone, Rufail, Hector Rodriguez, Grey Television ja e-spordi pioneer Hector Rodriguez on Envy omanikud.

Kõik Team Envy kihlveo kohta
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Team Envy kohta

Rufaili abistab Ken Hersh, strateegiline investeerimispartner, kellele kuulub Hersh Interactive Group. Teine meeskonna partner on professionaalne pokkerimängija. Mõned lisainvesteeringud on tehtud olulistelt Texase perekondadelt, kohalikelt investoritelt ja mõnelt riiklikult investoritelt. Team Envy teeb koostööd suurte kaubamärkidega, nagu Acer's Predator Gaming, Corsair, Jack in the Box, Jack's Links ja Acer's Predator mängusari.

Mängijad

Valorantide nimekirja juhib peadirektor Talespin, pseudonüüm Ronnie DuPree. Meeskonna peatreener on Chet Singh. Meeskonna liikmed on Jimmy Nguyen, alias Marved, Jaccob Whitaker, alias Yay, Victor Wong ja alias Victor. Austin Roberts, tuntud ka kui Crashies, ja FNS, kelle täisnimi on Pujan Mehta, on tema mängijad.

Hector "H3CZ" Rodriguez, praegune OpTic Gaming president, vastutab Call of Duty eest. Meeskonda juhib Seth "Scump" Abner, keda aitavad mitme FPS-i meistrid Anthony "Shotzzy" Cuevas-Castro, Indervir "Illey" Dhaliwal ja Brandon "Dashy" Otell.

Lunchbox ja Jason Brown, treener, moodustavad Team Halo Envy. Mängijateks on Lucid, pärisnimi Tom Wilson, iGotUrPistola ametlik nimi Justin Deese, Joey Taylor, alias TriPPPeY ja Brad Laws, alias aPG.

Dallas Fuelil on ka mitu Overwatchi mängijat, keda juhendavad mängijatena Wolf ja Clint Petrzelka. Meeskonnaliikmete hulka kuuluvad Mat' Tazmo' Taylor, Helen' Dear' Jang, Taehun' Edison' Kim ja Eui-Seok Lee, tuntud ka kui Fearless. Teised mängijad on Hyeonseok "ChiYo" Han, Yeong-Han Kim, tuntud ka kui SP9RK1E, ja Han-Been Choi, alias Hanbin. Koosseisu lõpetavad Jun Kwon, Minseo "Griyo" Kang ja Dong-Ha Kim, alias Doha.

Rocket League'i nimekirjas on Nick "udu" Costello, tuntud ka kui Andreas Jordan, ja Pierre Silfver, rahvapäraselt Turbopolsa.
Seth Manfield on Team Envy ainuesindaja mängus Magic: The Gathering. Super Smash Brosis esindavad Justin Hallet ja Allias Wizzrobe Team Envyt.

Team Envy tugevaimad mängud

Team Envy võistleb, voogesitab ja loob sisu erinevatele videomängudele. Frantsiisil on eSpordi meeskonnad Rocket League'is nimetas Forbes 2019. aastal Call of Duty, Overwatch, Valorant ja Super Smash Bros. Envy Gaming maailma kõige väärtuslikumaks e-spordiorganisatsiooniks.

Call of Duty

Team Envy on võib-olla kõige kauem tegutsenud ja nähtavaim professionaal Call of Duty meeskond. Siiski on meeskonnal viimasel ajal omajagu probleeme olnud. Envy ei ole suutnud välja pakkuda valikut, mis suudaks järjepidevalt koju tuua trofeesid, pakkudes samas ka kaubamärgi esindamiseks vajalikku järjepidevust. Selle põhjuseks on sagedased nimekirjade liikumised, kollektiivsed alasooritused ja hinnatud mängijate kaotus.

Halo

Millal Halo Infinite avalikustati, Envy oli üks üheksast frantsiisitud meeskonnast, kes sisenesid liigasse selle taassünni ajal. Kõik üheksa võistkonda said oma Sparta naha ning erilise relvanaha ja embleemi. Kadedus julgustas fänne ostma oma meeskonna "piiratud väljaande" nahka.

Valorantne

Põhja-Ameerika e-spordi organisatsioon Envy on oma kaubamärgi muutnud Valorantne meeskond võistlema OpTic Gaming bänneri all. Meeskond on aastate jooksul võitnud turniiridelt üle 250 000 dollari.

Raketiliiga

Pärast Northern Gamingu ostmist 2017. aastal liitus Team Envy sellega Raketiliiga. Ettevõte avaldas oma nimekirja 2018. aastal, kuid naasis 2020. aastal pärast Vanguardi omandamist.

Miks on Team Envy populaarne?

OpTic on võitnud 47 tiitlit ja tal on sotsiaalmeedias üle 24 miljoni jälgija. OpTic Gaming ühines 2021. aastal Envy Gaminguga ja H3CZ sai organisatsiooni omanikeringi liikmeks. OpTic Texas võistleb 2022. aasta Call of Duty League'i hooajal, püüdes tagasi võita Dallase impeeriumi 2020. aastal teenitud tiitli.

Team Envy võistleb erinevates eSpordi mängudes, mis pakuvad mänguritele laia valikut panustamisvõimalusi. Parimad Team Envy kihlveosaidid pakuvad praegustele ja tulevastele mängudele konkurentsivõimelisi koefitsiente.

Team Envy'l on olnud mitu suurepärast hooaega ja uskumatuid saavutusi paljudes e-spordi kategooriates. Neid peetakse üheks edukamaks e-spordiorganisatsiooniks CS: GO ja Call of Duty ajaloos. Meeskond on esimene Põhja-Ameerika e-spordimeeskond, kes on saanud nime Korea Overwatch Champions. Team Envy omab ka Overwatchi Guinnessi rekordi pikima võidujooksu.

Team Envy auhinnad ja tulemused

Esport on praegu uskumatult populaarne kogu maailmas. Üritustel osalevad parimad eSpordi meeskonnad, kes pakuvad parimatele mängijatele hea kogemuse. Kogu maailmas toimub juba sadu suuri e-spordiüritusi, mille auhinnafondid on suured.

Suur ja mitmekesine eSpordi turniiride valik asub e-spordi tööstuse keskmes. Nad on e-sporditööstuse pekslevaks südameks, pannes aluse tipptasemel e-spordi meeskondlikele mängudele ja spordiennustustele. Esporditurniirid olid varem väikesed, kohapeal korraldatud üritused. Nüüd võib üks turniir olla väärt kümneid miljoneid dollareid.

Märkimisväärsed tulemused

Call of Duty meeskond võitis 2016. aasta CWL meistrivõistlused, kus sai auhinnaks 800 000 dollarit. Nad võitsid ka MLG Online National Championship 2010. 2017. aasta CWL meistrivõistlustel võitis meeskond 200 000 dollarit, saavutades teise koha. Meeskond oli ka CWL Pro League'i 2. etapi 2017. aasta playoffides, võites 120 000 dollarit. Meeskond on olnud ka kolmel suurel korral teiseks. Need sisaldavad Call of Duty meistrivõistlused 2014 ja 2013 ning MLG Online National Championship 2010. Aastate jooksul on meeskond võitnud üle 1,8 miljoni dollari.

Halo meeskond võitis 2017. aasta Halo maailmameistrivõistlustel hämmastavad 200 000 dollarit, saavutades teise koha. Samuti võitsid nad samal turniiril 2018. aastal 100 000 dollarit. Meeskond võitis HCS Pro League NA 2017 Fall: Regular hooaja ja UMG Daytona 2017. Team Envy on võitnud ka HCS Pro League NA 2016 Fall: Finals, ME Las Vegas 2016. ja HCS Pro League NA 2016 sügis: tavahooaeg.

Muud tulemused

The Valorant võitis VCT 2021: North America Stage 1 Challengers 2 ja Cloud9 To The Skyes. Meeskond võitis samal aastal VCT 2021: Stage 3 Masters-Berliini võistlusel 125 000 naela. Meeskond saavutas VCT 2021: North America Stage 3 Challengers Playoffi kolmanda koha, võites 15 000 dollarit.

Rocket League on võitnud palju. See võitis WePlay Esports Invitationali, mis sisaldab Põhja-Ameerika Rocket League'i. Nad võitsid ka RLCS hooaja X-kevad: Lamborghini Open - NA Regional Event 3 ja RLCS Hooaeg X - Talv: NA Regional Event 2. Team Envy võitis RLCS hooaja X - sügis: NA Regional Event 3. Nad on tulnud teisele kohale. RLCS 2021-22- Sügis: NA Regional Event 3- Fall Classic ja Gfinity Ühendkuningriigi eliitsarja 3. hooaeg.

Auhinnad

  • Mänguauhinnad 2015 – aasta e-spordimängija
  • SXSW Gaming Awards 2016 – kõige väärtuslikum spordimeeskond
  • eSports Industry Awards 2016 – Aasta e-spordimeeskond

Team Envy parimad ja populaarsemad mängijad

JKap

Call of Duty's esindab meeskonda Jordan Kaplan. Ameeriklane on maailmas 193. ja USA-s 26. kohal. 28-aastane mees on võitnud 97 turniirilt ligi 400 000 dollarit. Nendel võistlustel on Jordanil 57,73% võidurekord.

Apaatia

Teine Team Envy tuntud Call of Duty mängija on Brayan Zhelyazkov. 71 võistlusel, millel ta on võistelnud, on mängija võiduprotsent 54,44 protsenti. Nende võistluste kaudu on mängija teeninud üle 300 000 dollari. Maailma edetabelis on ta 253. ja USA-s 39. kohal.

Õnnelik

Vincent Schopenhauer on Prantsusmaal sündinud Valoranti mängija ametlik nimi. Tippmängija on võitnud kokku üle 400 000 dollari auhinnaraha enam kui 130 turniirilt. Hetkel on ta maailma edetabelis 310. ja kodumaal 10. kohal. Tal on kõigi ürituste võidurekord 82,08 protsenti.

Aatomiline

Rocked League'i mängus on 18-aastane mängumees igati meeltmööda. Mängija täisnimega Massimo Franceschi võiduprotsent oli 55 turniiril 74,57. Nende sündmustega on ta teeninud rohkem kui 100 000 dollarit.

Kus ja kuidas Team Envyle panustada

Loot.bet, Pixel.bet ja 1xBet on ühed parimad e-spordi kihlvedusid. Need veebisaidid pakuvad laia valikut turusegmente väiksemate ja oluliste Team Envy sündmuste jaoks. Otsevestluse valik on tavaliselt saadaval otseülekande ajal ja teiste inimeste märkuste lugemine võib näidata, mida teised meeskonna esitusest ja meeskonna hetkeseisust arvavad. Neid saite soovitatakse Valorant kihlveo, Halo, Rocket League ja muude tegevuste jaoks.

Milline on parim panustamisstrateegia Team Envyle?

Enne kui mängijad hakkavad Team Envyle panustama, on tavaliselt mõistlik määrata eelarve ja teada, kui palju nad on nõus kulutama. Oluline on teha ainult sissemakseid, mille kaotamine on mugav, sest mõned panused tehakse panustele, mis tõenäoliselt ei võida.

Eelmiste Team Envy matšide vaatamine on suurepärane meetod meeskonnaga tutvumiseks. See aitab kindlaks teha, milline e-spordi mängud nad paistavad silma ja kus mängijad võivad leida paremaid panustamisvõimalusi. See on ka suurepärane lähenemine üksikute mängijate ja nende panuse tundmaõppimiseks meeskonna üldisesse sooritusse.

Oluline on kontrollida saadaolevaid kihlveoturge mitme e-spordi kihlvedude puhul, olenevalt sellest, millistele e-spordimängudele mängijad panustada soovivad. See võimaldab teha panuseid, millel on suurem tõenäosus võita. Mängude võitjad, voorude võitjad ja üldvõitjad on kõige levinumad e-spordi turud, millega uustulnukad peaksid arvestama.

Otse- või tulevikuennustused, händikäppanused, üle/alla panused, paarituid panuseid, händikäppe ja riskimaandamise panuseid on mõned muud kihlveoturud. Kuigi neid on palju e-spordi kihlvedude saidid, on tavaliselt hea mõte uurida tuttavaid valdkondi.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask