Meie viis parimat spordiennustuse näpunäidet paremate koefitsientide saavutamiseks

Ennustamise koefitsiendid

2023-02-16

Katrin Becker

Kui olete e-spordifänn, olete ilmselt korra elus mõelnud spordiennustustega tegelemisele. Espordiennustus on tegelikult üsna lõbus ja isegi põnevam kui esport ise, sest teie raha on mängus. Põnevus, mida tunnete, kui meeskond, kellele panustate, võidab, on midagi, mida te ei saa teistest tegevustest saada. 

Meie viis parimat spordiennustuse näpunäidet paremate koefitsientide saavutamiseks

Siiski pole esportkihlvedude puhul nii lihtne kogu aeg võita. Kui sa ei tea, mida teed, võid kaotada mitu panust järjest. Siin on meie viis parimat spordiennustuse näpunäidet, mis aitavad teil võiduvõimalusi parandada. 

Võrrelge erinevate kasiinode koefitsiente

Tõenäoliselt parim, mida saate teha paremad koefitsiendid e-spordis kihlvedude eesmärk on võrrelda erinevate veebikasiinode koefitsiente ja seejärel valida see, mis pakub parimaid koefitsiente. Asi on selles, et kuigi enamik online-spordikasiinosid nõustub teatud tulemuste osas mingil määral, on siiski mõningaid erinevusi. 

Näiteks võite saada koefitsiendiks 2,5 e-spordiürituse tulemusele Interneti-spordikasiinos, kuid mõned teised online-spordikasiinod võivad pakkuda koefitsienti 2,6. Erinevus ei pruugi tunduda suur. Siiski on parem valida paremate koefitsientidega esports kihlveokontorid kuna see on vaid ühe kliki kaugusel.

Kui te ei tea ühtegi head online-kasiinot, kus koefitsiente võrrelda, ei pea te muretsema. Oleme teid kaitsnud. Tutvuge OnlineCasinoRankiga, kust leiate parimate kasiinode ekspertide hinnanguid. 

Pidage kinni oma strateegiast

Kui teil on kogu sündmuse jaoks kindel lemmikmeeskond ja soovite sellele panustada, kui nad pääsevad finaali, peaksite sellest kinni pidama. Ära lase oma emotsioonidel endast parimat saada. Võib-olla soovite konkreetse panuse teha ainult seetõttu, et tunnete, et see on hea mõte. Kui see on vastu oma panustamisstrateegiat, sa ei tohiks oma emotsioonidele järele anda. 

Tehke oma uurimistööd

Kui alustad espordiüritusele panuste tegemine, peate teadma, mis tegelikult toimub. Me ei räägi mängust, vaid muudest asjadest, mis mängu jaoks esporti ökosüsteemis on. 

Näiteks peaksite teadma, millised on parimad meeskonnad. Samuti peaksite teadma, kas mängule lisatakse uusi värskendusi. Need värskendused võivad metat muuta, mis tähendab, et teatud mängijad võivad paremini või halvemini toimida. Kõigi nende asjade väljaselgitamiseks peate tegema oma uurimistööd.

Jälgige meeskondi ja mängijaid

Lisaks teabele esportsi ökosüsteemi kohta peaksite seda tegema omama häid teadmisi meeskondade ja mängijate kohta ise. Peate teadma, millised mängijad on ürituse meeskonnas. Te peaksite teadma, milline on olnud nende varasem esitus. 

Samuti peaksite teadma, kas meeskond on kaasanud uue mängija, kes on äärmiselt andekas. Seda kõike saate teha, jälgides meeskondi ja mängijaid sotsiaalmeedias. 

Ärge jätke vahele väiksemaid üritusi, mis viivad põhiturniirile

Mängijate tundmisest ja ainult selle sündmuse vaatamisest, millele soovite panuseid teha, ei piisa. Peate teadma, kuidas läksid finaalini viinud väiksemad üritused. Väiksemaid üritusi vaadates saate vastata küsimustele, näiteks kas meeskond on esinenud samamoodi nagu eelmistel turniiridel või kas nad on sel aastal vormis.

Viimased uudised

Fortnite'i kihlveo põhitõed
2023-03-30

Fortnite'i kihlveo põhitõed

Uudised