Lähem pilk Esports kihlveoboonustele

Uudised

2022-05-19

Esporditööstus kasvab pidevalt. Kuna kõik näitajad viitavad positiivsele tulevikule, on see tööstus pälvinud tohutut tähelepanu erinevatest osapooltest, mille hulgas on võtmetähtsusega online-kihlveotööstus.

Lähem pilk Esports kihlveoboonustele

Kuna online-hasartmängutööstusesse tulevad uued kasiinod ja olemasolevad kasiinod soovivad oma positsioone kinnistada, võib igal panustajal olla eriti raske oma lemmikut otse välja valida. Ka espordisündmusi kajastavad online-kihlveokontorid on konkurentsist teadlikud.

Et eristuda rahvahulgast, espordi kihlvedude saidid pakkuda pikka nimekirja tutvustusi ja stiimuleid uute mängijate meelitamiseks ja nende kliendibaasi säilitamiseks. Selle tulemusel peaks iga mängija, kes soovib saada veebipõhistest spordiennustuste boonustest maksimumi, alustama sellest, et mõista, mis on hea e-spordi boonus.

Esportboonuste tüübid

An esport kihlveo boonus parimaks kvalifitseerumiseks peab see märkima konkreetsed ruudud. Alustuseks uurib see artikkel mõningaid tüüpilisi boonuseid, mis on saadaval esport kihlveosaitidel. Need sisaldavad:

Tervitusboonused

Tuntud ka kui registreerumisboonused, on tervitusboonused ühed populaarseimad eSpordi kihlveosaitide pakutavad boonused. Neid stiimuleid pakutakse igal saidil ainult uutele mängijatele ja peaaegu iga kihlveokontor pakub neid.

Tervitusboonused on erineva kuju ja vormiga. Sobiva sissemakse boonus on e-sporditööstuses kahtlemata põhielement, mis näeb ette, et mängija saab mänguprotsendi oma esialgsest sissemaksest. Teised populaarsed eSpordi panustajatele pakutavad tervitusboonused hõlmavad tasuta panuseid ja kasumi suurendamist.

Tasuta panused

Tasuta panused tavaliselt pakutakse tervitusboonuse osana. Kuid enamik tasuta panust pakkuvaid kihlveofirmasid seovad selle tavaliselt konkreetsete tiitlitega, nagu League of Legends või Dota 2. Seega on tasuta panused tavaliselt mänguspetsiifilised ja väljaspool nõutavat mängu tehtud panused ei pruugi läbimängimisnõudele kaasa aidata. See pakkumine on eriti populaarne uute e-spordi panustajate seas, nagu tervitusboonus.

Sissemakse boonus

Nagu nimigi ütleb, sissemakse boonused aktiveeritakse ainult siis, kui mängija laeb oma kasiinokontole raha. Enamik spordiennustusi pakuvad mänguboonusena sissemakseboonuseid. See tähendab sisuliselt seda, et mängija kontole kantud summale vastatakse teatud protsendiga kuni teatud väärtuseni. Uued mängijad saavad need boonused aktiveerida pärast registreerumist, samas kui olemasolevad mängijad kasutavad neid uuesti laadimisboonusena.

Sissemakseta boonus

Kuigi haruldane, deposiidiboonused puuduvad andke esports osalejatele võimalus oma lemmiküritustel panustada ilma igasuguse rahalise riskita. Neid online-spordiennustuste boonuseid pakutakse ilma konto rahastamise kohustuseta. Erinevalt sissemakseboonustest on boonuse summa tavaliselt väiksem.

Raha tagasi

Rahatagastusboonused on spordiennustustes väga nõutud. See ei ole tüüpiline kasiinoboonus. Hõljutage, see suurendab mängija konto kvalifitseerumist boonuseks. Võimalus kaotusteseerias olles raha tagasi saada võib iga mängija märkimisväärselt leevendada. Väärib märkimist, et need boonused kehtivad enamikus kasiinodes määratud aegadel, mis tähendab, et need ei kuulu igapäevaste kasiinoboonuste hulka.

Akumulaatori boonus

Kogumisboonused on peamiselt eksklusiivsed e-spordiüritustele. Ideaalis püüab see boonus julgustada mängijaid panustama mitmele sündmusele. Enamikul juhtudel, kui mängijal on õnn teha õigeid ennustusi, kvalifitseerub ta oma võidust lisaprotsendile.

Parimad spordiboonused – mis teeb hea spordiboonuse?

E-spordi panustajatele saadaolevate erinevate boonuste tõttu võib igal mängijal tekkida kiusatus haarata mis tahes boonus, mis talle ette tuleb. Siiski on alati soovitatav valida parimad e-spordi boonused ja vältida aja raiskamist mitte-nii heade boonuste peale. Sellegipoolest on siin mõned omadused, mida eSpordi kihlveoboonuste elujõulisuse hindamisel kasutatakse.

Boonuse suurus

Parimad online kasiino boonused on tavaliselt need, mis on ülisuured. Ideaalis peetakse kõrgeima ülempiiriga boonust, näiteks 3000 dollarit, tavaliselt parimat väärtust pakkuvaks. Iga kasiinomängija peaks alati tähelepanu pöörama boonuste limiitidele ja võimalusele saada lisatasusid, näiteks tasuta panuseid.

Panustamisnõuded

Boonuse suurus ei ole alati oluline. Lisaks kena boonussumma saamisele peaksid eSpordi mängijad innukalt arvestama ka boonusega kaasnevate läbimängimisnõuetega. Sarnaste boonuste summade võrdlemisel on alati soovitatav valida madalamate boonusnõuetega boonuspakkumisi. Näiteks 10-kordne nõue on parem kui 20-kordne sama summa nõue.

Mitmekülgsus

Kas boonus on piiratud konkreetsete spordiüritustega? Kas raha on lihtne pärisrahaks konverteerida? Selliseid küsimusi peaks küsima iga taldrik erinevaid võimalusi uurides. Kui boonus tundub liiga piirav, ei kvalifitseeru see kindlasti parimaks.

Ideaalis võivad parimad spordialad mängija eelistustest sõltuvalt erineda. Ükskõik kui iga boonus võib tunduda fantastiline, peaks iga panustaja alati teadma, et e-spordi kihlvemissaidid ei tegele "tasuta raha" väljajagamisega. Nii et lugege alati peenes kirjas kirja, enne kui mõnele tehingule langete.

Viimased uudised

Fortnite'i kihlveo põhitõed
2023-03-30

Fortnite'i kihlveo põhitõed

Uudised