DreamHack 2022 osalejate teadaanne

Uudised

2022-08-11

Twin Galaxies ja Guinnessi rekordite raamatu järgi DreamHack on suurim kohtvõrgupidu ja arvutifestival ülemaailmselt. Üritusel on maailma kiireim ja kõige suurem Interneti-liiklus. Entusiastid saavad online-spordikihlvedude kaudu ette näha mitmeid olulisi eelseisvaid sündmusi. Neid turniire edastatakse otseülekandena erinevatel platvormidel.

DreamHack 2022 osalejate teadaanne

DreamHack Melbourne 2022

Üritus toimub Melbourne'is ja olümpiaparkides 2.–4. septembril. Counter-Strike: Global Offensive naaseb esimest korda pärast IEM-i 2019. aastal Austraalia pealavale, kus toimub kolm pingelist võistluspäeva.

Osalevad meeskonnad

Võistluse lähenedes tehakse võistlejad ametlikuks. Tavaliselt on suletud kvalifikatsiooni võitjaks kolm võistkonda, samas kui viis võistkonda saavad otse kutse üritusele.

Formaat koosneb kahest topelt kõrvaldamise grupist (GSL) ja rühmaetapist. Igas grupis on neli meeskonda ning ava- ja võidumängud on Bo1. Väljalangemise ja finaali matšid on Bo3. Iga grupi kaks paremat meeskonda pääsevad play-offi.

Kõik play-off'i ühe väljalangemisega mängud on Bo3. Kaheksa Global Offensive'is võistlevat meeskonda võistlevad võrguühenduseta 100 000 USA dollari suuruse rahakoti nimel. Peaauhinna võitja saab 50 000 dollarit ja teise koha võitja 20 000 dollarit. Kolmanda ja neljanda koha saavutanud meeskonnad saavad igaüks 10 000 dollari suuruse preemia. Viienda ja kuuenda koha saanud võistkondade auhinnafondid on vastavalt 3000 ja 2000 dollarit.

Ürituse muud mängud

Pühapäeval, 4. septembril võõrustab DreamHack Melbourne LCO Split 2 suurt finaali. Võistlusel osalevad Okeaania League of Legendsi parimad meeskonnad. Halo Infinite'i mängitakse ka DreamHack Melbourne'is. HCS ANZ piirkondlik üritus toimub terve nädalavahetuse.

DreamHack Rotterdam 2022

RTM Games Weeki lipulaev on DreamHack Rotterdam, mis naaseb Rotterdami Ahoysse 14.–16. oktoobrini. Mitmed esportiüritused, suur kohtvõrk, voogedastusstuudio, meelelahutuslavad ja suur mängunäitus, kus osalejad saavad tutvuda uusim varustus ja mängud on kõik osa sellel aastal toimuvast esport- ja mängufestivalist.

Osalevad meeskonnad

Kaheksa meeskonda osalevad ESL Challengeri sarjas võrguühenduseta vastulöögivastases võitluses. Rühmaetapp kahe topelt kõrvaldamise rühmaga (GSL) on vormingu funktsioon. Iga grupp koosneb neljast meeskonnast ning esimesed ja võidukad matšid on Bo1. Iga grupi kaks paremat klubi pääsevad pärast väljalangemise ja meistrivõistluste mänge, mis on Bo3 küsimus, play-offi. Playoffi formaadi moodustavad ühe väljalangemise sulud Bo3 matšidega.

Pärast kvalifikatsiooni kinnitatakse osalejad. Eelkõige saavad mõned meeskonnad otseseid kutseid. Peaauhinna võitja saab 50 000 dollarit ja teise koha võitja 20 000 dollarit. Kolmanda ja neljanda koha saanud meeskonnad teenivad kumbki 10 000 dollari suuruse preemia. Viienda ja kuuenda koha saanud võistkondade auhinnafondid on vastavalt 3000 ja 2000 dollarit.

Kuidas panustada DreamHacki turniiridele

Kuigi DreamHack Esportsi kihlveokontoriid on palju, võib konkreetsete vajaduste jaoks parima valimine olla keeruline. Mängijad peaksid kontrollima a espordi kihlvedude sait et kinnitada turul pakutavaid koefitsiente, millele nad soovivad panustada. Enamik DreamHacki spordiennustusi pakub suurepäraseid koefitsiente.

Levinud panusetüübid DreamHacki turniiridel

  • Mängupäeva panused: Mängueelsel panustamisel on tavaliselt head koefitsiendid. See on kõige populaarsem viis enne võistlust panustada. Enamik esport-ennustusi postitavad enne mängu panustamise koefitsiendid niipea, kui suletud kvalifikatsioonid on läbi. Enamik unikaalseid panuseid on saadaval ainult mängueelsete panuste ajal.

  • Otsene panustamine: Selles panuses panustavad mängijad pigem kogu turniiri tulemusele, mitte ainult ühele konkreetsele mängule. Tavaliselt on need panused kättesaadavad enne sündmuse algust.

  • Live panustamine: Kogenud mängurid, kes tunnevad seda spordiala ja koefitsientide struktuuri, valivad sageli selle panuse. Reaalajas panustamise jaoks on vajalik meeskondade ja üksikute mängijate põhjalik mõistmine esport-ennustuste näpunäidete kaudu. Mängijad peavad teadma, kuidas konkreetsetest koefitsientidest kasu saada. Seetõttu pole see turg algajatele parim.

DreamHacki turniiridele panustamise strateegiad

Otsene Võitja

Selle lihtsa kihlveo puhul panustavad üksikisikud, et meeskond võidab novembris DreamHack Openi. Selle panuse koefitsiendid DreamHacki kihlveosaitidel on siiski pisut erinevad.

Mängitud kaartide komplekt

Enamik DreamHack Openi kvalifikatsioonimatšidest on parim kolmest. Enim levinud on panused mängitud kaartide koguarvule, mille händikäp on üle ja alla 2,5. Kui mäng läheb kolmele matšile, võidab panus Üle. Samamoodi, kui mõni meeskond võidab 2:0, võidab Underi panus. Mõned kihlveokontorid pakuvad lisaks üle/alla valikutele ka paaritu/paaritu panuse alternatiive.

Lõpptulemus

Panustajad saavad ennustada parima kolmest või parimast viiest sarja lõpptulemust, selle asemel, et valida ainult võitja. See panus võib pakkuda suurepärast väärtust, kui inimesel on õnn tulemust õigesti ära arvata.

Meeskonna võidetud kaartide koguarv

DreamHacki kihlvemissaidid pakuvad erinevatel meetoditel täpse lõppskoori panust. Mängijad peavad panuste tegemiseks valima, mitu kaarti nende arvates iga meeskond võidab kogu võistluse jooksul. Panustajad võivad valida meeskonna, kes võidab nulli, ühe või kaks kaarti.

Viimased uudised

Viimased kihlveouudised saidil NewBee
2022-09-22

Viimased kihlveouudised saidil NewBee

Uudised