Kõik Team MVP kihlveo kohta

Team MVP on kuulus Lõuna-Korea e-spordimeeskond, kelle nimekirjad olid mängudes Overwatch, Counter-Strike: Global Offensive, Player Unknown's Battlegrounds ja League of Legends. Meeskonna MVP võõrustas varem Dota 2, Heroes of the Storm ja StarCraft II turniire. MVP meeskond Competition of Legends võistles varem Lõuna-Korea parimas professionaalses League of Legends liigas Division of Legends Champions Korea (LCK), enne kui langes 2018. aasta lõpus Challengers Korea liigasse. (CK).

Meeskond oli esimene Korea meeskond, kes kvalifitseerus IV Playoffi esimesse faasi. Meeskond kaotas Team Liquidile pärast Virtus.pro alistamist. Vaatamata sellele, et nad olid turniiril ainus Lõuna-Korea Dota 2 meeskond, ajendas nende osalemine Seattle'is SpoTV otseülekannet koos publikuga.

Kõik Team MVP kihlveo kohta
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Meeskonna MVP mängijad

Dota 2

2013. aastal liitus meeskonnaga Jimmy' DeMoN' Ho (USA). TI4 meeskonda kuulusid 2014. aastal lõunakorealased Park Tae-won alias March, Kim Seon-yeob alias QO ja Lee Sang-don alias Forev. Teised mängijad nimekirjas olid Lee 'Reisen' Jun-Yeong ja Lee Seung-gon alias Heen. Samal aastal lahkus meeskonnast kaks mängijat. Need olid Kim 'DuBu' Doo-young ja Jung Har alias Solara, mõlemad korealased.

TI5 meeskonda täiendati 2015. aastal uute mängijatega, kes asendasid lahkunud. Damien' kpii' Chok (Austraalia) liitus meeskonnaga koos Wong Jeng Yih alias NutZ (Singapur). Järgmisel aastal lisati nimekirja Pyo No-a alias MP. Kim Tae-sung ehk Velo liitus meeskonnaga 2016. aastal. Meeskonnast kujunes üks parimad spordimeeskonnad maailmas. Kahjuks saadeti 2017. aastal laiali MVP Phoenix.

Counter-Strike: globaalne rünnak

Nagu CS:GO, koosnes laiali saadetud meeskond peamiselt lõunakorealastest. Lee Hyun-pyo alias Xign, Kim' HSK' Hae-sung, Jeon Jung-Hyeon alias rindA. Teised olid Kwon' Argency' Soon-woo ja Jung Soo-Yong alias kAyle. Meeskonna treener Ronald 'Rambo' Kim oli pärit Ameerika Ühendriikidest.

Meeskonnas on olnud ka teisi mängijaid, nagu Ahn Ho-kyeong alias Timon, Nam Hyeong-Ju alias Sound, Park' zwff' Min-Seok ja Pyeon Seon-ho alias Termi, kes oli treener. Kim Kee-Suk, alias suckle, oli ka märkimisväärne ajutine meeskonna MVP-i kaitsja.

legendide liiga

The legendide liiga Nimekiri koosnes peamiselt lõunakorealastest, nagu Park SU-Hyeon alias Beware, Kim Byeong-jun alias Carrot ja Kim Seon-Gyu alias Crow. Teised mängijad nimekirjas olid Cho' Motive' Se-hee, Kim Jae-jin alias Neulbo, Seo 'Garden' Jeong-won ja Lee Ho-Seong alias Edge. Kim Kyu-Seok ja Kim' Iffy' Hyeon-jun on samuti olnud MVP LoL nimekirjas.

2015. aastal liitus meeskonnaga viis mängijat. Kang 'ADD' Geon-mo, Oh Hyun-sik alias MaHa ja An Jun-hyeong alias Ian. Na Woo-Hyung alias Pilot ja Jeong' Max' Jong-bin olid ülejäänud nimekirjas, kõik lõunakorealased. Cha In-Myeong alias ChaResh ja Lee Jong-won alias Saroo on olnud MVP meeskonnaliikmed.

Meeskonna MVP tugevaimad mängud

Dota 2

1. septembril liitus meeskonnajuhina JeeF. MVP lõi oma teise Dota 2 meeskond järgmisel kuul nimega MVP Phoenix, 21. novembril. Samal kuul lisas MVP Phoenix oma nimekirja American DeMoN-i. DeMoN lahkus detsembris meeskonnast pärast NSL-i 2. hooaja võitmist.

2014. aasta veebruaris mängis MVP Phoenixi meeskond KDL 1. hooajal, DuBu mängis meeskonna eest. Mais teenis Phoenix edukalt The International 4 mängukoha pärast TI4 Kagu-Aasia kvalifikatsioonis teise koha saavutamist. 2015. aastal oli meeskonnas palju tegevust. Phoenixi meeskond jagati veebruaris, Heen ja Forev siirdusid MVP Hot6ix'i. Febby ja Kpii liitusid MVP Phoenixiga, et täita vabu kohti. Reisen läks märtsis passiivseks ja tema asemele tuli NutZ.

Counter-Strike: globaalne rünnak

Meeskond oli erinevatel turniiridel edukas enne selle laialisaatmist 2020. aastal. Meeskonna MVP nokautis ALPHA_Punane meeskond on teel Cobx Mastersi 2. faasi võitmise poole. Nad võitsid ka NASR-i_eSports eXTREMESLAND ZOWIE Asia CS: GO 2018 finaalis. ZOTAC Cup Masters 2018 võistlusel langesid Team MVP esport meeskonnad finaalis Signature Gamingust välja.

Miks on meeskonna MVP populaarne?

Lõuna-Korea mitmemängumeeskond koosnes peamiselt MVP klanni mängijatest. Meeskond alustas StarCraft II meeskonnana 2010. aasta lõpus. GSL-i edenedes sisenes meeskonna MVP Dota 2 areenile 2013. aasta septembris. See oli samal päeval, kui meeskonna MVP StarCraft II meeskond lahkus eSpordi organisatsioonist, et liituda KeSPA-ga. MVP meeskonnal on oma Twitteri ja Facebooki kontodel tuhandeid jälgijaid.

Miks on meeskonna MVP-le populaarne panustada?

Võistelnud on meeskonna MVP erinevad esportmängud, mis pakkus mänguritele laia valikut panustamisvõimalusi. Parimad meeskonna MVP kihlveosaidid pakkusid mängijatele konkurentsivõimelisi koefitsiente meeskonna praegustele ja tulevastele mängudele.

Meeskonna MVP Dota on teinud mitu suurepärast hooaega ja saavutanud uskumatuid saavutusi paljudes e-spordikategooriates. Neid peeti Dota 2 ja CS: GO suurturniiridel üheks edukamaks spordiorganisatsiooniks. Nende jooks kl Rahvusvaheline turniirid on aidanud meeskonna MVP-l koguda uusi fänne, saavutades seeläbi populaarsust.

Meeskonna MVP auhinnad ja tulemused

Dota 2

Meeskond on olnud väga edukas erinevatel võistlustel, kus nad on võitnud üle $2 000 000 auhinnaraha. Meeskond saavutas tohutu edu turniiridel The International 2016 ja The International 2015. Meeskonna MVP saavutas igal turniiril kuuenda ja seitsmenda koha, vastavalt $934 761 ja $829 333. Samuti võitis meeskond 255 000 dollarit The Shanghai Major 2016 neljanda koha eest ja 202 500 dollarit The Manila Major 2016 kuuenda koha eest.

Team MVP on võitnud mitmeid turniire, sealhulgas Pro Gamer League 2016- Summer ja WePlay Dota 2 League Season 3. Nad võitsid ka Dota Pit League'i hooaja 4 ja World Cyber Arena 2015 -SEA Pro kvalifikatsiooniturniirid ja Korea Dota League Season 3. Meeskonna MVP esimene märkimisväärne võit saadi Nexon Sponsorship LEAGUE 2. hooajal, kus nad võitsid võistluse ja teenisid 75 605 dollarit.

Counter-Strike: globaalne rünnak

Team MVP meeskond Counter-Strike on võitnud mitmeid turniire, näiteks Cobx Masters Phase 2, kus võideti $60 706. Samuti võitsid nad eXTREMESLAND ZOWIE Asia CS: GO 2018 ja ZOTAC Cup Masters 2018- Asia. Nad teenisid vastavatel turniiridel $40 000 ja $10 000. MVP teenis pärast CS: GO Asia Summiti võitu 30 000 dollarit.

2018. aasta ZOTAC Cup Masters võistlusel võitis MVP neljanda koha eest 20 000 dollarit. Sarnase auhinna võitsid nad ESL Pro League'i 7. hooaja finaalis neljateistkümnenda koha saavutamise eest. Meeskonna MVP saavutas 2018. aastal kahel korral teise koha, teenides kahel korral WESG 2017 Asia Pacific Finals ja ZEN Esports Network League 2017- Finals 20 000 dollarit ja 6859 dollarit.

Overwatch

The Overwatch meeskond pole olnud edukas nagu CS: GO ja Dota 2. Nad said Overwatch Contenders 2018 hooajal 3: Korea kuuendaks ja Overwatch Contenders 2019 hooajal 1: Korea kaheksandaks. Kahel võistlusel võitis Team MVP vastavalt 14 419 ja 11 600 dollarit. Meeskonna MVP võitis Overwatch CONTENDERS 2018 2. hooajal 14 162 dollarit: Korea.

legendide liiga

Meeskonnal ei olnud Dota 2 meeskonnana suurt edu. Nad saavutasid teise koha mängus Rift Rivals 2017: LCK vs. LPL vs. LMS, kus võideti 10 000 dollarit. Samuti võitsid nad 17 596 dollarit LCK Spring 2017 neljanda koha eest. Veel üks oluline edu saavutas LCK suvel 2016, kus nad teenisid kuuenda koha eest 9040 dollarit ning LCK Spring 2018 saavutasid üheksanda ja teenisid 9348 dollarit.

PUBG

The PUBG ka jaotus pole olnud kuigi edukas. Nad saavutasid PUBG Warfare Masters 2018 piloothooajal kolmanda koha, teenides auhinnaraha 11 221 dollarit. Meeskonna MVP saavutas teise koha AfreecaTV PUBG League – Pilot Seasonil, kus võideti 18 630 dollarit.

Meeskonna MVP parimad ja populaarseimad mängijad

DuBu

Kim Doo-young on Lõuna-Korea Dota 2 mängija, kes mängis meeskonna MVP eest. Ta aitas meeskonnal võita Pro Gamer League 2016 – Summer, WePlay Dota 2 League Season 3 ja Dota Pit League Season 4. DuBu on populaarne mängija, kelle sotsiaalmeedia lehtedel, sealhulgas Twitchil, on üle 100 000 jälgija.

Stax

Ametlikult Kim Gu-taekina tuntud mängija on pensionil Counter-Strike'i professionaal. Mängijal on sotsiaalmeedia lehtede kaudu tuhandeid jälgijaid. Lõunakorealane on tuntud oma Rifleri rolli poolest, kus ta on võitnud ligikaudu 23 000 dollarit. Staxil on tema Twitchi profiilil üle kahekümne üheksa jälgija ning Instagramis ja Twitteris tuhandeid jälgijaid.

Kim Kyu-Seok

See on Lõuna-Korea League of Legendsi mängija ja treener. Ta on tuntud oma džungli rolli ja alternatiivsete ID-de poolest; Revenger või Yondu.

QO

Kim Sun Yeob on Dota 2 mängija Lõuna-Koreast ja Austraaliast. Austraalias veedetud aja jooksul mängis QO mängu õppimisel RoastedKimchi käepideme all oma lõbuks DotA-d. Kui mängu järg Dota 2 ilmus, mängis ta seda edasi. Jaanuaris 2017 lahkus ta meeskonna MVP-st vaid mõni päev enne selle demonteerimist.

Motiiv

League of Legendsi mängija on ametlikult tuntud kui Cho Se-hee. Mängija on hästi tuntud oma tugirolli poolest. Motive liitus meeskonna MVP-ga 2018. aasta aprillis ja lahkus järgmise aasta detsembris.

Kus ja kuidas meeskonna MVP-le panustada

Mängijad näevad meeskonna MVP meeskonna koefitsiente Unibetis, ArcaneBetis, 1xBetis ja Betwinneris. Meeskonna MVP sündmused leiate ka GGBetist, Pixel.betist, Casumost ja 22BETist parimad spordiennustuse saidid. Need saidid pakuvad erinevaid e-sporditurniiride turge, kuid mängija peab neid alati võrdlema ja valima kõige turustatavama variandi.

Kihlveostrateegia meeskonna MVP-le

Oluline on täiendav uuring mis tahes spordi tippmeeskonna ja nende mängijate kohta. Mängijad saavad avastada soodsaid panustamisvõimalusi, kogudes häid andmeid meeskonna hetkevormi ja võtmemängijate kohta.

Meeskonna MVP-l on seevastu suur eelis enamiku ürituste vastastikustes kohtumistes. Nad on peaaegu alati selged lemmikud, eriti kui mängite Dota 2 ja CSGO-d nende parimal kujul. Kunagi olid nad Dota 2 turniiride üks populaarsemaid e-spordimeeskondi. Meeskonna MVP võitis hiljuti kuus suured turniirid, sealhulgas The International 2017, 934 761 dollari eest. Kahtlemata on nad maailma parimad spordimeeskonnad, kellele parimatel spordiennustussaitidel panustada.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask