Kõik PSG Esports kihlveo kohta

PSG Esports on Pariisis asuv professionaalne videomänguriietus. Tegemist on Prantsusmaa jalgpallihiidklubi Paris St-Germaini divisjoniga. 2016. aasta oktoobris toimunud pressikonverentsil paljastas klubi president Nasser Al-Khelaifi nende sisenemise paljutõotavasse videomängude valdkonda. Neist sai esimene Euroopa profiklubi, kes arendas välja esportdivisjoni. Parim esportmeeskond tegi oma peasponsorina koostööd online kihlvedude vahendaja Betwayga.

Selle tehingu kaudu varustab kihlveofirma meeskonda särke ja jakke. Lisaks pakuvad nad sotsiaalmeedias ainulaadset sisu.

Kõik PSG Esports kihlveo kohta
Erik Kask
WriterErik KaskWriter

PSG Esportsi mängijad

Pärast käivitamist alustas PSG Esports FIFA esportiga, seejärel laienes see muudele mängudele. Klubist on saanud üks tuntumaid kogu mängumaailmas. See on saavutanud oma silmapaistvuse ja kinnitanud oma koha tipprõivaste osana. Tutvustatakse rohkem mänge, sealhulgas Dota 2, legendide liigaja Brawl Stars. Seda kõike on soodustanud paljud strateegilised suhted suurte meeskondadega, eriti Aasias.

Nende FIFA nimekirjas on kolm mängijat: Katari AF5, Maniika ja Nkanteem (mõlemad Prantsusmaalt). Alates 2019. aasta algusest on AF5 olnud nende eksklusiivne mängustriimer. Ta saadab klubi FIFA-mängijaid nende võistluste ajal ning toodab eksklusiivset sisu nende tegude ja saavutuste kohta.

Maniika on staažikas mängija ja superstaar esporti sotsiaalmeediavõrgustikus Twitch. Lisaks on ta fantastiline treener ja teenib klubis mitmel ametikohal. Ta on ka eSpordiakadeemia tehniline direktor ja professionaalne mängija. Prantsusmaa FIFA areenil tõusev täht Nkantee on nooruslik 18-aastane mängija, kes liitus komplektiga aprillis 2021. Koos Maniikaga võistlevad nad klubi eest kõigil ametlikel võistlustel.

Kakluse tähed

Alates veebruarist 2019 PSG meeskond on olnud osa Supercelli mobiilimängust Brawl Stars. 2020. aasta jaanuaris kinnitas PSG oma Prantsusmaa Brawli meeskonna vastastikust lahkumist, kuid hiljem, märtsis, otsustas klubi luua uue koosseisu. Uus meeskond oli Aasia ja asus Singapuris. Meeskonnaliikmed olid CoupdeAce, Relyh, Scythe (asendusena), kõik Singapurist ja Jordon (jaapanlane).

LoL

Juunis 2020, kuulus esportmeeskond kinnitas oma naasmist League of Legendsi, tehes koostööd Hongkongi Talon Gaminguga, et asutada PSG Talon. Mängijate hulka kuuluvad; Hanabi (Su Chia-Hsiang, Taiwanist), jõgi (Kim Dong-woo, Lõuna-Korea), vaher (Huang Yi-Tang Taiwanist), Unified (Wong Chun Kit Hong Kongist), Kaiwing (Ling Kai Wing Hongkongist) -Kong), Kartis (Su Chia-Hsiang Hongkongist).

PSG ja Talon eSportsi ühisettevõte võistleb Vaikse ookeani meistrivõistlustel Taiwanis, Hongkongis, Macaos, Tais, Singapuris, Malaisias ja Filipiinidel. PSG.LGD meeskonna mängijad on Ame (Wang Chunyu, hiina), NothingToSay (Cheng Jin Xiang, Malaisia), Faith_bian (Zhang Ruida, hiina), XinQ (Zhao Zixing, hiina) ja y' (Zhang Yiping, ka hiina)

PSG Esportsi tugevaimad mängud

Rühmal on olnud muljetavaldav võistlusrekord. Nad on võitnud mitmeid konkursse ja konkursse, kus nad on osalenud. PSG võimed tunnustasid kiiresti nii fännid kui ka teised ülemaailmsed organisatsioonid vahetult pärast nende e-spordiareenile sisenemist. Meeskond on aastate jooksul palju saavutanud. Dota 2 nimekiri on kõigist mängudest kõige edukam ja võimsam, seega võib igal ajal oodata suurepäraseid tulemusi.

Hiina Dota 2 hiiglane LGD tegi 2018. aastal koostööd PSG-ga. Varsti pärast selle koostöö loomist võitis nimekiri kahel võistlusel, et jõuda maailma parimate e-spordimeeskondade hulka. Nad saavutasid 2018. aasta rahvusvahelises arvestuses teise koha. Ja kuigi praegune nimekiri pole veel nii palju korda saatnud kui eelmine, on nad end kindlasti pädevana tõestanud. Meeskond on võitnud OGA Dota PIT Invitationali ja WePlay AniMajori. Nad alistasid 2021. aasta rahvusvahelises suures finaalis Team Spiriti, kuid saavutasid siiski tugeva teise koha.

Pacific Championship Series (PCS) on kõrgeima tasemega League of Legends võistlus Taiwanis, Hongkongis, Macaus ja Kagu-Aasias. Meeskonnal on kolm PCS-i tiitlit, millest viimane võideti 29. augustil 2021.

Miks on PSG Esports populaarne?

Mitmed professionaalsed klubid üle maailma on mänginud FIFA liigade kaudu, kuid PSG läks kaugemale. Sellel on värske lähenemine oma toetajatega suhtlemisele ja ka uute ligimeelitamisele olulistes kasvavates riikides. Organisatsiooni aktiivne noortemängijate süsteem, mis sai alguse 2020. aasta detsembris, on üks selle tähelepanuväärsemaid omadusi. Divisjonil on hea meel pakkuda ahvatlevaid väljavaateid nii noortele kui ka professionaalidele pürgijatele. See noorte seadistus asub peamiselt Prantsusmaal, kuid seda leidub kõikjal maailmas.

PSG FIFA meeskonnas on maailma tippmängijaid ja klubi usub, et FIFA-s osalemine on hea turundusstrateegia, sest FIFA on Prantsusmaal, Euroopas ja suure tõenäosusega kogu maailmas kõige populaarsem mäng. Eesmärk on integreerida esport nii jalgpallikoondisesse kui ka klubi superstaaridesse. Neymar on oma emaklubi PSG jaoks tuntud superstaar ja FIFA mängusaadik. Seetõttu on tal väga lihtne mõjutada fänne oma meeskonda toetama, reklaamides samal ajal seda ülemaailmselt. Selline turundus on muutnud PSG-st üheks populaarseimaks spordimeeskonnaks selles valdkonnas.

PSG on suurendanud ka oma pühendumust mobiilimängudele. Sellest sai PSG.RRQ pärast investeerimist Rex Regum Qeoni, Indoneesia mängumeeskonda, mis võistleb Mobile Legends: Bang Indonesia Professional League'is. See on aidanud meeskonna kohalolekut selles valdkonnas ning meelitanud nende frantsiisi juurde uusi fänne. Kõigil espordikihlvedude fännidel peaks igal kihlveoajal meeles olema PSG Esports.

PSG Esporti auhinnad ja tulemused

Tööstusse sisenedes oli üks esimesi mänge, milles nad osalesid, Rocket League. RLCSi 4. hooaeg: Euroopa oli nende debüüt Rocket League'i võistlus ja nad saavutasid neljanda koha. Esport Rocket League'i klubide tase tunnistati pädevaks ja suurmeeskondi ähvardavaks.

Pärast finaalis G2 alistamist võitis meeskond DreamHack Open Leipzig 2018. Esportsi meeskonnal oli järgmise aasta esimene pool raske, kuid RLCS Season 7-Europe võistlusel jäid nad kuidagi kolmandaks. DreamHack Pro Circuit: Valencia 2019 võitis samuti meeskond. Pärast seda loobus PSG Rocket League'i meeskond.

Dota 2

PSG.LGD loodi pärast seda, kui organisatsioon ühines LGD Gaminguga, a Dota 2 ülivõim. Vana LGD meeskond jääks alles, kuid meeskond taaskäivitaks uue nimega ja kõige sellega, mis sellele järgnes. EPICENTER XL oleks nende esimene üritus uue identiteedi all ja nad võitsid selle kiiresti. Nad võitsid ka järgmise, MDL Changsha Majori. Pärast Changsha Majori oli meeskond 2018. aasta Internationali võidule lähedal, kuid langes finaalis OG vastu 2:3 ja saavutas järgmisel aastal The International 2019 kolmanda koha.

Dota 2 võistlushooaeg 2021. aastal algaks vähemate COVID-19 piirangutega ja asjad normaliseeruksid. Meeskond võitis OGA Dota PIT Invitationali ja WePlay AniMajori. Seetõttu on nende rahvusvahelised kampaaniad olnud äärmiselt edukad.

LoL

Meeskonna League of Legends kampaania on olnud mõõdukalt edukas. Nende esimene turniir nende uue identiteedi all oli PCS Spring 2020, kus nad alistasid finaalis Machi Esportsi. Samuti saavutasid nad esikoha 2020. aasta keskhooaja showdownil.

PSG Esportsi parimad ja populaarseimad mängijad

Videomängude vallas pole turniirivõidud kõik. Mitmed konkurendid on kogunud palju jälgijaid lihtsalt oma sisu mängimise ajal otseülekandega. Hanabi, kes esindab meeskonda PSG Talon, on üks populaarsemaid mängijaid maailmas. Mängija võidumäär on 83,33 protsenti. 2021. aasta mais saavutas ta 2021. aasta Mid-Season Invitational võistlusel kolmanda koha.

Maniika (Johann Simon) on FIFA mängur, kes esindab praegu klubi Xboxis. Ta on kogenud mängija, kellel on Twitchis üha rohkem jälgijaid. Ta on ka eSpordiakadeemia tehniline direktor. Töö hõlmab kõigi Akadeemia programmide järelevalvet, sealhulgas meeskonna 25 treeneri õpetamist, et tagada klubi lähenemise edasikandumine. Ta sertifitseerib paljusid koolitusprogramme, mida pärast seda stuudios PSG pakutakse kas eemalt või isegi töötubade ajal.

Nkantee (Ilias El Rhazzaz) on Prantsusmaa FIFA mängutööstuse tipptegija. Tal on PSG-ga leping, mis kehtib hooaja 2021–2022 lõpuni ja hooajani 2021–2022. Temast sai meeskonna liige, mis andis talle esimese professionaalse lepingu.

Kus ja kuidas PSG Esportsile panustada

Olenevalt kategooriast pakub iga kihlveokontor kas üldisi või kohandatud panuseid. See tähendab, et pole kahte ühesugust panustamiskogemust, eriti kui tegemist on erinevate mängudega. Sellegipoolest peaksid üksikisikud PSG Esportsile panustamisel end kindlalt tundma, sest neil on meeskondades väga osavad mängijad.

Rivalry, Betway, GGBet, ArcaneBet ja Dafabet on parimad spordiennustuse saidid meeskonna peale panuste tegemise eest. Külg on hea valik inimestele, kes plaanivad Dota 2 või League of Legendsi mängides panustada. Neid peetakse Dota 2 maailma üheks parimaks meeskonnaks ja neil pole probleeme isegi kõige hirmuäratavamate vastaste alistamisega. Algajatele on Dota otsepanustamine ja mängu võitjatel hea võimalus võita.

League of Legends on veidi riskantsem, peamiselt seetõttu, et rahvusvahelised meeskonnad, eriti LCK ja LPL piirkondade meeskonnad, ei leia endale alust. Otseennustused sobivad ideaalselt väiksemateks turniirideks või PCS-i jaoks, samas kui matši võitja panuseid tuleks kasutada ainult siis, kui meeskond mängib statistiliselt nõrgema või võrdse vastase vastu.

Üldiselt võib voogesituste või VOD-de vaatamine aidata teil paremini mõista Paris Saint-Germain Esportsi meeskondi. On väga lõbus näha neid pääsemas Internationali finaali ning see annab ka palju teavet meeskonna kohta. Igal juhul tehke enne panuste tegemist kindlasti kodutöö ära, kuid Dota 2 ja League of Legends on suhteliselt turvalised panused.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask