Kõik Nova Esports kihlveo kohta

Nova Esportsi, mida peetakse üheks populaarseimaks e-spordimeeskonnaks, asutas 2016. aasta mais üks Anthony Yeung. Yeungil oli meeskonna esmasel käivitamisel juhtkond, kuhu kuulusid Trevor, Richard ja Francis, hiljem liitusid organisatsiooniga Mathew, Oktay ja Steven. Nova eSports käivitati ametlikult 2016. aasta septembris e-spordi organisatsioonina ettevõttenime Nova eSports International Limited all. 2020. aasta oktoobris omandas ettevõtte Imperium Group Global Holdings, Hongkongi börsil noteeritud ettevõte. See samm tõi kaasa mitmeid muudatusi, sealhulgas Nova eSportsi erinevate e-spordimängude meeskondade nimekirjad.

Nova eSpordis on erineva taustaga mängijaid, kusjuures iga meeskonnaliige toob kaasa ainulaadseid elemente, mis aitavad meeskonnal kasvada ja areneda. Peale eSpordi turniiridel võistlemise suhtleb Nova eSports ka erinevatel tasanditel enda loodud kogukonnaga. Näiteks on ettevõttel professionaalne mõjutajate ja sisuloojate meeskond, kes tagab, et meeskonna jälgijad ja fännid oleksid kursis.

Kõik Nova Esports kihlveo kohta
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Nova Esportsi mängijad

Nova Esportsil on mitu mängijat, kes on spetsialiseerunud erinevatele e-spordi mängudele. League of Legendsi meeskonda kuuluvad JDerener, Halil Berke ja Baronit mängiv Lopez Miguel. Mängijad on vastavalt USA-st, Saksamaalt ja Hispaaniast. Rahumängu nimekirja kuuluvad Zhu Bojun, Zeng Ronghua, Xu Yinjun ja Zahai Cheng, kõik Hiinast. Meeskond moodustati juulis 2020.

Nova Esports avalikustas ka oma PUGB Mobile nimekirja kõrvuti Game of Peace nimekirjaga, mis koosnes neljast mängijast, kellest üks oli Kanadast ja ülejäänud Hiinast. Mängijate hulka kuuluvad Wu Zifan Kanadast ja Zhang Yujie, Li King Liang ja Lui Jinhao Hiinast. Nende Call of Duty meeskond koosneb Euroopa mängijatest, sealhulgas Jonathan Koyenyi, Samuel Navarro, Marcos Santana, Ricard Vila ja Marcos Rojas. Jonathan Koyenyi on pärit Ühendkuningriigist ja ülejäänud mängijad on pärit Hispaaniast. Nova eSports, Clash Royale'i võistluste esindaja on Chenghui Huang, tuntud ka kui Lciop.

Endised divisjonid

Nova Esports tegi 2020. aasta juunis koostööd India eSports Godlike'i meeskonnaga PUBG Mobile. Meeskond oli tuntud kui Nova x Godlike ja osales PUBG Mobile World League'i idadivisjonis. Nimekirjas oli mängijaid Indiast, sealhulgas Sarda Gajanand, Chisin Raingaim, Shekhar Patil, Eleen Raj, Syed Shan ja Chetan Sanjay. Partnerlus lõppes 2020. aasta septembris, kui India valitsus keelas PUBG Mobile'i.

Nova Esportsi tugevaimad mängud

Call of Duty

Nova eSportsil on olnud silmapaistvad esitused Call of Duty võistlustel viimastel aastatel. Call of Duty on e-spordi mänguringkondades üsna populaarne. See on esimese isiku tulistamisvideomäng, mis sai alguse Teise maailmasõja teemast ja tutvustas hiljem futuristlikke maailmu ja kosmoseteemasid. Nova Esportsi meeskond on turniiridel, millel ta on aastate jooksul osalenud, teinud muljetavaldavaid esitusi. Meeskonnal on mängu eest auhinnaks rohkem kui 43 000 dollarit, mis on kahtlemata muljetavaldav.

FIFA

FIFA videomäng on veel üks e-spordi mäng, milles Nova Esports pakub suurepäraseid esitusi. See on Electronic Artsi välja töötatud jalgpalli simulatsioonimäng. Siiski ei pruugi Nova Esportsi üldised esitused FIFA-s olla muljetavaldavad, kuid meeskonnal on viimastel üritustel olnud silmapaistvad esitused.

Player Unknown Battle Grounds Mobile

Mängija tundmatu lahinguväljad Mobile on vaieldamatult Nova meeskondade kuulsaim eSpordi meeskond. See moodustab tohutu osa kogu meeskonna võidusummast, üle 4,8 miljoni dollari. Hiljuti võitis see ühel turniiril 1 530 000, mis on suurim summa, mida meeskond on kunagi ühel turniiril võitnud. 2021. aastal teenis meeskond 10 turniirilt 2 318 831 dollarit auhinnaraha. 78,6% kogu Nova eSportsi sissetulekust pärineb PUBG Mobile'ilt.

Miks on Nova Esports populaarne?

Mitmel põhjusel kuulub Nova Esports parimate e-spordimeeskondade hulka. Peamine põhjus on see, et see toimib enamikus üsna hästi turniirid, eriti PUBG Mobile'is. Enamik panuseid toetub kihlveootsuste langetamisel tavaliselt ajaloolistele esitustele, kuna need heidavad sageli valgust järgmise matši tõenäolisele tulemusele. Panustajad saavad seega Nova Esportsile enesekindlalt panustada, teades, et see toimib suure tõenäosusega hästi.

Teine põhjus, miks Nova Esports on panustajate seas populaarne, on see, et enamik eSportsi kihlveosaite pakuvad tavaliselt kihlveoturge enamiku oma meeskonna matšide jaoks. See tähendab, et panustajatel on kihlveoturgudele ligipääs lihtne, kuna nad ei pea iga kord otsima erinevaid kihlveosaite, kui nad peavad panustama parimale spordimeeskonnale. Nova eSports osaleb ka paljudel turniiridel. See tähendab, et panustajad võivad enamiku ajast leida meeskonna matše, millele panustada.

Enamik panuseid panustab ka Nova Esportsile, sest nad on meeskonnaga seotud. Meeskonnal on miljoneid fänne üle kogu maailma, kes jälgivad meeskonda tähelepanelikult. Alates meeskonna pakutavast mõistmisest on e-spordi panustajatel palju lihtsam erinevatele tulemustele panuseid teha.

Nova Esportsi auhinnad ja tulemused

PUBG Mobile Global Championship 2020

Nova eSportsi meeskonna üks suurimaid saavutusi oli PUBG Mobile Global Championship 2020. aastal. Meistrivõistlused on üks suurimaid ja konkurentsitihedamaid PUBG üritusi, kus osaleb 40 meeskonda üle maailma. See oli PUBG Mobile'i võistlushooaja viimane sündmus. Nova eSports kogus 1,59 miljonit dollarit fondiauhinnast, mis oli 6 miljonit dollarit, mis on üks kõigi aegade suurimaid PUBG-võistluste piljardiauhindu. Meeskond kaitses 2021. aastal tiitlit ja pääses finaali.

Rahuvalvaja Eliitliiga 2021 hooaeg, 3

Nova eSports võitis Peacekeeper Eliit League 2021 3. hooaja meistritiitli. Üritus kestis kuus nädalat ja seal toimusid pingelised matšid 20 Hiina meeskonna vahel. Nova võitis, visates kokku 210 punkti. Ürituse auhinnafond oli 15 miljonit CNY, mis jagati kõikide meeskondade vahel, kusjuures suurima summa, 642 000 dollarit, teenis Nova eSports.

Rahuvalvaja eliitmeistrivõistlused 2020

Nova eSports võitis 2020. aasta rahuvalvajate eliitmeistrivõistlused, mis toimus teist korda. Üritus toimus 14. ja 15. novembril 2020 ja seal osales 15 Hiina tippmeeskonda. Auhinnafond oli ligikaudu 1,7 miljonit dollarit. Nova eSports teenis meistritiitli võitmise eest 756 841 dollarit. Paraboy, Nova eSportsi mängija, pälvis ürituse MVP tiitli ja pälvis auhinna teenimise eest 75 684 dollarit.

Rahuvalvaja Eliitliiga 2020. aasta 2. hooaeg

Peacekeeper Elite League on Hiina PUBG Mobile'i versiooni kõrgeim tase professionaalsest liigast, mida nimetatakse Peacekeeper Elite'iks. Nova eSports võitis liiga teise hooaja 24. juulist 16. augustini 2020. Liigas osales 20 meeskonda, sealhulgas 15 eelmise hooaja finalistide meeskonda. Nova eSports võitis auhinnafondist 144 519 dollarit ning Paraboy nimetati liiga MVP-ks ja punktiliidriks.

Brawl Starsi 2019. aasta maailmafinaalid

Brawl Stars World Finals oli 2019. aasta võistlushooaja viimane üritus, mille korraldas Supercell. Sellel olid mõned parimad eSpordi meeskonnad 11 riigist ning Nova eSports võitis finaali ja sai 90 000 dollarit fondiauhinnast.

Eliidi auhindade öö

Nova eSports pälvis aasta klubi 2021 tiitli PEL-i Eliitide Öö auhinnatseremoonial, mis toimus pärast aasta läbi suurepärast esitust. Meeskond pälvis samal tseremoonial 14. jaanuaril 2021 ka aasta kommertsklubi tiitli.

Parimad ja populaarseimad Nova Esportsi mängijad

Zehai Ceng

Zehai Ceng on üks populaarsemaid ja edukamaid Nova eSportsi mängijaid, kes on spetsialiseerunud mängijatele Unknown Battle Grounds Mobile. Ta on Hiina parimate mängijate seas 32. kohal. Mängija on teeninud nelja aasta jooksul, mil ta on mänginud, rohkem kui miljon dollarit auhinnaraha. 960 000 dollarit tulust pärineb tema ajast Nova eSports.

Xu Yinjun

Xu Yinjun, keda rahvasuus tuntakse kasutajanime Jimmy all, teenis Player Unknown Battle GroundsMobile'iga mängides rohkem kui miljon dollarit. Teda peetakse Hiina parimaks e-spordi mängijaks ja kogu maailmas 118. mängijaks. 41% tema sissetulekust pärineb 2021. aastast ja 30% 2022. aastast.

Lin Yien

Lin Yien on riigi paremuselt kolmas PUBG-mängija. Taiwani mängijat tuntakse rahvasuus tema alternatiivse ID Kingi järgi. Ta on teeninud vaid 11 põhiturniirilt rohkem kui 815 000 dollarit, mis näitab selgelt, kui edukas on tema mängukarjäär. Veelgi parem, 37% tema sissetulekutest pärineb viimase viie kuu jooksul.

Zeng Ronghua

Zeng, rahvapäraselt Coolboy, on Nova eSportsi meeskonna PUBG Mobile mängija ja on teeninud rohkem kui 809 000 dollari auhinnaraha. 89% tema võitudest pärineb Nova eSportsi meeskonnas oldud ajast. Enne meeskonnaga liitumist oli ta iseseisev mängija.

Kus ja kuidas Nova Esportsile panustada?

Kuhu panustada

Panustajad saavad panustada Nova eSportsile läbi an veebipõhine e-spordi kihlvedude sait. Neil on valida sadade hasartmängusaitide vahel, millest igaühel on oma plussid ja miinused. Kihlveosaiti valides peavad panustajad esmalt kaaluma, kas see pakub e-spordi kihlveoturge. See peaks hõlmama kihlveoturge turniiridel, kus Nova eSports osaleb.

Panustajad peaksid arvestama ka kihlvemissaidi mainega. Nad peaksid vältima küsitava mainega kihlveosaite. Hea mainega reguleeriv asutus peaks ka kihlveokontorile litsentsi andma. Muud kaalutlused on saadaolevad makseviisid, boonuspakkumised ja klienditoeteenused.

Kuidas panustada Nova Esportsile

Mängijad peavad alustama raha sissemaksega oma panustamiskontodele. Erinevatel panustajatel on sissemaksete tegemise meetodite osas erinevad eelistused. Kihlvemissaitidel on ka erinevad minimaalsed ja maksimaalsed sissemakse limiidid, millega panustajad peavad arvestama. Makseviisid määravad ka sissemakse limiidid.

Järgmiseks tuleb valida matš või turniir, millele panustada, mida Nova eSports pakub. Seejärel saavad panustajad valida sobiva panusetüübi. Parimad e-spordi kihlvedusid pakuvad sama matši või sündmuse jaoks suuri kihlveoturge. Lisaks kihlveoturgude mitmekesisusele soovitatakse e-spordi mängijatel pöörata tähelepanu ka kihlveokontorite pakutavate koefitsientide kvaliteedile.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask