Parimate e-spordi kihlvedude edetabel WebMoney

WebMoney on tunnustatud e-spordi kihlvedude maksevõimalus, mis kogub veebiennustusringkondades kiiresti tuntust, eriti Ida-Euroopas. Kuigi see maksevõimalus naudib märkimisväärset populaarsust, kipub see ka radari alla lendama. Üks peamisi selle populaarsuse põhjuseid on see, et see makseteenus on e-rahakott. Ja kuna e-rahakotid on e-spordi kihlveosaitidel eelistatuimad makseviisid, eelistavad enamik spordiennustajaid tänapäeval WebMoneyt.

Veebipõhise e-spordi kihlvedude alustamiseks WebMoney abil peavad mängijad oma WebMoney kontole raha üles laadima, enne kui nad saavad need oma panustamiskontodele saata. Kuigi WebMoney ei pruugi olla suurim e-rahakott, on suur hulk e-spordi panustajaid huvi kasvanud.

Parimate e-spordi kihlvedude edetabel WebMoney
Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

WebMoney Esportsi kihlveo kohta

WebMoney Transferi asutas 1998. aastal WM Transfer Ltd. WebMoney avas oma esimesed kontorid Venemaal Moskvas põhiettevõtte operaatorina. Algselt loodi see makseteenus Venemaa klientidele, kes vajasid tol ajal praktilist lahendust raha Internetis ülekandmiseks. Ja praegu on see üks mainekamaid makseviise riigis.

Kuigi see makseteenus loodi klientide teenindamiseks Ida-Euroopast, peamiselt Venemaalt, praegu teenindab see ülemaailmset klientuuri, millel on esindused paljudes riikides. WebMoney on saadaval enam kui 90 riigis üle 40 miljoni kasutajaga üle maailma.

Nagu nimigi ütleb, on WebMoney peamiselt veebimaksevõimalus, mis teenindab mitmesuguseid finantstehinguid, sealhulgas raha laenamist, valuutavahetust ja online-kihlvedusid. Lisaks on ettevõte tutvustanud erinevaid tooteid, mille hulgas on võtmetähtsusega kaardimaksed ja e-rahakoti online-lahendused.

Kas WebMoney on populaarne?

Nagu varem mainitud, teenindab WebMoney globaalset klientuuri. Kuigi seda kasutatakse peamiselt Euroopa riikides, on suur osa selle kasutajatest Venemaalt ja Euraasia riikidest. Mis puutub klientide demograafiasse, siis WebMoney on eriti populaarne noorte seas, suur hulk kasutab seda e-spordi kihlvedude jaoks.

Kuidas WebMoneyga sissemakset teha

Raha deponeerimine veebipõhised e-spordi kihlvedude saidid WebMoneyga peaks olema sama lihtne kui ABC. Põhimõtteliselt on ilmne, et see makseteenus võtab mugavust tõsiselt ja raha sissemaksmine teie Interneti-kihlveokontori kontole peaks olema lihtne.

Siin on mõned sammud, mida järgida WebMoney sissemakse tegemisel:

 • Samm 1: Otsige üles sobiv WebMoney veebipõhine kihlvedude vahendaja, looge kihlveokontori juures konto ja logige sisse. Sealt minge otse pangandussektsiooni ja valige saadaolevate valikute hulgast WebMoney sissemakse meetod.
 • 2. samm: kui leiate WebMoney ikooni ja klõpsate sellel, suunatakse teid automaatselt määrama makse üksikasjad, peamiselt sissemakse summa, ja kohe pärast seda jätkake oma WebMoney kontole sisselogimisega. Sisselogimisprotsess on sarnane teiste e-rahakottide omaga, kuna mängijad peavad sisestama oma konto mandaadid (e-post ja parool) ning 12-päevase WebMoney ID numbri.
 • 3. samm: kui teie WebMoney kontol on sissemakse summa katmiseks piisavalt raha, jääb üle makse kinnitada. Pärast edukat kinnitamist suunatakse teid kihlveokontori saidile ja uus saldo peaks kajastuma.

WebMoney kasutamine veebipõhistes kihlveokontorites

Sissemaksete tegemisel võimaldab see e-rahakott kasutajatel laadida raha otse oma pangakontodelt. Igapäevaste sissemakse limiitide osas on alati oluline tutvuda kihlvedude tingimustega, arvestades, et limiidid on tavaliselt igal kihlveokontoril ainulaadsed.

Kuidas teha WebMoneyga väljamakseid

Kui panustate oma e-spordi lemmiküritustel, võite pärast õigete ennustuste tegemist veidi raha teenida. Väljamaksmisele mõeldes peaks võitude väljamaksmine olema sama lihtne kui sissemakse tegemine, ainult et kõik toimub "vastupidises" suunas.

Kui teie spordiennustuskontol on raha, mida soovite oma kätesse saada, peaks väljamakseprotsess kestma 3–7 päeva. Siin on mõned sammud, mida järgida, et oma WebMoney kontole raha välja võtta:

 • Logige sisse oma spordiennustuse kontole
 • Külastage kihlvedude panganduse jaotist ja klõpsake nuppu "Võta välja"
 • Valige pakutavate valikute loendist WebMoney
 • Sisestage väljavõetav summa
 • Viige tehing lõpule
 • Raha võetakse teie kontolt kohe maha, kuid teie WebMoney kontole jõudmiseks võib kuluda mitu päeva, tavaliselt kolm kuni seitse.

Lisaks protseduuris kirjeldatud punktidele peaksite kontrollima ka selliseid asju nagu taganemistasud ja ooteajad. Lisaks kasiino tasudele võtab WebMoney kõikidelt tehingutelt tavalist 0,8% vahendustasu. Juurdepääsetavuse osas võimaldab WebMoney teha mobiilist väljamakseid, kasutades peamiselt nende mobiilirakendust "Keeper Mobile", mis on allalaaditav suurematest rakenduste poodidest.

WebMoney plussid ja miinused

Panustajatele, kes kasutavad WebMoney'd oma panustamistegevuse rahastamiseks, on palju eeliseid, ehkki mõningate puudustega.

Plussid

 • Pakub suurepärast tehingukiirust – kiired sissemaksed ja kiired väljamaksed
 • Toetab mitut valuutat
 • Pakub optimistlikku turbetaset, kasutades kolme autentimistaset
 • Naudib ülemaailmset levi

Miinused

 • Kõigile tehingutele kohaldatakse konstantset tasu protsenti
 • Praegu kehtivad Venemaa ja Ukraina vahelise vastuolu tõttu teatud geograafilised piirangud

WebMoney on kahtlemata elujõuline valik panustajatele. Lisaks on see makseteenus mugav Venemaa panustajatele ja naaberriikide kasutajatele.

WebMoney konto avamise protsess

WebMoney konto avamise protsess on enam-vähem sarnane sellega, mida järgitakse enamiku e-rahakottide registreerimisel. Alustuseks peavad kasutajad külastama WebMoney ametlikku veebisaiti ja klõpsama uue konto avamise suvandil.

Pärast "Ava uus konto" viipa klõpsamist peavad kasutajad sisestama oma andmed ettenähtud väljadele – nimi, aadress, e-posti aadress ja telefoninumber. Järgmiste registreerumiste jaoks saate kasutada kas e-posti või telefoninumbrit. WebMoney annab aga igale kasutajale kordumatu 12-kohalise identifitseerimisnumbri (WMID) iga eduka sisselogimise korral.

Registreerimisprotsessi võib kokku võtta järgmisteks peamisteks sammudeks:

 • Klõpsake registreerumisel
 • Sisestage telefoninumber
 • Sisestage isiklikud andmed
 • Määra parool
 • E-maili kinnitus

WebMoney toimib vahendajana esialgse rahastamiskonto ja kihlveokontori vahel. Kuigi enamik inimesi kasutab WebMoney konto rahastamiseks oma panku, on raha, sealhulgas WebMoney kasutajatelt raha vastuvõtmiseks mitmeid viise.

See makseviis võimaldab ka sissemakseid väljakujunenud müügipunktidest, kuigi see valik on saadaval peamiselt Venemaal või riikides, kus teenus on asutatud. Siiski väärib märkimist, et kontot võivad avada ainult 12-aastased või vanemad isikud.

WebMoney klienditoe valikud

WebMoney'l on silmapaistev klienditoe osakond, kuigi see ei pruugi olla üks selle tugevamaid külgi. Üldjuhul saavad kasutajad tugiosakonnaga ühendust võtta, kasutades kahte peamist võimalust, telefoni ja e-posti. Tehnilise toe saamiseks pääsevad kasutajad tugimeeskonnale telefoni teel.

Samuti väärib märkimist, et kasutajad saavad abi saidilt support.wmtransfer.com ja esitada pileti olenevalt sellest, millist tuge nad vajavad – rahalised, tehnilised, ametlikud taotlused, sotsiaalvõrgustikud ja pressikeskus. Enamasti vastab WebMoney tugi päringutele ja lahendab probleemid kiiresti.

Lühidalt, siin on mõned saadaolevad WebMoney kontaktandmed:

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask