Populaarseimad King of Glory kihlvemissaidid 2024

Enamik esportlasi on kuulnud King of Gloryst, lühendatult KoG. Niisiis, mis see täpselt on? King of Glory on MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) mäng, mille on välja töötanud Tencent Holdings Ltd, üks maailma suurimaid mängufirmasid. Mäng on olenevalt geograafilisest asukohast tuntud mitme nime all.

Mõned neist nimedest hõlmavad Wangzhe Rongyao ja Kuningate au. Seda e-spordimängu jälgitakse laiali, eriti Hiinas. See tähendab, et see on üks enim mängitud esportmänge Aasias. Üks asi, mis teeb KoGi espordihuviliste seas populaarseks, on võib-olla selle sarnasus teise legendaarse mänguga League of Legends (LoL). KoG 2015. aastal ilmumise ajaks oli viimane juba suur hitt, nii et kõik paralleelid nende kahe pealkirja vahel loodeti esimese kasuks.

Populaarseimad King of Glory kihlvemissaidid 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Millest mäng räägib?

Nagu League of Legends, töötab KoG hästi ka mobiilseadmetes, võimaldades mängijatel nautida kogemusi kõikjal kosmoses: kontoris, bussis, kodus jne. Praegune (2022. aasta seisuga) esportimängija armastab. Nii võib kindlalt öelda, et KoG on võitnud miljoneid südameid ja teeb seda ka edaspidi, vähemalt lähitulevikus.

Nagu tema eelkäija LoL, on ka KoG's mäng, kus tugevad tegelased lähevad mängu meeskond versus meeskond. Selle eesmärk on hävitada vastase kristall, alus ja tornid. Selle mängu kangelastel on erinevad tugevused. Vaenlase alistamiseks vajate reflekse, strateegiat ja isegi närve. Näete mängu kangelasi, kellel on sellised asjad nagu kaugusrelvad, lähivõitlus ja loitsud. Muud võimed hõlmavad maagilisi rünnakuid.

Panustamine King of Glory peale

Kuigi KoG-d ei pruugita mainida samas hinges nagu Dota 2, LoL ja CS: MINNA kihlveo populaarsuse osas on tõsiasi, et sellesse mängu investeerib suur hulk esporti panustajaid. Mobiilseadmete jaoks loodud mäng on suunatud miljonitele mängijatele, kes armastavad liikvel olles panustada.

Ja KoG-le panustamises pole midagi nii keerulist. Nagu iga muu e-spordiala, on teil vaja ainult leida usaldusväärne e-spordimängude sait; registreeru, logi sisse, vali KoG turniir, millele soovid panustada, ja tee panus. Siiski peate kõigepealt mõistma, kuidas mäng töötab. Google'i otsing aitaks teid selles palju.

Kust leida hiilguse kuningat

KoG populaarsuse tõusu tõttu on sajad spordiennustused näinud seda suurepärase võimalusena raha teenida, pakkudes samal ajal mängijaid meelelahutuseks. Bookies ei ole sama; need erinevad paljude aspektide, sealhulgas pakutavate koefitsientide ja boonuste poolest.

Kihlveokontorid erinevad ka kihlveoturgude poolest. Kui mõned pakuvad laias valikus selliseid pakkumisi, siis teised pakuvad vaid väikest valikut, piirates panuseid, mida nad saavad teha. Seega peate nendele funktsioonidele tähelepanu pöörama, kui otsite spordiennustusi, millele saate tugineda.

Miks on King of Glory populaarne?

King of Glory ei pruugi olla USA-s levinud nimi, kuid see on väga edukas Hiina. See on riigis tohutult populaarne ja sellel on miljoneid igakuiseid aktiivseid mängijaid. Tänapäeval on KoG-st saamas populaarne mobiilimäng ja tõenäoliselt võtavad selle omaks ka teised riigid.

King of Glory on Hiinas nii populaarne spordiala mitmel põhjusel. Esiteks räägib see nende enda loomine mängu populaarsusest riigis. Kuid seal on palju enamat, sealhulgas helded auhinnafondid.

King of Glory't on lihtne mängida ka madalate sisenemisbarjääridega. Mängijad saavad mängu õppida minutitega, võimaldades mängijatel ilma liiga kaua oodata. Olenemata sellest, kas olete algaja või edasijõudnud mängija, saate kiiresti mängida ja tasemeid läbida. Sealt saate luua kohandatud kangelase, valides tema soo, juuste, nahavärvi ja riietuse. Seejärel sisenege lahinguväljale ja purustage oma vastased üks-ühele lahingutes.

Interneti-kogukond

KoG Interneti-kogukond koosneb fännidest, kes jälgivad esport-turniire, panuseid panustavatest mängijatest ja professionaalsetest mängijatest, kes KoG turniire kaunistavad. Kogukond kasvab Hiinas pidevalt kiiresti ja levib kiiresti teistesse riikidesse. See näitab ka seda, kui populaarseks on KoG pärast selle käivitamist muutunud.

Mängib King of Glory võrgus

KoG võrgus mängimine on lihtne ja hõlmab järgmisi samme:

 • Mängu allalaadimine TapTapist
 • Konto loomine ja sisselogimine
 • Lahingurežiimi valimine ja kaardi valimine
 • Valige oma lemmikkangelane, korraldage oma oskused ja valige meeskonnakaaslased.
 • Võitlus võidu nimel

Siin on mõned asjad, mida peate KoG-i alustades teadma:

 • Tunne kaarti hästi: Kui soovite olla King of Glory's hea mängija, peate kaarti hästi tundma ja õppima, kuidas iga oskust erinevates olukordades kasutada.
 • Harjuta: Harjutamine on edu võti ja see kehtib ka King of Glory mängimise puhul, nii et enne tegelikule matšile või turniirile minekut peate tagama, et pühendate piisavalt aega oma oskuste ja strateegiate lihvimiseks.
 • Toetuge teistest: Täiendage oma oskusi, vaadates videoid, kuidas teised mängijad mängivad. Nende liigutuste ja tehnikate jälgimine aitab teil kiiresti oma oskusi parandada.

Suurimad King of Glory mängijad ja meeskonnad

2022. aasta seisuga on silmapaistvamad KoG mängijad peamiselt hiinlased, sealhulgas Wang Tao, Yang Tao, Huang Yaoqin ja Xu Bicheng. Meeskondade osas on siin kõige silmapaistvamad:

 • AG Super Play
 • eStar Gaming
 • Turnso mängimine
 • Rogue Warriors
 • Parimad spordialad
 • Dynamite Gaming
 • EDward Gaming
 • Kuninglik ei anna kunagi alla
 • Invictus Gaming
 • KT Rolster
 • G2 Esports
 • Pilv9
 • Fnatic
 • Team Liquid

Kas King of Glory maailmameistrivõistlused on olemas?

Jah. Seda tuntakse kui Kuningate maailmameistrite karikasari. See on rahvusvaheline turniir kus parimad mängijad võistlevad Honor of Kings maailmameistri nimel. Võistluse korraldab Tencent Games ja sellel on kahte tüüpi turniirid: meeskondlikud ja sooloturniirid. Aasia mängijad ja meeskonnad osalevad sellel turniiril, et võita miljoneid dollareid auhinnaraha.

Märkimisväärne on see, et kuigi Honor of Kings World Championshipi on kujutatud ülemaailmse turniirina, on tõsiasi, et see on endiselt Aasia teema, vähemalt praegu, kui turniiril osalejad, st Hiina, Malaisia, Macau ja Hing Kong, on millestki mööda minna. Osalejate arv aga kasvab iga aastaga.

See võib olla lihtsalt aja küsimus, millal turniir meelitab osalejaid teistelt kontinentidelt, sealhulgas Euroopast ja Ameerikast. Sellegipoolest on Hiina olnud mängu parim meeskond, arvestades, et riigi meeskonnad on võitnud turniiril lõviosa.

King of Glory maailmameistrivõistluste parimad meeskonnad ja mängijad

Parimate King of Glory mängijate hulka kuuluvad eStar Pro, QG Happy ja Turnso Gaming, turniiri võitjad alates selle avamisest 2018. aastal. QG Happy on turniiri võitnud kaks korda, ülejäänud on saavutanud selle sobivuse vaid korra. Seni on parimad mängijad Fly, Cat ja NuanYang, kusjuures Fly on ainus mängija, kes on rohkem kui korra parimaks osutunud.

Panustamine King of Glory peale

Võite soovida KoG-le panustada, kuid te ei saa oma soovi realiseerida ilma usaldusväärse spordiennustusplatvormita. Jah, sellele mängule panustamine võib muutuda veidi keeruliseks, eriti kui otsite konkreetset mängu kehastust. Seega peate tagama, et teie valitud spordiennustus pakub teie konkreetseid lemmikuid. 2022. aasta seisuga on mõned parimad KoG kihlveosaidid Loot.bet, Bet365, GGBet ja Rivalry.

Loot.bet

Dota2 pioneeri mainet omav, selles pole kahtlust Loot.bet on üks parimaid kihlvedude pakkumisel teistele spordialadele, sealhulgas KoG-le. Magustajana pakub kihlveokontor sulle sadade dollarite väärtuses boonuseid.

1xBet

Vaid vähesed, kui mitte mitte ükski, jõuavad selle lähedale 1xBet. Umbes poole sajandi miljoni kasutajaga uhkustamine tähendab, et tegemist on ühe suurima kihlveoturuga. Samuti on olemas helded boonused, mis aitavad teil KoG-iga alustada.

GGBET

Milline kindel kihlveoplatvorm! GGBet on üks turvalisemaid kihlveosaite, mida olete kunagi kohanud. Kuigi see ei pruugi koguda nii suurt jälgijaskonda kui Bet365 oma, on sellel väljateenitud maine ühena parimad espordi kihlvedude saidid.

Jälgige parimaid King of Glory meeskondi ja panustage täpselt

King of Gloryle panustamine on Hiinas populaarne ajaviide. Panuste tegemiseks on palju võimalusi, kuid parim viis on jälgida tippmeeskondi ja panustada täpselt. Kui otsite head meeskonda, oleks teie parim valik Team WE, AG Super Play, EDward Gaming, Top Esports, Turnso Gaming, Dynamite ja paljud teised, nagu selles postituses varem kirjeldatud. Mõned neist võistkondadest on võitnud nii palju turniire, et neid oleks raske mitte märgata. Seega on neil suurepärane võimalus panustada ja võita.

Kasutage internetti

Spordiennustuse maailm on viimastel aastatel dramaatiliselt muutunud. Interneti abil luuakse iga päev sadu uusi liigasid, sündmusi ja tulemusi. Samas Internetis on palju teavet meeskondade/mängijate kohta, mis aitab meeskondi jälgida ja täpselt panustada, et teil oleks suurem võimalus võita. Interneti-vidinaga, näiteks nutitelefoniga, otsige lihtsalt Internetist meeskonda ja põhistatistika kuvatakse teie ekraanil nupuvajutusega.

Plussid ja miinused

King of Glory on üks populaarsemaid mänge Hiinas. Sellel on sadu miljoneid mängijaid ja sellest on saanud kultuurinähtus. Kuid nagu teistel esportmängudel, on ka KoG-l oma plusse ja miinuseid.

Plussid

 • See on mobiilisõbralik. Mäng on loodud spetsiaalselt mobiilikasutajatele, nii et keegi ei jää kogemusest ilma ainult seetõttu, et tal pole sülearvutit või lauaarvutit. See muudab liikvel olles mängimise mugavaks.
 • Mängu uuendused muutuvad pidevalt, seega on alati lõbus uusi asju proovida.
 • King of Glory'l on palju sotsiaalseid aspekte, mis muudavad inimestel sõprade või võõrastega mängimise lõbusaks

Miinused

 • Mäng on väga võitluslik, nii et kui te ei võida, võite end heidutada.
 • Hea saamiseks peate võib-olla kulutama palju aega mängimisele
 • King of Glory’t on kritiseeritud selle sõltuvust tekitava olemuse ja mängu vägivalla pärast, mis mõne väitel võib viia halbade harjumusteni. Mängul on ka vanusepiirang 18+, kuid paljud lapsed mängivad seda siiski, sest neil on liiga raske vastu seista kiusatusele oma sõpradega võrgus mängida.
 • King of Glory ei sobi kõigile, sest see nõuab oskusi, meeskonnatööd ja strateegiat. Võimalus on ainult osavatel mängijatel, kes teavad, kuidas teistega edu saavutamiseks koostööd teha.

King of Glory panustamiskoefitsientide mõistmine

Koefitsientide mõistmine King of Glory võitmine on edukate panuste tegemisel oluline.

Esporti kihlveokoefitsiendid on saadaval mõnel espordi kihlveosaidil. Leiate need kümnendkohtade või murdudena. Mida suurem on koefitsient, seda ebatõenäolisem on oma panuse võitmine. Siin on mõned peamised tegurid, mida King of Glory espordiennustuste koefitsientide vaatamisel arvesse võtta:

 • Meeskonna esitus viimastel võistlustel – võistkonna esitus teiste sama liiga või grupi meeskondade vastu.
 • Meeskonna hetkevorm või hoog
 • Koefitsiendid teiste sama liiga või grupi meeskondade vastu

Internetist leiate palju kihlveonõuandeid, mõned spordiennustused pakuvad isegi KoG-ennustusi, mis aitavad teil alustada. Kuid ärge kunagi tehke seda viga, et unustate ühe asja: koefitsiendid on alati kujundatud maja kasuks. Seega, kui panustate sellele mängule, peate seda tegema teadmisega, et kaotus on tõelisem, kui võite ette kujutada.

Kihlveo näpunäited ja nipid

KoG panterid vajavad näpunäiteid ja nippe, et aidata neil maja üle lüüa või kahjusid minimeerida. Kui soovite oma panustamise järgmisele tasemele viia, tulevad need näpunäited kasuks.

Saage mängust aru

Esimene asi, mida pead tegema, on õppida mängu põhitõed, enne kui hakkad panuseid tegema. See aitab teil mõista, millised meeskonnad on tugevamad või nõrgemad.

Analüüsige meeskondi ja mängijaid

Aitaks analüüsida, milliseid meeskonnad ja mängijad on suurem võimalus võita matš teise meeskonna või mängija vastu. Nii saate oma panuste tegemisel teha paremaid otsuseid. Hoidke silm peal konkreetsete meeskondadega seotud uudistel ja valige alati hea meeskond.

Muud näpunäited, mida tasub kaaluda, on järgmised:

 • Jälgige koefitsiente ja vältige kõrge riskiga panuseid
 • Ärge kasutage hasartmänge probleemide lahendamiseks
 • Ärge unustage õnne
About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSport
About

Jun-ho Kim, Lõuna-Korea dünaamiline Esportsi maestro, on EsportRankeris teadmiste majakas. Segades analüütilise võimekuse loomupärase mänguarmastusega, harutab Jun-ho lahti võrguvõistluste keeruka seinavaiba, tagades mängijatele kursis olemise ja inspiratsiooni.

Send email
More posts by Jun-ho Kim