1xBet kihlvedude arvustus - Mängud

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.2/10
BoonusKuni €1500 + 150 tasuta keerutust
Epic Sportbook Live-vestlus 24/7
Võta boonus
Usaldusväärne
Kinnitatud
Turvaline
Epic Sportbook Live-vestlus 24/7
1xBet
Kuni €1500 + 150 tasuta keerutust
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Võta boonus
Mängud

Mängud

Kuna maailmas toimub nii palju mänge, on eSportist saanud üks populaarsemaid panustamisvõimalusi. To panustada espordile 1xBet'is peab teadma iga mängu jaoks saadaolevaid erinevaid turniire ja meistrivõistlusi.

Seal on palju üritusi, mille auhinnafond on väärt miljoneid dollareid, kus osalevad meeskonnad üle kogu maailma. 1xbet esports live on üks populaarsemaid võimalusi 1xbeti esporti panustamiseks

1xBeti lemmikspordialad

Dota 2

Dota 2 on online-lahinguareen, mida mängivad kaks 5-liikmelist meeskonda. Igal meeskonnal on oma baas kaardi vastaskülgedel. Eesmärk on hävitada vastase baas, kaitstes samas iga hinna eest enda oma.

Vastulöök: ülemaailmne rünnak

Mängijad võistlevad selles mängus võistkondadena ja nad saavad valida erinevate tegelaste hulgast, millest igaühel on oma ainulaadsed võimed. On terroristide ja terrorismivastaste meeskonnad. CS:GO meeskonnad lähevad üksteise vastu ja igaüks peab hästi esinema, kui nad tahavad võita vaenlase meeskonda.

legendide liiga

legendide liiga on Riot Gamesi poolt välja töötatud väga populaarne MOBA videomäng, mida mängitakse kahe meeskonna vahel, mõlemas maksimaalselt 5 mängijat. Võidab meeskond, kes suudab hävitada vastase baasi, kaitstes samal ajal enda oma. See esportmäng on üks, kui mitte kõige populaarsem mäng, millele panustada.

StarCraft 2

See on sõjalise ulmega reaalajas strateegiamäng, mida mängijad kasutavad võistkondades üksteisega võistlemiseks. On 3 või 4 mängijaga meeskondi, kus nad peavad looma armee ja hävitama vastase väed. StarCraft 2 on kultusmäng egaming-maailmas, kus osalevad mängijad üle kogu maailma.

Overwatch

Mängijad sisse Overwatch peavad valima erinevate tegelaste hulgast, igaüks oma võimetega, ja proovima kõrvaldada vastaste meeskond, kaitstes samal ajal ennast, et esikohale jõuda. Sellel mängul on mitu mängurežiimi, nii et see pakub oma jälgijatele palju põnevust: kaitske kasulikku koormust, kaitske eesmärke ja palju muud.

Tormi kangelased

Selles on 2 võistkonda, mõlemas 5 mängijat. Tormi kangelased on väga sarnane Dota 2 või League of Legendsiga, kuna see on samuti MOBA-põhine mäng. Mängijad saavad valida kangelasi teistest Blizzard Entertainmenti mängudest. Mängu võitmiseks peab iga meeskond proovima hävitada teise baasi, kaitstes samal ajal enda oma.

Hiilguse kuningas

Mängitakse kahe 5-liikmelise meeskonna vahel. Eesmärk on kaitsta oma torne, püüdes samal ajal jõuda vaenlase baasi ja hävitada see enne, kui need teie omani jõuavad. See on ka MOBA mängužanr, mis on vaatamiseks ja mängimiseks laialt populaarne.

Rainbow Six Siege

Sageli nimetatakse R6 mängitakse kahe viie mängijaga meeskonna vahel FPS-režiimis. Iga mängija peab valima erinevate tegelaste hulgast, mida nimetatakse operaatoriteks ja millest igaühel on oma ainulaadsed võimed. Eesmärgiks on kõrvaldada teine meeskond, ilma et nad teie meeskonda enne aja lõppemist kõrvaldaksid, ühele kahest pommist kahjutusseade paigaldataks või pomme kahjutuks tegemise eest kaitstes.

World of Warcraft

World of Warcraft mängitakse kahe meeskonna vahel ja igas meeskonnas on maksimaalselt 5 mängijat. Mängijad peavad valima erinevate tegelaste hulgast, millest igaühel on oma võimed, ja võitlema vaenlase meeskonnaga, et hävitada kõigepealt oma baas. Siiski on Blizzardil kahte tüüpi Warcrafti mänge, mille vahel mängijad ja panustajad saavad valida. Üks on Warcraft 3, mis on RTS-mäng, ja teine on World of Warcraft, mis on algselt MMORPG-videomäng.

Raketiliiga

Raketiliiga on autojalgpallimäng, mida mängivad kaks nelja mängijaga meeskonda. Eesmärk on panna pall vastase meeskonna võrku, kaitstes samal ajal end nende eest.

E-sport võib tunduda segadust tekitav, kui see on nende jaoks uus. Siiski tuleb teadlike panuste tegemiseks neid mõista. Õnneks, nagu ülaltoodud loendist näha, on enamikul neist sarnane üldine struktuur. See puudutab enamasti meeskondi, kes üritavad üksteist elimineerida või edestada, nagu tavaspordis.

Kõige targem on aga spetsialiseeruda mõnele 1xBetis pakutavale mängule. Nii saab mängija panustada paljudele saidil pakutavatele turgudele peale otsese võitja/kaotaja panuse.

1xBet:Kuni €1500 + 150 tasuta keerutust
Võta boonus
22BET
22BET:Kuni 600 dollarit
Loot.bet
Loot.bet:100 € sissemakse boonus

Ära maga neid pakkumisi maha

1xBet
1xBet
Sissemakseviisid
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Võta boonus1xBet arvustus
22BET
22BET
Sissemakseviisid
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Võta boonus22BET arvustus
Loot.bet
Loot.bet
100 € sissemakse boonus
Sissemakseviisid
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Võta boonusLoot.bet arvustus
Close