Parimate e-spordi kihlvedude edetabel Payeer

E-rahakottide tulek oli üks olulisemaid läbimurdeid Interneti-hasartmängude maailmas. PayPal ja Skrill ei ole ainsad laialdaselt aktsepteeritud e-rahakotid online-kihlvedude jaoks; paljud hasartmängusaidid aktsepteerivad nüüd Payeeri. Panustajad kõikjalt saavad ilma geograafiliste piiranguteta panustada mainekatel online-spordikihlvedude saitidel. Kiiresti kasvav digitaalne maksesüsteem hõlbustab kiireid sissemakseid ja annab panustajatele võimaluse haarata erinevaid pakkumisi, nagu registreerumisboonused.

Payeeriga pole lihtne veebipõhist spordiennustust teha. Kuid vähesed saadaolevad saidid on igale mängurile väga soovitatavad. Payeer pakub mitmeid viise, kuidas rahastada mängijakontot madalate tehingukuludega. Tänu kõrgetele kululimiitidele muudab see ka atraktiivseks makseviisiks high-rolleritele.

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Teave Payeer Esports Bettingi kohta

Payeer on Paycorp Limitedi poolt 2012. aastal Eestis leiutatud elektrooniline maksesüsteem. See tegutseb Vanuatu finantsteenuste komisjoni standardite alusel ja seda juhib osaühingu Finance Private Limited Company.

Registreeritud an internetipanga süsteem Eesti Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi poolt sobib Payeer suurepäraselt rahvusvahelisteks ülekanneteks SWIFTi kaudu. Tehingute ohutuse tagamiseks on ettevõte kasutanud SSL-krüptimist ja mitme kasutaja autentimist, sealhulgas SMS-teateid.

Kas Payeer on spordiennustuste jaoks populaarne sissemaksemeetod?

Kuigi Payeer on hasartmängude maailmas suhteliselt uus, on see saadaval enam kui 200 riigis ja peaaegu 5000 pangas; seda kasutatakse eriti laialdaselt Šotimaal ja Aasias. See on üks parimaid valikuid hasartmängutehingute tegemiseks, sealhulgas esportpanuste maksmiseks.

Kasutajad saavad osta kaupu veebist või saada Payeeri kaudu raha nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil eurodes, USD-des ja Vene rublades (RUB). Lisaks on Payeer mitme krüptovaluuta platvorm, mis toetab seitsme krüptoga kauplemist.

Teenus on hiiglaslike kihlveokontorite ja esport-hasartmängude veebisaitidel kõige usaldusväärsem veebipõhine sissemaksemeetod. Teised tegurid, mis on aidanud kaasa selle populaarsusele esports kihlvedude tegemisel, on intuitiivne rakendus ja eripakkumiste sobivus tervitusboonused.

Hoiustamine Payeeriga

Kuna Payeer integreerub mitme rahvusvahelise makseteenuse pakkujaga, saab seda täiendada paljude pangakaartide, kinkekaartide, e-rahakottide ja krüptovaluutadega.

Samuti loob see ühenduse pangakontodega ja teisendab valuuta automaatselt, et see ühilduks espordi kihlvedude sait. Parim on see, et see ei paljasta kasutaja pangakonto ega kaardi andmeid. Kiireid globaalseid ülekandeid eelistavad spordiennustajad peaksid sellega arvestama.

Payeeri kasutamine Esportsile panustamiseks

Enne sissemakse tegemist peaks panustaja kontrollima sissemakse limiite, mis võivad olla alates 10 dollarist. Väärtus on saiditi erinev. Siit saate teada, kuidas teha Payeeriga kiire ja mugav sissemakse.

 • Panustaja logib sisse oma esports kihlvedusid
 • Pangalehel valib kasutaja 'Sissemakse'
 • Saadaolevate valikute hulgas kuvatakse Payeeri logo
 • Mängija märgib sissemakseviisiks Payeer
 • Need näitavad ülekantava hoiuse suurust ja raha allikat
 • Järgmine on Maksja konto andmete täitmine
 • Järgneb tehingu kinnitamine
 • Eduka sissemakse korral saadetakse teade Kui see on tehtud, muutub summa mõne minuti pärast panuste tegemiseks kättesaadavaks. Maksja kihlveofirmad ei võta sissemakse eest tasu, kuid kliendil võivad tekkida kulud vahemikus 0–5%, olenevalt sellest, kust tema raha pärineb.

Kuidas teha Payeeriga väljamakset

Mängurid, kes lubavad Payeeriga online-spordiennustusi, loodavad ühel hetkel raha võita. Kuid kõik väljamaksed kantakse e-rahakoti kontole, mitte mängija MasterCardi või pangakontole.

Väljavõtmise protsess

Võitude väljamaksmiseks on vaja järgmist protsessi.

 1. Interneti-kihlveokontoris klõpsab kasutaja kassale, millele järgneb väljamakse
 2. Kõik maksevõimalused kuvatakse loendis
 3. Mängija valib Payeeri ja annab välja oma konto andmed
 4. Nad määravad, kui palju raha oma e-rahakotti välja võtta
 5. Tehingu tulude kontrollimine

Võidud kantakse mängija Payeer kontole kohe pärast seda, kui kihlveokontor on ülekande kinnitanud. See peaks juhtuma tööpäeva jooksul pärast ülaltoodud protseduuri lõpetamist. Kasutajad, kes soovivad raha oma panka, krediitkaardile või e-rahakotti üle kanda, saavad seda teha, kui raha Payeerini jõuab. Samas võib sama summa pangakontole teisaldamine võtta aega kuni kolm tööpäeva.

Maksja tasud ja väljamakse limiidid

Maksja väljamaksed on tasuta ja e-rahakotti mahutavale summale ei kohaldata piiranguid. Esports kihlveokontor on ainus koht, millel on limiit, seega peaksid mängijad enne taotluse esitamist kontrollima maksimaalset ja minimaalset väljavõetavat summat.

Enamikul veebisaitidel on minimaalne väljamakse summa 10 dollarit, samas kui maksimaalne limiit sõltub kihlveovahendajast, ehkki kõrgem kui teistel pangameetoditel. Kuid kasutajatelt, kes on aktiveerinud tehingute kohta SMS-teavitused, tuleb tasuda vastavalt 0,05 USD ja 0,95% kohaliku ja rahvusvahelise ülekande kohta.

Plussid ja miinused Payeeriga

Payeeri maksete peamised eelised on järgmised.

Plussid

 • Kiirmaksed
 • Ülemaailmne aktsepteerimine
 • Kasutab hõlpsasti navigeeritavat mobiilirakendust
 • P2P ülekanded kaartidele ja pangakontodele
 • Õigus saada hasartmänguboonuseid ja tutvustusi
 • Hoiab hasartmängutegevuse kohalike võimude eest varjatuna
 • Ühildub mitme pangasüsteemi ja krüptoplatvormiga
 • Säästlikud valuutavahetuskursid
 • Kõrgemad panuste väljavõtmise limiidid

Miinused

Payeeriga e-spordi hasartmängude miinused on järgmised:

 • Ainult piiratud arv esporti kihlveofirmasid aktsepteerivad Payeeri
 • Kinnitamata kontode ranged väljamaksepiirangud (kuni 999 dollarit päevas)
 • Mastercardi tehingud on mõnes riigis piiratud
 • Lubab teha tehinguid ainult kolmes valuutas
 • Tasud SMS-teavituste eest
 • Reaalajas vestlust pole
 • Aeglane KYC protsess

Maksja konto avamise protsess

Igaüks, kes on täisealiseks saanud, saab avada Payeeri konto ja laadida rakenduse oma iOS-i või Android-seadmesse. Mobiilirakendus hõlbustab rahaliste vahendite haldamist. Huvitatud kasutajad vajavad meiliaadressi, ametlikku isikutunnistust ja füüsilist aadressi. Pangakonto ei ole Payeer kliendiks saamiseks kohustuslik.

Kuidas luua maksesaaja kontot

 1. Klient laadib alla rakenduse Payeer
 2. Nad avavad nupu "Loo konto"
 3. Rakendus küsib meiliaadressi
 4. Sisestatud e-posti aadressile saadetakse kinnituskood ja konto luuakse
 5. Kasutaja märgib oma kasutajanime, parooli, salakoodi ja elukohariigi
 6. Järgmiseks tuleb esitada skannitud ID ja tõend oma praeguse aadressi kohta

Pärast ülaltoodud sammu täitmist saab kasutaja oma Payeeri kontot täiendada ja hakata panuseid tegema online-spordi kihlvedude saitidel. Teenusepakkuja ei nõua igakuist hooldustasu ja konto minimaalset saldot pole. Tugevate krüpteerimisprotokollidega tagab see makseviis, et volitamata kasutajad ei pääse ligi kliendi andmetele ja rahalistele vahenditele.

Maksja klienditoe valikud

Mõnikord kogevad Payeeri kasutajad selle maksesüsteemi kasutamisel tagasilööke. Küsimuste korral peaksid nad ühendust võtma klienditeeninduse osakonnaga järgmiselt:

 • Telefonikõne (+1 646 658 3695)
 • KKK leht
 • Veebivorm

Maksja vastab klientide päringutele 1–24 tunni jooksul. Tugipersonal kasutab klientidele vastamisel peamiselt vene ja inglise keelt. Kui keegi täidab veebivormi, peab ta lisama oma e-posti aadressi, teema ja üksikasjaliku sõnumi. Samuti on võimalus lisada dokument. Seejärel võetakse nendega meili teel ühendust.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask