Uudised

July 14, 2022

Valorant raputab turgu uute väljalasetega

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Valorant on Riot Gamesi loodud lipulaev First-Person Shooter. Rioti ebatavaline turundusplaan, mis kasutab striimijaid, on juba püstitanud mitu Twitchi rekordit. Populaarsus on tingitud nii mängu originaalsusest kui ka Rioti ainulaadsest turundustehnikast, mis on teinud Valorantist valiku online-spordiennustuste jaoks.

Valorant raputab turgu uute väljalasetega

Riot Gamesi eesmärk on teha strateegilised laskurid ja e-sport algajatele mängijatele hõlpsasti kättesaadavaks. Lisaks arendab pakkuja mänge, et meelitada ligi märkimisväärset konkureerivat stseeni. Pakkuja püüab tegeleda ka mõne kriitikaga, mida professionaalsed mängijad selle žanri kohta on esitanud.

Uus mänguagent

Viimane vapper agent Neon ilmus aastal 2012. Sellest on möödunud palju aega, kui Riot tõi mängu veel ühe. Fännid on uut tegelast nõudnud juba üle kahe kuu. Riot Games otsustas kulutada mõnda aega mängu praeguse sisu täiustamisele, sealhulgas relvade ja agentide tasakaalustamisele ning kaardivärskendustele.

Allikad ütlevad nii Valorantne mängijad ei pea enam kaua ootama, et näha järgmist kangelaslikku agenti tegutsemas. Uus agent toob kaasa mõned kahjustatud anded. Seni on see kogu teave, mis on saadaval peagi ilmuva Valorant Agenti Bounty Hunteri kohta, vastavalt lugupeetud mängulekitajatele, nagu ValorLeaks.

Sellel Türgi pearahakütil on gooti ja kummitav toon. Agent jahib mängijate hirme, kui nad neid ei matta. Rioti nägemus pearahakütist, mis muudaks vaenlaste jälitamise kaartidel "intiimsemaks", on teoks saanud.

Uue agendi võimalused

Agendi kasvav fännibaas on samuti võimed täpselt kindlaks määranud. Prowleri võime kutsub kohale luureolendi, et leida lähedalasuva vastase asukoht. Kui vastane avastatakse, muutuvad nad lühinägelikuks. Need täiendused lisavad Valorant kihlveoturge, mida saab kaasata online-spordikihlvedude saitidele.

  • Haara kinni: See võime laseb taevasse kera, mis maandub külgnevate agentide peale, seob ja kurdistab neid ning põhjustab kahju lühikese AoE raadiuses.
  • Kummitama: See võime on identne haarata. Ainult orb naaseb taevasse ja muundub vahiks, kes annab jälgitavatele vastastele tagasilöögi.
  • Night Fall: See võime tekitab udu laine, mis vaigistab, jälitab ja hävitab kõik vaenlased, kellega see kokku puutub.

Verizon VCT Game Changers seeria põhiturniir

Meistrivõistlustel on osalenud esporti kihlveohuvilised. Pärast avatud kvalifikatsiooni nädalavahetust võistlesid kaheksa paremat meeskonda 2022. aasta esimeses suuremas Verizon VCT Game Changers Series'is. Avatud kvalifikatsioonide 8 parimat meeskonda pääsesid põhiturniirile, mis algas 6. aprillil. võimalus panustada ja jälgida sündmust populaarsetel espordi kihlvedude saitidel.

9. aprillil toimunud suurfinaal oli parim viiest, kõik matšid olid parim kolmest. Võistkonnad võistlesid tüki auhinnafondist ja punktidest Game Changers MM-kvalifikatsiooni poole. Iga Verizon VCT Game Changer Seriesi 16 paremat meeskonda saavad kokku 410 punkti.

Auhinnad

Cloud9 White ja 80 punkti olid väljaande võitjad, viies koju 20 000 dollarit ja 80 punkti. Shopify Rebellion tuli teisele kohale ja sai 10 000 dollarit ja 60 punkti. Kolmandal ja neljandal kohal olid vastavalt Dignitas Female ja Counter Logic Gaming Red. Võistkonnad said 7000 ja 5000 dollarit ning 50 ja 40 punkti.

Gen.G Black ja TSM X saavutasid viienda ja kuuenda koha, teenides 3000 dollarit ja 30 punkti. Viimased kaks said vastavalt 7. ja 8. koha. VersionX ja Dart Monkeys said oma tulemuste eest 1000 dollarit ja 20 punkti.

Vapruse meistrid

2022. aasta VALORANT Champions Tour on käimasoleva hooaja avaüritus. Reykjavikis toimuvale Mastersile kvalifitseeruva võimaluse nimel võistlevad tuhanded meeskonnad seitsmel piirkondlikul VCT võistlusel. Isikud, kes on huvitatud selle sündmuse kihlveo tegemisest, võivad otsida näpunäiteid spordiennustuste kohta usaldusväärsetest veebiallikatest. Üritus pakub panustajatele laia valikut turge.

Üritus algas GSL-stiilis topeltväljalangemise grupimänguga, enne kui siirduti kaheksa meeskonnaga topeltväljalangemise vahemikku. Sulgude neli paremat meeskonda olid külvatud. ülejäänud jagati Challengeri üritustel esinemise ja piirkonna tugevuse alusel kahte rühma.
Kaks paremat meeskonda pääsevad topeltväljalangemise etappi, vastamisi nelja parema paigutusega meeskonnaga. Interneti-ennustus saavutab haripunkti siis, kui mängud jõuavad sellele tasemele.

Auhind

Võitja saab 200 000 dollari suuruse rahalise auhinna ja 750 punkti. Teise koha saavutanud saab 120 000 dollarit ja 500 punkti. Kolmanda ja neljanda koha saanud meeskonnad saavad vastavalt 85 000 ja 65 000 dollarit ning 400 ja 300 punkti. Viienda ja kuuenda koha saanud meeskonnad saavad 40 000 dollarit ja 250 punkti.

Endiselt on võimalus teha online-spordiennustusi, kuna ükski neist pole kinnitatud, kuna võistlus veel kestab. Eelkõige FunPlus Phoenixi meeskond sai 200 ringrajapunkti. Venemaa-Ukraina sõjast tingitud reisipiirangute tõttu ei saanud ta Mastersis võistelda.

YouTube Streamer on keelatud

Pärast vapra Tirade klipi avalikuks tulekut keelati 6,9 miljoni jälgijaga Valorant YouTube Streamer. Mängu YouTuber ja eksperimentaalne räppar IShowSpeed keelati Valorantil ja teistel Riot Gamesi mängudel. Lisaks võidakse ta YouTube'ist keelata, kuna ta alandas Rioti taktikalises kangelaslaskmises naismängijat.

IShowSpeed on hiljem oma tegude pärast vabandanud. Ta väitis, et tal oli viirusvideos halb päev, mis näib olevat keelu vallandanud. Kuigi olukord lahenes kiiresti, on see õhutanud arutelu mängusisese prügikõne üle.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?
2024-04-13

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?

Uudised