Uudised

October 27, 2023

Valmistuge GranBlue Fantasy versus Rising beetaversiooniks

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

GranBlue Fantasy Versus Rising online beetaversioon annab mängijatele võimaluse katsetada tegelaste uusi muudatusi ja liigutusi enne Granblue Fantasy Versus Rising väljalaskekuupäeva. Siit saate teada, mida me beetaversiooni kohta teame ja kuidas saate selle prooviversiooni kaudu mängule varakult juurde pääseda.

Valmistuge GranBlue Fantasy versus Rising beetaversiooniks

GranBlue Fantasy Versus Rising jaoks tuleb teine ​​beetaversioon

GranBlue Fantasy Versus Rising läheneb oma ilmumiskuupäevale novembri lõpus. Mängijad ei pea aga mängu mängimiseks selle ajani ootama. Peagi algab teine ​​beetaperiood, kus on rohkem võimalusi mängida.

GranBlue Fantasy Versus Rising teine ​​beetaversioon toimub 9. novembrist 12. novembrini. Seekord on beetaversioon laiem ja sisaldab isegi ristmängu. Mängijad saavad mängu testida PlayStation 4 ja 5 ning Steamis. Avatud on 26 tegelast, mis võimaldab mängijatel proovida suuremat osa näitlejatest.

Lisaks võrgumatšidele on mängijatel juurdepääs ka treeningrežiimile ja Grand Bruise Legendsi minimängudele. See viimane beetaversioon annab suurepärase võimaluse tutvuda tegelastega enne täielikku väljalaset.

Esimene GranBlue Fantasy versus tõusev online beetaversioon

Esimene GranBlue Fantasy Versus Rising veebibeetaversioon oli suletud beetaversioon, eelregistreerimine avati ametlikul saidil juunis. Beetaversioon toimus 28. juulist 30. juulini, andes mängijatele võimaluse uut tiitlit proovida.

Kui soovite näha, kuidas mäng on võrreldav professionaalse tasemega mänguga, siis on juba toimunud turniire, kus on avatud beetaversioonis võistlemas professionaalsed mängijad. Need turniirid annavad pilguheit mängu tasakaalule võistluslikuks mängimiseks.

GranBlue Fantasy Versus Rising on ühe parima anime võitlusmängu järg väga oodatud. Arc System Worksi juhtimisel võime oodata sarja järjekordset fantastilist tiitlit.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Uudised