Uudised

February 12, 2024

Seraphine's Resurgence: katkestus League of Legends'i metas

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Seraphine, roosade juustega meister, on taas tõusnud ADC positsioonile, põhjustades häire League of Legendsi metas. Seraphine on kõigi Elose võidumääraga umbes 54 protsenti osutunud võimsaks jõuks robotite rajal.

Seraphine's Resurgence: katkestus League of Legends'i metas

Muutused metas

Patch 14.2 tõi närvid topelttoetusstrateegiasse, mis oli mängus domineerinud alates 2024. aasta hooaja algusest. See muutus nihutas võlurid ADC rollist eemale ja tagasi tugiasendisse. Kuid Seraphine, kes paljastas ebatervisliku strateegia, on paindlikum, et võtta kasutusele ründavam ehitus, mida teised võlurid ei suuda tõhusalt teha.

Seraphine'i tugevused

Seraphine'i lainepuhastusvõime on olnud tema edu võtmetegur ADC-na. Tema kahjustavad võimed võivad kahjustada mitut sihtmärki ja koos passiivsega suudab ta kiiresti puhastada tema teed blokeerivad käsilased. See avab erinevaid robotite raja strateegiaid, näiteks võimaldab tal toel vabalt ringi liikuda või vaenlasi džungli abiga sukelduda.

Potentsiaalsed närvid

Kui Seraphine'i võiduprotsent jääb kõrgeks, võidakse ta kaasata paiga 14.4 nerfide nimekirja. Tema tasakaalustamine on aga keeruline, kuna ta suudab mängida kolmes rollis. Lisateavet patch 14.4 muudatuste kohta, sealhulgas Lunar New Year sündmuse ja uute portselanist nahkade kohta, avaldatakse peagi.

Järeldus

Seraphine'i taastekke ADC positsioonil on tekitanud segadust League of Legendsi metas. Tema ainulaadsed võimed ja paindlikkus teevad temast suurepärase tšempioni. Olenemata sellest, kas ta jääb närviliseks või mitte, ei saa ignoreerida tema mõju mängule.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised