Uudised

October 29, 2023

Ringmaster: TI12-s ilmus uus Dota kangelane

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Valve teatas ametlikult uue Dota kangelase Ringmasteri saabumisest TI12-sse. Kuigi üksikasju on hetkel napilt, on lähikuudel oodata rohkem infot.

Ringmaster: TI12-s ilmus uus Dota kangelane

Ringmaster – uus kangelane

Vahetult enne TI12 suurt finaali avaldatud videos kinnitas Valve, et Ringmaster ilmub 2024. aasta alguses. Videos demonstreeriti Axe'i õudses tsirkuseteemalises metsas jahtimas mehaanilist tsirkuse džungli hiilimist. See on viinud spekulatsioonideni, et uuel kangelasel võib olla lõksuelement. Lõpuks meelitati Axe mängu Test Your Strength ja tappis Iron Maideni sarnasest struktuurist väljuv Ringmaster kiiresti.

Uue Dota kangelase roll

Ringmasteri reklaampildil on tsirkuseteema ja pilatakse mitmeid kangelasi, sealhulgas Ahvikuningas, Kunkka, Kirves, Mirana ja Valgusehoidja. Kuigi see ei anna palju vihjeid, viitab see sellele, et Ringmaster on tõenäoliselt lähivõitluskangelane, võib-olla pikendatavate mehaaniliste kätega. Arvestades, et eelmine kangelane Muerta oli kaugelt luurekandja, võivad Dota fännid oodata uut lähivõitluskangelast.

Valvel on Dota fännidele eelolevaks aastaks põnevad plaanid ja muudatuste täieliku ulatuse näitab alles aeg.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Uudised