Uudised

February 16, 2024

Paladinide saavutuste optimeerimine Baldur's Gate 3-s

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Baldur's Gate 3-s on paladinid hirmuäratavad sõdalased, kes suudavad tõestada oma jõudu mis tahes vaenlase vastu lahinguväljal. Kuigi Paladins on tuntud oma raskete raudrüü ja Divine Smite'i poolest, saavad nad oma võimete ja mitmekülgsuse suurendamiseks kasutada ka saavutusi.

Paladinide saavutuste optimeerimine Baldur's Gate 3-s

Võimete skoori paranemine

Paladiinidel on lai valik võimekuse punkte, sealhulgas tugevus, karisma ja põhiseadus. Võimaluse korral on soovitatav seada prioriteediks võimete skoori parandamine, et muuta teie Paladin vastupidavamaks ja kahjustavamaks. Kuid saavutuste tegemine võib oluliselt parandada ka teie Paladini kahjustuste arvu ja vastupidavust.

Karm

Karm on lihtne saavutus, mis suurendab tegelase tervist kaks korda rohkem kui tema tegelaskuju. See saavutus on eriti kasulik Paladinidele, kes kaaluvad põhiseaduse võimekuse parandamist. Toughiga võib Paladini lõppmängu tervis jõuda muljetavaldava tasemeni, võimaldades neil taluda rohkem lööke ja pikendada oma ellujäämist lahinguväljal.

Metsik Ründaja

Savage Attacker lubab Paladinidel lähivõitlusrünnakutel relvakahjustusi uuesti veeretada. Kuigi see saavutus ei pruugi olla nii kasulik kõigile paladiinidele, võivad need, kes kasutavad sageli Divine Smite'i, oluliselt parandada oma keskmist kahjutulemust. Kombineerituna Great Weapon Fighting stiiliga võib Savage Attacker oluliselt suurendada Paladini kahjupotentsiaali.

Sentinel

Sentinel on suurepärane saavutus paladinidele, kes soovivad tankimises silma paista. See annab võimaluse rünnata vaenlasi, kes sihikule võtavad teie liitlasi, annab eelise võimalusel rünnakute korral ja paneb liikumatuks vaenlased, kes kutsuvad esile teie võimaliku rünnaku. Seda saavutust saab kasutada nii kaitses kui ka ründes, võimaldades Paladinidel lahinguvälja kontrollida ja lisakahjustusi tekitada.

Suurepärane relvavõitlus

Great Weapon Fighting on parim saavutus paladiinidele, kes soovivad oma kahju maksimeerida. See pakub kriitilise löögi või tapmise korral boonustegevust, samuti võimalust ohverdada täpsust suurema kahju nimel. See saavutus sünergiseerub hästi Divine Smite'i ja teiste saavutustega, nagu Sentinel ja Polearm Master, muutes selle võimsaks valikuks paladinidele, kes soovivad olla parimad timukad.

Polearmi meister

Polearm Masterit peetakse Paladini ehituste parimaks saavutuseks BG3-s. Kasutades odataolisi relvi, nagu Halberd, Glaive, Pike, Quarterstaff või Spear, saavad Paladins sooritada boonustegevuse rünnaku oma relva tagumikuga. See saavutus võimaldab Paladinidel rünnata ka vaenlasi, kes sisenevad nende levialasse. Polearm Master on eriti kasulik Mõõga- ja lauapaladiinide jaoks ning võib tekitada märkimisväärse kahjustuse ilma täpsust ohverdamata.

Järeldus

Kui valite oma Paladinile BG3-s saavutusi, võtke arvesse oma mängustiili ja soovitud rolli lahinguväljal. Olenemata sellest, kas eelistate vastupidavust, kahjustusi või lahinguvälja juhtimist, on saadaval mitmeid suurepäraseid võimalusi. Valides õiged saavutused, saate parandada oma Paladini võimeid ja tagada, et need jääksid iga kohtumise ajal tohutuks jõuks.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?
2024-04-13

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?

Uudised