Uudised

November 3, 2022

Pafi pilvesertifikaat Esport Bettors

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Paljud veebisaidid annavad kasutajatele võimaluse mängida oma lemmikvideomänguturniiridel. Lugejad saavad külastada EsportRanker kui nad soovivad otsida parimaid saadaolevaid spordiennustusi. Paf paistab silma hiljutise pilvesertifikaadi tõttu. See areng meelitab tõenäoliselt ligi spordiennustajaid, kes soovivad usaldusväärset süsteemiliidest.

Pafi pilvesertifikaat Esport Bettors

Paf esports kihlveo töötab pilvetehnoloogial. See võimaldab saidil töötada võimalikult tõhusalt. Varem oleks esport kihlvedude jaoks vaja olnud kalleid kohapealseid servereid. Pilvesüsteemidega saab sait aga suurema osa eelarvest suunata kliendikogemuse parandamisele. Paljud kihlveokontorid loodavad sel põhjusel kolmanda osapoole salvestusruumile. 

Paf on üks väheseid spordiettevõtteid, kes on saanud ISO 27017 sertifikaadi. See on kõrgeim saadaolev kinnitus pilve küberturvalisuse tipptasemel. Seetõttu on mõistlik, et ka Paf võib järgmistel aastatel näha uusi kliente.

Kui mängur otsib õigeid spordiennustusi, valib ta need, mis vastavad konkreetsetele kriteeriumidele. See võib hõlmata suurepäraste boonuskampaaniate pakkumist, erinevaid esportturge ja ööpäevaringset kliendituge. Kõige olulisem tegur on siiski ohutus. Mängur usaldab saidile oma identiteedi ja pangaandmete kohta konfidentsiaalseid andmeid. 

Tööstus viitab sageli litsentsidele kui legitiimsuse märgile. Kui klient soovib täiendavat turvakihti, võib ta valida Pafi. Nende hiljutine pilvesertifikaat annab neile eelise konkureerivate e-spordi kihlveokontorite ees.

Keskendumine Rootsi turgudele

Teisest küljest on märke, et Paf ei saavuta ülemaailmset publikut. Selle põhjuseks on nende keskendumine Põhjamaades asuvatele mänguritele. Näiteks 2021. aastal ostis ettevõte kaubamärke, mis teenindasid eelkõige Rootsi kliente. Selle tulemusel sai Pafist riigi suuruselt kuues hasartmänguoperaator. 

Sel perioodil väitis Pafi tegevjuht Christer Fahlstedt, et ettevõte võtab üle ainult need hasartmängusaidid, mis soodustavad vastutustundlikku hasartmängu. Ta selgitas ka, et sellistel saitidel peaks olema üsna suur ja väljakujunenud kliendibaas.

Pole juhus, et Paf on võtnud sihikule Rootsi. Nende peakorter asub Ahvenamaa saartel, territooriumil, mis piirneb Rootsi ja Soomega. Christer Fahlstedt on öelnud, et Pafi üks peamisi ambitsioone on saada "Rootsi litsentsiturul juhtivaks tegijaks". Seetõttu võivad väljaspool Skandinaaviat asuvad spordiennustuste fännid pettuda.

Haavatavuste mõistmine

On mitmeid põhjuseid, miks Pafi hiljutine pilvesertifikaat jääb spordiennustuse tööstuse kadedaks. ISO 27017 kontrollimine hõlmab võimalike haavatavuste analüüsimist ja elujõuliste lahenduste leidmist. Küberkuritegevus muutub üha keerukamaks. Sellega toimetulemiseks vajab kihlveokontor tegevusjuhendit, mis tunneb ära uusimad ohud. 

Pilvetehnoloogia kasutamisel on ohus nii klientide kui ka pakkujate andmed. Paf on teatanud, et vaatab regulaarselt üle oma ISMS-i (Information Security Management System), et see oleks võimalikult tõhus. ISO sertifikaadi saamine näitab, et sellel saidil on erakordne tehniline turvalisus.

Kui mõni teine e-spordi kihlvedude veebisait soovib seda edu jäljendada, peab see esmalt oma poliitikat muutma. See võib hõlmata turvasüsteemi täielikku uuendamist. Selle asemel, et oodata, kuni oma praegune kihlveokontori turvalisust parandab, võib mängur minna hoopis Pafile. Kuid nagu eelnevalt öeldud, on sait mõeldud peamiselt Põhjamaades elavatele inimestele.

Peale Esporti

Samuti tuleb rõhutada, et e-sporditurud on vaid üks Pafi aspekt. Ettevõte pakub ka tavalisi spordiennustusi ja kasiinomänge, sealhulgas lauamänge ja slotikaid. Nende veebisaidi esport-kihlvedude jaotis pakub ainult a valik populaarsemaid mänge. Nende hulka kuuluvad CS:GO, Dota 2, League of Legends ja Starcraft 2. 

Paf ei meeldi neile, kes otsivad nišispordikogemust. Selle asemel on see suunatud mänguritele, kes soovivad ulatuslikku veebisaiti parima võimaliku pilvetehnoloogia turvalisusega.

Ikka suur turg

Espordikihlvedude maastik on jätkuvalt ekspansiivne. See, et Pafil on kõrgetasemelised turvasertifikaadid, ei tähenda, et suurem osa mängijaid nende saidile tormab. Turul on liiga palju küllastust, et see juhtuks. Spetsialistide huvidega espordifännid on levinud paljudele veebisaitidele.

Tundub tõenäolisem, et see hiljutine uudis sunnib paljusid kihlveokontoriid oma üldist turvalisust parandama. Õnneks on seaduslikud saidid juba üsna turvalised. Nende saitide küberrünnakute ohvriks langemine on haruldane, kuid mitte võimatu. 

Kliendid saavad end kaitsta, valides õiged pakkujad. Seda saab kindlaks teha, lugedes arvustusi, mis keskenduvad nende pilvesüsteemi ohutusandmetele. Paf on tõestanud, et tänapäevased kihlveokontorid võivad olla võimalikult turvalised. Seda näidet võiksid kopeerida ka teised ettevõtted.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised