Uudised

February 14, 2024

Optimeerige oma Mithrili maagikasvatust WoW klassikalisel avastamishooajal

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Mithrili maak on WoW klassikalise avastamishooaja teises etapis väärtuslik ressurss. Seda võib leida erinevatest tsoonidest, mis on tasandamiseks populaarsed. Selles artiklis käsitleme parimaid kohti Mithrili maagi kasvatamiseks ja anname näpunäiteid kaevandamise efektiivsuse maksimeerimiseks.

Optimeerige oma Mithrili maagikasvatust WoW klassikalisel avastamishooajal

Tasemevahemik

Mithrili maak võib esineda tsoonides, mille tasemevahemik on ligikaudu 30 kuni 50. Nendel tsoonidel on tavaliselt selles tasemevahemikus saadaolevaid ülesandeid ja need sisaldavad ka Mithrili maagi maardlaid.

Kaevandusoskuste nõue

Mithrili maagi kogumiseks on teil vaja 175 kaevandamisoskust. Seda ressurssi kasutatakse mitmetes keskmise ja kõrgeima tasemega sepatööstusretseptides. Olenemata sellest, kas tegelete kaevanduse/sepatööga või plaanite oma maaki oksjonimajas müüa, on üle Azerothi palju kohti, kus saate Mithrili maagi kasvatada.

Parimad põlluharimiskohad

Mithrili maagi kõige tihedamini leitud tsoonid on Hinterlands, Stranglethorn Vale, Desolace, Tanaris ja Felwood. Nendes tsoonides on Mithrili maagi sõlmed hajutatud. Soovitame veeta neis tsoonides võimalikult palju aega ja teha igaühes neist päri- või vastupäeva spiraalpöördeid.

Mithrili maagi suurimad levialad on Skull Rock tagamaades ja Manorroc Coven Desolace'is. Neid kohti tasub külastada, isegi kui soovite pärast 40. taseme saavutamist lihtsalt aega surnuks lüüa.

Nivelleerimine ja kaevandamine

Kuna Mithrili maaki võib leida paljudes tsoonides, kus te WoW Classic Season of Discovery teises etapis loodate, on oluline omada selle kogumiseks piisavalt kõrgeid kaevandamisoskusi. Soovitame enne võimsuse nivelleerimist oma kaevandusoskusi võimalikult palju tasandada, et te ei jätaks kasutamata võimalust koguda Mithrili maaki oma iseloomu tasandamiseks.

Järeldus

Mithrili maak on väärtuslik ressurss, mida võib leida WoW Classicu erinevatest tsoonidest. Keskendudes oma põllumajandustegevusele soovitatud kohtadesse ja tagades, et teie kaevandusoskus on piisavalt kõrge, saate tõhusalt koguda Mithrili maaki ja samal ajal oma iseloomu tasandada. Kasutage seda multitegumtöö võimalust ja kasutage WoW klassikalise avastamishooaja teises faasis oma kaevandusametit.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised