Uudised

February 16, 2024

Maksimeerige oma baaspotentsiaali: ehitage ja laiendage Palworldis

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

Palworldis on oma baasi loomine mängu ülioluline aspekt. Kui teie baas kasvab, võite kaaluda täiendavate baaside loomist erinevatesse kohtadesse. Aga kui palju baase saab Palworldis olla?

Maksimeerige oma baaspotentsiaali: ehitage ja laiendage Palworldis

Kas teil võib olla mitu alust?

Vastus on jah, teil võib Palworldis olla rohkem kui üks baas. Tegelikult võib teil olla piiramatult baase, kui need on eelpostid või nõrgenenud baasid. Seda tüüpi aluseid saab vabalt ehitada kõikjal maailmas. Ametlike Palboxidega alustel on aga erinevad reeglid.

Palboxi baasi avamise tasemed

Esialgu saab teil olla ainult üks Palboxi alus. Kui teie Palbox jõuab 10. tasemele, saate teise Palboxi teise kohta paigutada. Ja kui teie Palbox jõuab 15. tasemele, saate paigutada kolmanda ja viimase Palboxi.

Palboxi tähtsus

Palbox on mehaanik, mis võimaldab teil luua Palworldis ainulaadse baashoone disaini. Kuigi ilma Palboxita on võimalik ehitada täissuuruses ja töötav baas, ei saa te ühtegi Palsi selle kallal töötama määrata. See tähendab, et passiivne ressursside hankimine ei tule kõne alla ja baas tugineb ainult mängija tegevustele.

Maksimaalne aluste arv

Maksimaalne baaside arv, mis Palworldis võib olla, on kolm. Iga baasi pesa avaneb taseme tõusmisel. Teine alus avaneb 10. baastasemel ning kolmas ja viimane alus avaneb 15. baastasemel.

Teise aluse ehitamine

Täielikult toimiva ja isemajandava teise baasi ehitamiseks peate jõudma oma esimese Palboxi baastasemeni 10. Kui teie esimene baas on tasemel 10, saate teise Palboxi teise kohta paigutada. See teine ​​Palbox algab tasemel 10, mis võimaldab teil kohe määrata 10-liikmelise meeskonna.

Oma baasi teisaldamine

Kui soovite oma baasi Palworldi teisaldada, saate oma praeguse Palboxi lahti võtta ja luua uue teises kohas. Kõik teie sõbrad kantakse automaatselt üle uude Palboxi, tagades, et kedagi ei jäeta maha. Siiski peate uue baasi jaoks kõik oma struktuurid uuesti üles ehitama.

Parima baasi asukoha valimine

Baasi asukoha valimisel tuleb arvestada mõne teguriga:

  • Palju tasast maastikku ja ruumi uuenduste ja struktuuride jaoks
  • Kaitsevõime haarangute eest kaitsmiseks
  • Püsige Palboxi ümber asuvas sinises ringis, et vältida konstruktsioonide riknemist ja tagada, et Pals saaks nendega töötada
  • Kiirete reisipunktide läheduse vältimine
  • Juurdepääs ressurssidele, nagu puud ja maagisooned

Järeldus

Nüüd, kui teate Palworldi baaside kohta kõike, on aeg alustada oma impeeriumi ülesehitamist ja laiendamist. Naudi mängu!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised