Uudised

November 8, 2023

Legend of Zelda: Live-Action Adaptation Sparks Casting Spekulatsioonid

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Nintendo teatas, et töötab välja oma populaarse videomängufrantsiisi The Legend of Zelda live-action adaptatsiooni. Projekti kaasrahastab Sony Pictures ja seda juhib Wes Ball, kes on tuntud oma töö poolest "Maze Runner" triloogias. See põnev uudis on tekitanud spekulatsioone selle üle, kes saab ikoonilise tegelase Linki rolli.

Legend of Zelda: Live-Action Adaptation Sparks Casting Spekulatsioonid

Algne Quest

Algses 1986. aasta Zelda mängus oli lihtne ülesanne, kus mängija juhtis blondide juustega kangelast Linki, kes pidi päästma printsess Zeldat tumeda prints Ganoni käest. Link uuris Hyrule'i kuningriiki, kogus aardeid ja lõpuks taastas Triforce'i headuse kätte. See klassikaline süžee pani aluse armastatud frantsiisile.

Arenevad seiklused

Aastate jooksul on Legend of Zelda seeria arenenud ning iga uus osa pakub avardavamat ja kaasahaaravamat mängu. Uusim mäng „The Legend of Zelda: Breath of the Wild”, mis ilmus 2017. aastal, tutvustas mängijatele tohutut Hyrule'i maailma, võimaldades neil vabalt uurida ja eepilisi ülesandeid teha. Selle järg "Tears of the Kingdom" on veelgi laiendanud frantsiisi pärimust ja köitnud fänne.

Frantsiisi taaselustamine

Hiljutiste Zelda mängude edu on taas äratanud huvi frantsiisi vastu ja tekitanud arutelusid reaalajas kohandamise võimaluse üle. Fännid ja isegi kuulsused, nagu "Euphoria" staar Hunter Schafer, on avaldanud soovi osaleda Zelda filmis. Kuna Nintendo on nüüd projektile pühendunud, on vaid aja küsimus, millal publik Linki reaalajas versiooniga kohtub.

Valamise võimalused

Projekti edenedes on alanud spekulatsioonid filmi näitlejavalikute üle. Kas Wes Ball ammutab oma varasematest koostööprojektidest, näiteks frantsiisi "Maze Runner" näitlejatest? Kas võiksime näha, kuidas Thomas Brodie-Sangster võtab Linki rolli? Teise võimalusena, kui lugu uurib Dark Linki kaare, võib tekkida võimalus Jacob Tremblay ja Jacob Tremblay duelliks. Võimalusi on lõputult ja fännid ootavad põnevusega näitlejate väljakuulutamist.

Järeldus

Legend of Zelda teekond suurele ekraanile on põnev väljavaade armastatud videomängude frantsiisi austajatele. Kui pardal on Nintendo, Sony Pictures ja Wes Ball, jäädvustab reaalajas kohandus kindlasti maagiat ja seiklusi, mis on mängud nii populaarseks teinud. Kuna ootame innukalt filmi linastumist, ei jõua me ära imestada, kes valitakse Linki ikoonilist tegelast ellu äratama. Olge kursis rohkemate värskendustega ja valmistuge alustama uut seiklust Hyrule'i maailmas.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Uudised