Uudised

February 14, 2024

Hankige WoW Classicus haruldane fluorestseeruv roheline mehhanostrider

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

WoW Classicu maailmas on haruldased kinnitused väga nõutud ja neid peetakse staatuse sümboliks. Hiljuti said kinnituste kollektsionäärid põnevaid uudiseid kinnitusega, et WoW ajaloo haruldasemat kinnitust saab nüüd hankida Gnomeregani reidi viimaselt bossilt.

Hankige WoW Classicus haruldane fluorestseeruv roheline mehhanostrider

Fluorestseeruv roheline mehhanostrider

Fluorestseeruv roheline mehhanostrider on ainulaadne kinnitus, mis eristub teistest. Selle elav roheline värvipalett eristab seda teistest Gnome kinnitustest. See kinnitus kuulus algselt Gnome'i mängijale nimega Narshe, kes kustutas selle ekslikult vahetult pärast The Burning Crusade'i käivitamist. Blizzard andis veast aru saades Narshele asenduseks seninägematu kinnituse.

Fluorestseeruva rohelise mehhanostridri teekond

Kaheksa aastat oli Narshe fluorestseeruva rohelise mehhanostrideri ainuomanik. 2015. aastal aga keelati neile väidetavalt oma konto müümise katse eest. Selle tulemusena jäi kinnitus kasutamata ja peideti mängufailides.

Mäe tagasitulek

Avastushooajaga on fluorestseeruv roheline mehhanostrider teinud tagasituleku. Nüüd saab selle kätte, kui alistada Gnomeregani reidi viimane boss Mekgineer Thermaplugg. Alus kukkumise tõenäosus on neli protsenti, mistõttu on see haruldane ja ihaldatud ese.

Oksjonimaja poleemika

Algselt langes alus kui varustusele seotav ese, mistõttu mängijad müüsid selle oksjonimajas kõrgete hindadega. Kuid Blizzard parandas selle kiiresti, muutes kinnituse pikali, tagades, et ainult vähesed õnnelikud, kes selle saavad, saavad selle endale jätta.

Järeldus

Nüüd on kõigil, kes astuvad Gnomeregani, võimalus hankida fluorestseeruv roheline mehhanostrider ja omada killuke WoW ajaloost. See haruldane kinnitus on tunnistus WoW Classicu kinnituste kogujate pühendumusest ja visadusest.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised