Uudised

February 15, 2024

Diablo 4 Season of Blood: X'Fal'i korrodeerunud silt – suurendage oma kahjustusi aja jooksul

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

Diablo 4 Season of Blood tutvustas uut põnevat sisu, sealhulgas lõppmängu bossid, mehaanika ja ainulaadsed esemed. Üks silmapaistvamaid esemeid on X'Fal's Corroded Signet, esivanemate ainulaadne sõrmus, mis pakub eeliseid peaaegu igale klassile.

Diablo 4 Season of Blood: X'Fal'i korrodeerunud silt – suurendage oma kahjustusi aja jooksul

X'Fali korrodeerunud signeti statistika

  • Klass: kõik klassid
  • Kauba tüüp: ainulaadne sõrmus
  • Nõutav maailma tase: maailma neljas tase
  • Efekt: Lucky Hit
    • Teie aja jooksul tekitatud kahjustuste väljapurske tõenäosus on kuni 50%, tekitades läheduses asuvatele vaenlastele 5,0–6,0 sama tüüpi kahju.

X'Fal's Corroded Signet pakub õnneliku tabamuse boonust, mis annab 50% tõenäosuse, et aja jooksul tekivad loitsud ja efektid puhkevad. Kui purse toimub, saavad läheduses olevad vaenlased sama tüüpi kahju. See muudab Signeti eriti väärtuslikuks mängijate jaoks, kes saavad aja jooksul kahjustusi, näiteks Bleed Barbarians või Fire Sorcerers, kuna see suurendab nende passiivset kahju.

X'Fali korrodeerunud märgise hankimine

X'Fal's Corroded Signet on ainulaadne ese, mille saab hankida Diablo 4 kõrgema taseme tegevuste juhuslike kukkumiste kaudu. Selle kukkumisprotsent on kaks protsenti, nii et mängijad peaksid olema valmis potentsiaalselt pikaks lihvimiseks.

Signeti saamise võimaluste suurendamiseks saavad mängijad osaleda sellistel maailmaüritustel nagu Helltides, Legion Gathers ja World Bosses. Need sündmused pakuvad suuremat vaenlaste, minibosside ja kirstude tihedust, suurendades Signeti leidmise tõenäosust. Siiski on oluline märkida, et Signeti väljalangemine nendest sündmustest ei ole garanteeritud.

Signeti kaotamiseks peavad mängijad mängima kas kolmandal või neljandal tasemel. Soovitatav on jõuda neljandasse maailma, et pääseda juurde muudele lõppmänguesemetele, nagu Mucus-Slick Eggs või Shards of Agony, mis on kasulikud Diablo 4 teise hooaja kõvemate ülemustega silmitsi seismisel.

Kuigi Signeti hankimiseks pole garanteeritud meetodit, on kõige tõhusam ajakasutus keskenduda maailma sündmustele või Nightmare'i koopasse. Need tegevused pakuvad parimaid võimalusi selle võimsa ainulaadse sõrmuse omandamiseks.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised