Uudised

February 16, 2024

Avastage Bukit Candi varjatud eelpost pealuus ja luudes

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Sissejuhatus

Bukit Candi on peidetud eelpost Ida-Indias, mis on tuntud oma aarete ja mugava kiire reisipunkti poolest. Selles juhendis näitame teile, kuidas see eelpost leida ja mida võite sealt leida.

Avastage Bukit Candi varjatud eelpost pealuus ja luudes

Telok Penjarah avastamine

Bukit Candi juurde pääsemiseks peate esmalt avastama Telok Penjarah’, mis on Saint-Anne’i järel Skull and Bones’i teine ​​peamine keskus. Elage üle reetlikud mered ja ähvardavad laevad, et jõuda Ida-Indiasse, kus asub Telok Penjarah.

Navigeerimine Bukit Candi juurde

Kui olete Telok Penjarah' luku lahti teinud, asuge sealt purjetama ja suunduge piki piirkonna läänerannikut põhja poole. Purjetades jälgige poid, mis tähistavad turvatsooni sissepääsu. Bukit Candi asub selle marsruudi poolel teel.

Uurime Bukit Candit

Kuigi Bukit Candi on väike, pakub see väärtuslikke ressursse. Võite kohtuda Rempah Warrioriga, kes müüb erinevaid kaupu, sealhulgas Mons Meg I Ship Weapon kavandit, kosmeetikat ja toitu. Lisaks on vahemälu selliste esemetega nagu remondikomplektid.

Järeldus

Bukit Candi eelposti leidmine Skull and Bonesist võib nõuda pingutusi, kuid tasu on seda väärt. Külastage seda peidetud pärlit, et varuda väärtuslikke tarvikuid ja kogeda mugavat kiiret reisipunkti. Head purjetamist!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised