Uudised

February 15, 2024

Vallutage kummituslaev mängus Skull and Bones, et saada eepilisi auhindu

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Kui olete valmis surnuid vastu võtma, toimige järgmiselt, kuidas leida ja võita kummituslaev pealuus ja luudes.

Vallutage kummituslaev mängus Skull and Bones, et saada eepilisi auhindu

Kummituslaeva leidmine

Kummituslaeva leidmine pealuust ja luudest on sarnane merekoletise leidmisega. Otsige kaardilt Spectral Voyages Strange Sighting markerit. See kuvatakse juhuslikult valge ringina musta kaardiga. Kui märkate markeri, purjetage selle juurde ja võtke kätte Oceans Aparti leping. Pidage meeles, et vajate vähemalt kaheksandat laeva, näiteks Padewakangi. Lepingu leiate tavaliselt Oubliette'i eelpostist, Saint-Anne'ist edelas.

Kummituslaeva löömine

Kummituslaev, tuntud kui Maangodin, on väljakutseid pakkuv bossivõitlus. Võitluse alguses on laev kahjustuste suhtes immuunne. Selle haavatavaks muutmiseks ründage selle nõrku kohti. Kui olete haavatav, jätkake selle pihta tulistamist, et säilitada haavatavus kogu võitluse vältel.

Maangodinil on mitu võimsat rünnakut, sealhulgas raketituld ja sinine leegiheitja ees. Olge liikuv ja vältige laeva ette sattumist, et mitte muutuda kummituste jaoks lihtsaks sihtmärgiks.

Preemiad

Kui teil õnnestub kummituslaev võita, naaske The Oubliette'i, et oma tasu kätte saada. Lepingu täitmine annab teile 1000 hõbedat, kuid kõige väärtuslikumad esemed on ülemuse tilgad – Etheral Ashes ja Vengeful Essence.

Ethereal Ashes'i saab kasutada eksklusiivsete esemete ostmiseks The Oubliette'i Mysterious Rogue'i müüjalt. Koguge neist 75, et saada Blue Spectre tulerelv, mis võimaldab teie laeval kiirata siniseid leeke nagu Maangodin.

Võtke vastu kummituslaeva väljakutse ja saage hüvesid!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?
2024-04-13

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?

Uudised