Uudised

February 13, 2024

Vabastage Pisaca jõud: müütiline isiksus mängus Persona 3 Laadige uuesti

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Persona 3 Reload tutvustab mängijatele põnevat hulka müütilisi olendeid, mis ulatuvad aukartust äratavatest kuni selgroogu jahutavateni. Selles artiklis käsitleme ühte sellist olendit, mis kehastab surma enda olemust: Pisaca. Hinduistest ja budistlikest mütoloogiatest leitud lihasööjatest deemonitest inspiratsiooni ammutades on Pisaca mängus tohutult kohal.

Vabastage Pisaca jõud: müütiline isiksus mängus Persona 3 Laadige uuesti

Pisaca omandamine

Pisaca on mängu varajases staadiumis olev Persona, mis muutub kättesaadavaks, kui jõuate Persona 3 Reloadis 15. tasemele. See kuulub Death Arcanasse ja seda saab sulatada isegi enne vastava sotsiaalse lingi avamist. Kuigi Pisaca ühendamine ei pruugi anda märkimisväärset Social Linki boonuskogemust, on see siiski teie arsenali väärtuslik täiendus.

Võimsus ja piirangud

Varase mängu Personana saavutab Pisaca suhteliselt kiiresti oma maksimaalse taseme 20. Erinevalt Special Fusionsist saab Pisaca hankida Dyad Fusioni kaudu. Pisaca tulemuseks on mitu fusioonikombinatsiooni, kuid oleme koostanud nimekirja viiest kõige lihtsamast kombinatsioonist:

  1. Orpheus (loll, esimene tase) ja Valkyrie (tugevus, tase 10)
  2. Pixie (Armastajad, teine ​​tase) ja Nigi Mitama (Temperance, tase 12)
  3. Forneus (keiser, seitsmes tase) ja Inugami (ripitud, 10. tase)
  4. Silky (Lovers, tase viis) ja Neko Shogun (Star, tase 17)
  5. Slime (loll, tase 12) ja Rakshasa (tugevus, tase 15)

Valige mõni nendest kombinatsioonidest, lähtudes Persona'i komplekti saadavusest.

Järeldus

Persona 3 Reload pakub mängijatele võimalust kasutada Pisaca jõudu, müütilist olendit, kes on läbi imbunud surmaloost. Järgides soovitatud fusioonikombinatsioone, saate selle suurepärase isiku oma arsenali lisada. Võtke omaks pimedus ja vabastage oma lahingutes Pisaca hirmud.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised