Uudised

February 12, 2024

Võitluse ja tootlikkuse maksimeerimine: Palworldi parimad passiivsed oskused

Erik Kask
WriterErik KaskWriter

Palworldis sõpru jäädvustades ei saa te mitte ainult kaaslasi, kes aitavad teid baasis ja võitlustes, vaid saate juurdepääsu ka nende passiivsetele oskustele. Need passiivsed oskused võivad anda võitluses suure eelise või pakkuda lisahüvesid, kui teie sõber teie baasis töötab.

Võitluse ja tootlikkuse maksimeerimine: Palworldi parimad passiivsed oskused

Kuidas passiivsed oskused töötavad

Iga sõber, mille te edukalt tabate, on oma passiivsete oskustega. Need passiivsed oskused võivad ulatuda positiivsetest negatiivseteni, kuid soovitatav on keskenduda positiivsetele. Palworldis on üle 60 passiivse oskuse, nii et kõigis võimalustes on lihtne eksida. Õnneks aitab tasandite süsteem teil kindlaks teha, millised on paremad. Tasemed ulatuvad -3-st, mis vastab väga negatiivsetele passiivsetele oskustele, kuni +3-ni, mis tähistab Palworldi parimaid passiivseid oskusi.

Passiivsete oskuste mõju

Oluline on kaaluda Pal's Passive Skill, sest see võib mõjutada nii võitlust kui ka ehitamist. Passiivseid oskusi saab virnastada, suurendades nende mõju veelgi. Siiski on oluline märkida, et passiivsetel oskustel võib olla nii boonuseid kui ka kahjulikke mõjusid.

Parimad passiivsed oskused võitluseks ja töötamiseks

Kui rääkida võitlusest, siis on mitu silmapaistvat passiivset oskust. Vanguard ja Stronghold Strategist on mängijate passiivsed oskused, mis mõjutavad võitlust. Vanguard annab rünnakule 10%, Stronghold Strategist aga kaitsele 10%. Neid oskusi saab isegi virnastada. Musclehead on veel üks tugev passiivne võitlusoskus, mis suurendab rünnakut 30%, kuid vähendab töökiirust 50%.

Metsik ja turske keha on võrdselt tugevad passiivsed oskused, mis suurendavad rünnakut ja kaitset vastavalt 20%. Need oskused on märgistatud kui Tier +2. Lisaks on mitu tüübipõhist kahju suurendamise passiivset oskust, mis suurendavad teatud elementide kahjustusi 20%.

Parim passiivne oskus võitluseks on Legend, mis on taseme +3 oskus. Legend suurendab rünnakut 20%, kaitset 20% ja liikumiskiirust 15%. See on uskumatult mitmekülgne ja pakub palju numbreid, mistõttu on see ilmselge valik parima passiivse võitlusoskuse jaoks.

Mis puutub teie baasis töötamisse, siis on ka mõned märkimisväärsed passiivsed oskused. Diet Lover aitab vähendada nälga, mis võib mõjutada tootlikkust. Swift suurendab liikumiskiirust 30%, samas kui Workaholic aeglustab mõistuse langust 15%, võimaldades teie sõpradel enne puhkamist kauem töötada. Raiemeister ja kaevandustöömeister on passiivsed oskused, mis suurendavad vastavalt metsaraie ja kaevandamise tõhusust. Parim passiivne oskus tööks on Artisan, mis annab 50% töökiiruse tõusu.

Aretus ja näpunäited

Saate passiivseid oskusi edasi anda aretuse kaudu, seega on mõistlik valida kasulike passiivsete oskustega sõpru. Kui leiate tugevalt positiivsete oskustega Palu, oleks kasulik proovida seda Pali positiivsete tulemuste saamiseks aretada.

Oluline on märkida, et Palworld on varajases juurdepääsus, seega võib mängu sisu muutuda. Hoidke selle artikli värskendustel silm peal.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Palworldi parimad passiivsed oskused võivad oluliselt suurendada teie võitlusvõimet ja parandada tootlikkust teie baasis. Kaaluge hoolikalt oma sõprade passiivseid oskusi ja kasvatage neid strateegiliselt, et maksimeerida nende potentsiaali. Edu!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
Umbes

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
undefined is not available in your country. Please try:

Viimased uudised

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale
2024-06-04

Eepiline crossover: Brandon Sandersoni Dragonsteel siseneb League of Legends Arenale

Uudised