Uudised

April 8, 2024

Ursaluna ja Porygon2: Euroopa rahvusvaheliste meistrivõistluste ootamatud meistrid

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Võtmed kaasavõtmiseks

  • Ursaluna ja Porygon2, mida tavaliselt ei peeta suurimateks ohtudeks, mängisid Nils Dunlopi võidus Euroopa rahvusvahelistel meistrivõistlustel otsustavat rolli.
  • Vaatamata Pokémonite, nagu Incineroar ja Flutter Mane, populaarsusele, osutus Dunlopi strateegiline Ursaluna ja Porygon2 kasutamine Trick Roomi tingimustes mängu muutjaks.
  • Nende Pokémonite edu sellisel kõrgetasemelisel võistlusel võib mõjutada tulevasi meeskonnakoosseise ja strateegiaid.

Möödunud nädalavahetusel (5.–7. aprill) toimunud Euroopa rahvusvahelised meistrivõistlused (EUIC) näitasid tohutut strateegilist sügavust ja ettearvamatust, mida Pokémon Scarlet and Violet metamängul on pakkuda. Kuigi VGC poolel domineerisid tuttavad näod, tõusid kaks ootamatut Pokémonit, Ursaluna ja Porygon2, võitjameeskonna keskseteks komponentideks, trotsides tavapärast tarkust, mis kujutab endast konkurentsiohtu.

Ursaluna ja Porygon2: Euroopa rahvusvaheliste meistrivõistluste ootamatud meistrid

Kogu EUIC-i ajal näis metamäng kalduvat selliste tuntud jõujaamade kasuks nagu Incineroar, Flutter Mane, Urshifu ja Amoonguss. Need Pokémonid, mis olid kooskõlas nende tugevate esinemistega reegli F lahingutes, moodustasid paljude parimate tulemustega meeskondade selgroo. Nils Dunlopi meistritiitli võitnud meeskonnas oli aga kaks vähemoodatud staari: Ursaluna ja Porygon2.

Ursaluna annab oma aeglasema kiiruse tõttu tavaliselt Trick Roomi strateegiast märku. Ajalooliselt on mängijad selle sidunud Cresseliaga, mis on tuntud oma trikiruumi seadistamise võime poolest, võimaldades aeglasematel Pokémonitel esimesena liikuda. See sünergia võimaldab Ursalunal vallandada võimsad maavärinarünnakud, kahjustamata seejuures oma levitaadiga varustatud liitlast Cresseliat.

Strateegilise lahkumise käigus valis Dunlop siiski Porygon2, mitte Cresselia Ursaluna trikiruumi määrajaks. Porygon2 atraktiivsus seisneb selle mahukuses, kui see on varustatud Eviolite'iga, ja üllatavates ründevõimetes tänu kõrgemale Special Attacki staatusele ja allalaadimisvõimele. Määrates Porygon2-le Flying Tera Type, kindlustas Dunlop, et see suudab vältida maavärina kahjustusi, näidates nutikat kohanemist traditsioonilise trikiruumi taktikaga.

Selle duo tõhusus ei sõltunud Trick Roomi seadistamisest igas matšis. Finaalis Tim Edwardsi vastu võimaldas Dunlopi strateegiline paindlikkus kindlustada võidu Ursaluna ja Porygon2 kohalolekuga ja ilma. See kohanemisvõime rõhutab mitmekülgsete meeskonnakoosseisude tähtsust võistlevas Pokémoni mängus.

Dunlopi triumf, mida tema võidujärgsel intervjuul katkestas tahtmatu needus, on toonud tähelepanu Ursaluna konkurentsipotentsiaalile. VGC veteran Fiona Szymkiewicz spekuleeris, et Ursalunast võib saada Põhja-Ameerika rahvusvaheliste meistrivõistluste (NAIC) järgmine mõistatuslik kingitus, võttes arvesse selle uut populaarsust ja väljakutset hankida see väljaspool Scarlet'i ja Violetit. Selline žest mitte ainult ei tähistaks Dunlopi uuenduslikku strateegiat, vaid julgustaks ka mängijaid selle kohutava, kuid jumaliku karuga uusi konkurentsinurki uurima.

Maastikul, kus sageli domineerivad tuttavad näod, tuletab Dunlopi edu Ursaluna ja Porygon2-ga EUIC-is meelde Pokémoni VGC lõpututest võimalustest. Kui mängijad ja fännid seedivad selle ootamatu võidu tagajärgi, võib metamäng näha nihet mitmekesisema ja loomingulisema meeskonnakoosseisu poole, mis tõestab taas, et innovatsioon võib võita tavade üle.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask
ThunderPick
Boonus 2000 dollarit

Viimased uudised

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal
2024-05-16

EliGE: Põhja-Ameerika veteran särab Counter-Strike 2 2024. aasta hooajal

Uudised