Uudised

February 15, 2024

Täiustatud mitme mängijaga mängukogemuse jaoks kohandage oma laadimiskuvasid mängus Modern Warfare 3

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Modern Warfare 3 pakub mängijatele võimalust kohandada oma laadimisekraane mitme mängijaga matši sisse või välja laadimise ajal. Kuigi see funktsioon on lihtne, võib seadetes kergesti tähelepanuta jätta.

Täiustatud mitme mängijaga mängukogemuse jaoks kohandage oma laadimiskuvasid mängus Modern Warfare 3

Kohandamise valikud

Kuigi Call of Duty kohandatud embleemide loomise päevad võivad olla selja taga, on mängudes Modern Warfare 3 ja Warzone endiselt palju kohandamisvõimalusi. Mängijad saavad valida erinevate unikaalsete relvade ja sõidukikaamoste vahel, mida saab teenida väljakutsete, sündmuste või poest ostmisega. Lisaks saavad mängijad oma sõpruskonna esitlemiseks varustada spetsiaalseid kõnekaarte, embleeme või isegi luua ainulaadse klannisildi.

Laadimiskuva muutmine

Laadimiskuva muutmiseks mitme mängijaga mängus järgige neid lihtsaid samme

  1. Laadige CoD peakorterisse.
  2. Valige mitmikmäng.
  3. Kerige vahekaardile Kohanda.
  4. Valige suvand Ekraani laadimine.
  5. Valige saadaolevate laadimiskuvade hulgast, mille olete lukust vabastanud.

Mängijatel on ka võimalus oma lukustamata valikute hulgast laadimisekraani juhuslikult jaotada või valida kuni 10 lemmikut, mida mäng mitme mängijaga matši oodates või sealt lahkudes läbib. Laadimiskuva lemmikuks märkimiseks saavad mängijad soovitud ekraani vaatamisel vajutada PlayStationi kolmnurga nuppu või Xboxi Y nuppu.

Laadimiskuvade avamine

Lukustatud laadimiskuvade puhul suunab Modern Warfare 3 mängijad konkreetsesse komplekti, kus nad saavad selle oma kogusse lisada. Lisaks on saadaval tasuta laadimiskuvad, mis näivad olevat lukustatud, kuid mida saab hankida igapäevaste ja iganädalaste väljakutsetega.

Kursis hoidmine

Modern Warfare 3 ja Warzone'i uute laadimiskuvadega kursis püsimiseks peaksid mängijad regulaarselt kontrollima vahekaarti Event, mida värskendatakse sageli uute väljakutsete ja auhindadega.

Järgides neid samme, saavad mängijad hõlpsasti kohandada oma laadimisekraane mängus Modern Warfare 3 ja täiustada oma mitme mängijaga mängukogemust.

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?
2024-04-13

Mega Incineroar: mängu muutja või konkurentsivõimeline flop?

Uudised