Uudised

February 13, 2024

Täiustage oma DPS Paladini ehitust Enlightened Judgments Rune'iga

Erik Kask
WriterErik KaskWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Sissejuhatus

Kui olete World of Warcraft Classic Season of Discovery DPS Paladin, on uus ruun, millest te ei tohiks mööda vaadata – Enlightened Judgmentsi ruun. See ruun täiustab oluliselt kohtuotsuse loitsu, mis on Paladini põhiloits ja kohustuslik igas DPS-i konstruktsioonis.

Täiustage oma DPS Paladini ehitust Enlightened Judgments Rune'iga

Täiustused

Valgustatud kohtuotsuste ruun suurendab kohtuotsuse loitsu ulatust 30 jardi võrra, muutes selle tõhusalt kaugusloitsuks. Lisaks suurendab see kõigi loitsudega tabatud loitsu 17 protsenti.

Ruuni saamine

Valgustatud kohtuotsuste ruuni hankimine võib tunduda pisut keeruline, kuid see ei võta palju aega. Selle hankimiseks tehke järgmist

  1. Koguge kolm tuhmunud palvehelmest. Neid on võimalik saada, tappes Aserothis mitmesuguseid humanoidseid jõugusid, nagu sündikaadi agendid, ogred ja Witherbarki hõim.
  2. Puhastage tuhmunud palvehelmed. Iga rant nõuab erinevat puhastusprotsessi:
    • Esimese helme saab puhastada, tappes vaenlasi, olles õnnistatud Blessing of Might'iga.
    • Teise helme jaoks peate olema vähemalt 34. tasemel ja heitma enda peale Divine Shieldi, olles samal ajal alla 10 protsendi.
    • Kolmas rant eeldab, et kui vaenlane hakkab jooksma, peab teil olema õigluse pitser ja seejärel andke neile kohtuotsus.
  3. Kui olete kõik kolm tuhmunud palvehelmest puhastanud, leidke vend Atticus Stormgarde'i hoidlast Arathi mägismaal. Ta asub kabeli taga surnuaial. Temaga rääkimine autasustab teid valgustatud kohtuotsuste ruuniga.

Järeldus

Kokkuvõtteks võib öelda, et Enlightened Judgments Rune on DPS Paladinsi jaoks väärtuslik täiendus WoW klassikalises avastushooajal. Järgides ülaltoodud samme, saate selle võimsa ruuni hankida ja oma mängulusti täiustada. Ärge jätke kasutamata võimalust oma Paladini ehitust täiustada!

About the author
Erik Kask
Erik Kask
About

Sügavalt juurdunud Eesti digirevolutsiooni ja mängukirglikkusega on Erik Eesti-kesksete online-kasiino juhendite taga olev pioneeri. Tema töö sujuvalt põimib kohalikku võlu rahvusvaheliste mängustandarditega, võites mängijate usaldust.

Send email
More posts by Erik Kask

Viimased uudised

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame
2024-04-10

Raging Bolt: Pokémoni uus kuningas VGC metagame

Uudised